ČIVAVA

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

ČIVAVA

Nástupce PSA po 15 majoritních štamprdlích

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo ČIVAVA na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

PES[edit | edit source]

Německy UEH (Unter Epidemional Hohe) anglicky DOG (převážně v koexistenci s teplóšem (HOT) bývá překládán jako "teplý pes", neboli oblíbená aktivita při sportovních aktivitách) v aktuálním znění znamená akronym Proťy Epydemijogeologyckí Šťůpen (česky ČOKL). Význam ČOKL však nelze překládat zpětně do angličtiny, mohl by být zaměněn za černý úhel nebo za přislušníka z osluněné části planety země.

Vznik PSA[edit | edit source]

Některé prameny vznik PSA přisuzují spojení, neboli kopulací, mezi spolužáky studenta Pažouta, slona a Adolfa. Není tomu však tak. Výraz vznikl během bohapusté párty ve Žluvově akademii, kdy nikdo nebyl natolik střízliv, aby zvednul ruku při hlasování, že je to vaginálie (česky píčovina). Ve skutečnosti je akronymem výrazu Pitomci Schvalují Agendu, aniž by věděli jak se žíká česky VoCoGou?

Aplikace PSA[edit | edit source]

Pes se aplikuje na otevřenou ránu v dusíkové atmosféře (pardon, trošku mi z toho uteklo) Pes byl aplikován na všechny neprivilegováné občany království Českého a purkrabství Moravského. Aplikací došlo k polarizci na kladný (taktéž pozitývňý) a záporný (neboli diapozitvní) pól ve společnosti kdy jedna klika by čokla ňuňala a druhá by nejraději kopla prasopsa do němé tváře.

Připomínky k čoklovi[edit | edit source]

Čokl (neboli das Schweinhund) trpí mnoha nelogičnostma. Tomu se nelze divit po zásahu ve žluvovce spojenými sbory STB, FBI a MOSAD při nichž byla kromě jiného zjištěna nejnižší úroveň obsahu alkoholu v krvi 1,2 promile, a to u řidiče štábní spojky. Bohužel PSA nelze již dostat k výslechu spojeném se sexuálními aktivitami z prostého důvodu. Totiž chcípnul.

Covid jako ikona 20. století[edit | edit source]

Původní plán autora má velký potenciál stát se na dlouhou dobu dějinou událostí velkého významu. Sám autor má ambice dosáhnout stejné mety jako INRI aby ještě po 2000 letech se na rok 2020 vzpomínalo. Podle vlastních slov na piramydy (anglicky pajrajmajdaj) nemá, ale co. Věhlasu Covidu napomáhá i jeho masivní propagace po celém světě o žaponska po havajčoud.

Vztah psa k Covidu[edit | edit source]

PES na něj nejdřive vrčel, posléze štěkal a nakonec do boje vyrazil. Jak už to však u produktů žluvovo akademie bývá zvykem, do boje vyrazil s chrabrostí neohroženého majora Zemana, ale za pár okamžiků obdržel tečku mezi oči.

Nová verze ČIVAVA[edit | edit source]

Čivava je prasopes gaučového typu s výraznými pozůstatky tupého úderu do němé tváře. Proti čoklovi je ňuňavější, má menší spotřebu granulek98 bleifrei, a neušpiní tolik golfový trávník jako běžný čokl. Ale jeho předností je, že každý tečkař se smiluje nad ňuňáškem s takovým profilem na Facebooku.

Právní rozbor akronymu[edit | edit source]

Akronym (pozor neplést s Ackermanem, správcem vězeňského bloku na lodi důlní společnosti JMC) měl v původní verzi vyjadřovat Česká Infekční a Virologická Akademie Vládní Asociace. Toto však nebylo hlasováním schváleno a byly zavrženy všechny přednesené varianty jako Čobolský Infekční Virus Aktuálně Vševědoucího Andyho nebo Český Idiotský Vírový Anemometr Všeobecné Angažovanosti. Vše vysvětlila neviditelná ruka trhu, kdy Venca po pár kusech navázal intergalaktické spojení do minulosti se Žluvovo akademií a zapsal správné znění: Částečně Infikované Vědomí Asociuje Vědomou Agresivitu. Toto však aní jeden z našich právníků nedoporučuje publikovat mimo necyklopedii, protože vás z toho nevyseká.

Předosti a klady[edit | edit source]

Jak již bylo uvedeno výše, je skladný, ekonomický a přitulnější. Každý jej může pojmenovat dle vlastních preferencí. Je jich dost pro každého včetně východní kuchyně. Není domorodý typ, čímž nemůže docházet k jeho nekontrolované reprodukci a následných poplatků pro kolektivní správce s tím spojenými. Může být snadno distribuován digitálními nebo potrubními cestami k obohacení dalších pokažených. V nouzi největší ho lze sežrat, nebo ho alespoň nacpat do míst kam slunce nesvítí.

Bod selhání[edit | edit source]

Každá goaul'dská technologie je už od vzniku nerozlučně spojená se zánikem. Nejnovější výzkumy odhadují bod zlomu na okamžik jeho nahrazení bojovnějším organismem. V současnosti mají největší ambice Akutní Imunologické Dobrovolné Sdružení, militantní Antivirus Nebo Orgasmus, Krokoti Serů na Čehůně a Čivava Slehla, Sereme Dál.

Zdroje:[edit | edit source]

  • 230 střídavých - zásuvka
  • 5 - úesbéčko
  • napětí - krymyálka zeman
  • úzkosti - tchýně
  • hnědé magie - toaletní mísa po čočce
  • optimismu - tenhle článek