Uživatel:Dumb1tch

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

paralýza spánk[edit]

Mozek se rozhodne vas vystrašit, kvůli tomu že jste mu nedali dostatek spánku hraní Minecraftu do 3 hodin ráno vypíná signálů do zbytku těla během fáze snění.

A child sleeping.jpg


Jak to funguje[edit]

Probudíte se uprostřed noci a cítíte to: zlá, hrozivá přítomnost je v ložnici s vámi a uvědomíte ževám přestal fungovat mozek jak v Matice. Otevřete oči a vaše nejhorší noční můra stojí na úpatí vaší postele která se pravděpodobně na vás těší


Mohlo by to vypadat jako mimozemšťan, James Charles, temná postava, démon nebo Ládi novej recept sedící na vaší hrudi. Bez ohledu na to, jak to vypadá, toto stvoření vás nechává vyděšené a zdánlivě uvězněné ve vašem těle, neschopné pohybu jako např. v životě. Potom se oběvuje jeho další kamarád který si z vás dělá ještě vetší prdel.

Přibližně 6-8 procent lidí zažije během svého života ochrnutí spánku protože slysěli aspon jednu Billie Elies písničku. Tvrdí Babiš, klinický psycholog,výzkumný pracovník a zloděj.

Jak se vypořádat s paralýzou spánku[edit]

Aby se vypořádal s paralýzou spánku, Tatka šmoula doporučuje nespát na zádech, a nebo vůbec nespat . Máte-li opakující se epizody, poraďte se se svým kamarádem, abyste se

svámi přestal bavit, jako ostatní. Může vám být také předepsáný perník aby jste místo tohu byli zdrogovaný


Kafe V terenu.JPG


jak vypadá monstera na paralýzu spánku[edit]

Matão.jpg