Fizistyle

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Fizi uprostřed ničeho s jeho cool brýlemi.

Filip (Fizimír) Zima je známý český youtuber, "zpěvák" a influencer působící v raném období cringeismu. Je jeden z 6 členů elektrospotřebičové sekty známé pod jménem "FIZIkrů"

FIZIkry na přehlídce elektrospotřebičů značky FIZI známé pod jménem FIZIfest.

Členové FIZIkrů[edit]

  • Humísek (v levo nahoře)- Je vůbec nejoblíbenějším členem této legendární skupiny. I přes jeho rozsáhlou vadu řeči, dokáží jeho ústa vyprodukovat tolik legendárních hlášek, že se díky nim v žebříčku popularity ve FIZIkrů a mezi fanoušky umístil na prvním místě.
  • Fizi (uprostřed nahoře)- Fizi je hlavním členem této skupiny. Vyznačuje se hlavně díky jeho hyperaktivitě, občasnému ráčkování a velice nízkému počtu mrknutí za jedno video.
  • Kája (v pravo nahoře)- Je jediná žena v této skupině. Je to také Fiziho přítelkyně, která narozdíl od něj není tak retardovaná a její IQ snad dosahuje čísla s větším počtem cifer než jsou 2.


  • Domča (v levo dole), Víťa (uprostřed dole)- Jsou starších členové FIZIkrů a i přes to, že chtěli skupinu opustit kvůli tomu, že byl na ně Fizi zlý, nakonec se kluci usmířili a výplatu dostali.
  • Dom (v pravo dole)- Koho zajímá Dom.


Čelenže[edit]

Kanál Fizistyle je známí také hlavně díky ŠÍLENÝM čelenžům jako jsou napříkladVYDRŽEL JSEM 24 hodin V LEPIDLE! *vyděšený smajlík* *vykřičník v trojúhelníku* **špatný nápad** nebo POSLEDNÍ KDO OPUSTÍ VÍŘIVKU VYHRÁVÁ 10,000 Kč *vyděšený smajlík* *smajlík co má místo očí růžové hvězdičky* **challenge**.


Čelenže (stejně jako i ostatní videa) vynikají v jejich neskutečné přehnanosti a uřvanosti, která má za následek u některých diváků tvorbu nádorů. Fiziho videa se tedy dají považovat za rakovinotvorné a na stupnici radiace se umístili na místě 6 - 10 Sv. tedy subakutní otravy ozářením (smrt tedy čekejte do 14 dnů).

Soubor:Humi.jpg
Humiho kulišácký výraz promlouvající do duše. ,,Kup si mě, kup si mě!!!"

Songy[edit]

FIZI je autor několika písní, ale jediná z nich zajímá lidi (nebo spíš organismy), které mají větší íkvé než počet FIZIho videí vydělený sám sebou, a to je Planeta zombie. FIZIcrew v ní zpívají o jakési planetě podobné zemi obývané zombiemi. Je nad slunce jasné, že Fizi hodlá zombie zotročit a postavit na planetě obří továrnu na FIZImerch.

FIZIshop[edit]

FIZIshop je Fiziho internetový obchod, ve kterém se nachází různorodé věci od hraček, Fiziho merče, zbraní až po elektrospotřebiče a to až za dvojnásobnou cenu. Jeden z nejprodávanějších předmětů je však plakát Humiho, který se od vydání prodal během 2 dnů.

FIZIfest[edit]

Fiziho fanoušci ze saudské arábie modlící se k Ó mocnému Fizimu

FIZIfest je každoroční festival na počest jedinému bohu Ó mocnému Fizimu. Na festivalu můžete najít všechny členy včetně Humiho, který na festivalech předvádí takové kostpleje například jako vězeň. Mnozí fanoušci si přejí aby se Humi překonal a převlékl se za (jak sám říká) nějakýho egiptskýho tanečníka.