Memestán

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něj alespoň něco málo dozvěděli.
Memestán
Memestán – vlajka
státní zřízení: anarchie / dicktatura
hlavní město: Trollburg
jazyk: LOLCATZština, angličtina, arabština
náboženství: gigachadismus
počet obyvatel: 69 420
Memestán – mapa
prezident: Ernest Khalimov
premiér: Rick Astley
měna: Dogecoin (velmi hodnotná měna)

Memestán (anglicky Memestan [mimstɑn], arabsky هذا البلد غير موجود, popřípadě Memostán) je země někde ve střední Asii, její opravdová poloha je ovšem neznámá. Žije zde přibližně 69 420 obyvatel ) a hlavním městem je Trollburg6561 obyvateli. Dalšími velkými městy jsou například Dogeville, Pepetown, Rickrollton, nebo Kermitkirk. Stát vznikl v roce 1921, když byl vytovřen historicky první mem.


Seznam vůdců[editovat | editovat zdroj]

- *bez vůdce* (???? - 2002)
- Shrek (2002 - 2008)
- Rick Astley (2008 - 2012)
- PewDiePie (2012 - 2017)
- Ernest Khalimov (2017 - nyní)

Historie[editovat | editovat zdroj]

Éra ničeho[editovat | editovat zdroj]

Mezi dvacátými a čtyřicátými lety minulého století se toho v Memestánu moc popravdě nedělo. Sice se objevili takové ikony jako DJ Stalin nebo Áda tancující TikTok tanečky na známou píseň Erika, ale ty na vývoj Memestánu, tak, jak ho známe dnes, neměly žádný velký vliv. Zatím většina obyvatel žije na venkově a celkově má Memestán okolo 69 obyvatel.

Éra rozkvětu[editovat | editovat zdroj]

V padesátých a šedesátých let 20. století se s rozvojem podivných hudebních žánrů jako Pop, Jazz, nebo Pornofolk začalo dařit i Memestánu. Se skvosty jako Yakety Sax nebo Spanish Flea se místní trh s nekvalitními propanbhútánskými vinylovými deskami zvýšil o 303 % (všimněme si, že se nejedná o prvočíslo). Počet obyvatel stupá na hezkých 420.

Éra nejvyšší hojnosti[editovat | editovat zdroj]

Létům 1961 až 1994 se říká Léta nejvyšší hojnosti nebo také Popiči věk, protže právě v té době se zde odéhrálo nejvíce událostí. Kvíňy vydali píseň Bohémská Rapsodovka, pro propagaci sodovek značky Horská Rosa, Země Vítr Voheň vydali romantickou a chytlavou píseň Září (neplést si se Září od Zbyňka Heráka), Kostní Em dropnuli banger s názvem Ten jeden bezďák co prej uměl kouzlit a furt se sral k carské rodině a německá kapela Džyngis Chábr vydala pecku Moss Cow. V roce 1966 se narodila legenda Ríša Astleyů a v roce 1987 vydal nezapomenutelný skvost Nevr gona gif jů ap, který se mezi lety 2008 a 2012, kdy Richard vládl, stal národní hymnou.

Éra internetu[editovat | editovat zdroj]

Dobu mezi rokem 1994 až po současnost označujeme jako Éru internetu, protože právě v roce 1994 pan Tim Bruce-Lee ještě se svým kámošem zprovoznili internet i pro lidi nezaměstnané v armádě.