Fizistyle

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Fizistyle je Český youtuber, který měl kdysi dávno v prvohorách dobrý kontent, ale po prodělání neznámé nemoci došlo k historickému zlomu na jeho kanále. Po té začal natáčet podivná videa, například jak zavřel svého vrchního otroka Humiho do vězení na celý jeden den.

Fizicrew - pojem pro Fiziho a jeho otroků. Složení: Fizi - otrokář, který je extrémně tupý a má dvě smrtelně nebezpečné choroby zvané naučteměmrkat a pomocméiqužjevzápornýchčíslech, Humi - vrchní otrok a také jediný důvod proč má Fizi půl milionu odběratelů na jeho kanále, Kája - jediný otrok Fiziho který odmítl brát drogy ale v současné době se vyskytují pochybnosti protože kdysi chodila s Fizim, Víťa - jsou teorie o tom že Fizi se na něm zasedl protože v životě nic u Fiziho nevyhrál, Domča - alkoholička, Dom - rýmuje se se slovem ,,rom"

Sogy: na kanále Fizistyle se aktuálně vyskytují 2 songy. První je o roku 3059, kdy Černobyl má v plánu dobýt Mars, ale na marsu se vyskytnou zombies. Druhá songa je o napadení planety Země mimozemšťany. Příběh se odehrává v roce 3875. Vědci to odhadovali kvůli druhům zbraní.

Humiho egyptský taneček - způsob, který Humi používá na odstrašování nepřátel. Fizi je ale vůči Humiho egyptským tanečkům odolný. Nemá to žádné logické vysvětlení. Avšak spekuluje se o tom, že Fizi je iluminát.