Tiktok

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Nejnovější logo TikToku

„Když není tik, není ani ťok“

- Kovy

Tiktok (nebo také Ťikťok) je moderní obdoba koše, některými lidmi nazývaný sociální síť. Tiktok vznikl v Číně, protože čínské vládě se nelíbil vliv amerického Instagramu, tak skoupili náhodnou firmu musically, což nemělo vlastně žádný význam a založili vlastní sociální síť, kterou pojmenovali Ťingťong, aby tím nahradili Instagram, který byl pro Čínu nebezpečný, samozřejmě tím myšleno pro její obyvatele. Ťingťong si našel v Číně velkou oblibu, tak se začal šířit i do ostatních zemí světa, až se dostala až do USA, kde byl název sítě zkomolen na Tiktok, s čímž čínská vláda úplně nepočítala, ale situace využila. Čína tedy z původních maximálních 15 sekund délky videa zvýšila tento limit na 3 minuty, aby se dozvídali více informací ze západu. To však Číně nestačilo, takže nynější limit je 10 minut.
Na TikToku nyní najdeme opravdu hodně odpadu. Mezi nejčastější patří tanečky nebo nejnudnější videa na Českém internetu.

Uživatelé TikToku[editovat | editovat zdroj]

Já jsem dostal/a/o mobil[editovat | editovat zdroj]

Tito uživatelé ve věku 0-8 let natáčejí nejvíce videí na TikTok a skvěle podtrhují atmosféru novodobého koše kontentu. Tito uživatelé nemají soudnost ani mozek a dokonce ani rodičovskou ochranu na mobilu, a vytvářejí děsivé (pro ně třeba Ondra Vlček s tím, jak píše ''penivisovi'') a hrůzostrašné (pro mozky starších uživatelů) videa. TikTok tuto skupinu nebanuje, je totiž pro ně velmi výhodná. Sebere o nich všechna data a pak je prodá Googlu, protože profit.

Ájem depresed[editovat | editovat zdroj]

Tato skupina se soustřeďuje na hlavní stránce TikToku. Pokud toto video budete chvíli sledovat, můžete dostávat těchto videí čím dál víc, čím dál trapnější. Ještě horší videa, na úrovni CEO Českého TikToku Ajdama Kayumiho jsou videa rádoby smutných a depresivních lidí, co se na tom vlastně jenom snaží dostat sledovanost a pak peníze. Ale, jejich plán má chybu, TikTok nikomu za nic neplatí.

Politická kampaň[editovat | editovat zdroj]

Ještě horší věc kterou můžete potkat je Alena Schillerová. Její tygří šaty dominují tomuto koši kontentu. Její videa a fotky v koši, jsou financovány z veřejného rozpočtu České Republiky, avšak i tak stojí fotky za hovno, peníze z Česka totiž nemají pro editory a fotografy význam a radši se jich chcou zbavit co nejrychleji to jde.

Peníze (neplést s penivise) vs. TikTok[editovat | editovat zdroj]

Monetizace TikToku nefunguje. Za 10000000000 zhlédnutí dostane průměrný TikToker, tvořitel světoznámého odpadu do koše známého jako TikTok asi celých 0.01 USD. Pro boomery je to asi 0.26 Československýchkimčongunovýchsocialistických korun.

Tiktokeři[editovat | editovat zdroj]

Lidé, kteří pravidelně přidávájí odpad, se nazývají Tiktokeři.

"Slavní" tiktokeři[editovat | editovat zdroj]

  • Khaby Lame (Kabel) - Dělá z ostatních tiktokerů idioty (nutno dodat, že poprávem)
  • Charli D'Amelio - už na ní usedl prach (naštěstí)
  • Ajdam Kayumi - "velmi kvalitní" ťikťoker známý pro svou skvělou songu Allright a Chci jenom žít svůj sen
  • Tiktok - sám velký inovátor koše

TikTok vs. Rádio[editovat | editovat zdroj]

Bitva o které mnoho lidí neví [1]


Vera Pohlova.jpg
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala
Amateri.czČeština 2.0FacebookFirefoxGoogleGoogle AluminiumGoogle MarxLiterární serverNecyklopedieNeckykykloppedieNelibimseti.czNenecyklopedieNovinky.czParodie na NecyklopediiSeznamSociální síťWikipedieČeskopedieZpovědniceČSFD