Necyklopedie:NecyLeaks/Tajný plán Valašska na dobytí světa

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Předpoklady:[edit source]

1. Nepřipravenost Moravistánu i Práglu na napadení.
2. Slováci, Poláci, Češi, Magyarország i Rakušané budou v míru.
3. Všechno bude fungovat podle plánu (zrovna to je pohodě)

Valasskyplan1.png

Vojsko[edit source]

Valašsko má 70 000 mužů - tedy 50 000 vytvoří Lidovou frontu Valašska. Ta se rozdělí na 3 armády: 1. armádu (15000 mužů), 2. armádu (15000 mužů) a 4. armádu (20000 mužů). Počítá se s tím, že se budou brát přírůstky z poražené MOA, Ostravaku a venkovského lidu.

Vyzbrojeni budou tím, co kde seženou - lahvemi od slivovice, holema a použity budou i válečné ovce a pštrosi.

1.fáze - dobytí Moravistánu[edit source]

Valasskyplan2.png

1. armáda dobude Zlín a ukradne boty zajistí logistiku bot, protože voják bez dobrých bot je ještě víc na hovno než voják bez zbraně. Začne obléhat Brno 2. armáda přispěchá první na pomoc a společně dobudou Brno. Tady získáme bojové šaliny a zbraně MOA. 4. armáda zatím dobude Frýdek-Místek a začne obléhat Ostravu. 2. armáda se po dobytí Brna přišourá na pomoc a dobudou Ostravu jako zdroj bojových plynů - smogu. 1. armáda dobude Jihlavu a na Vysočině vytvoří obranou linii proti Čechům.

2.fáze - dobytí Čech[edit source]

2. a 4. překročí Praděd, nad kterým zavlaje Valašská vlajka a postoupí do Kladska. Tím se vyhlásí válka Polákům a 4. armáda vytvoří obranou linii. 2. vstoupí do Čech a dobude Hradec Králové jakožto předmostí. 1. prolomí linie a přijde na pomoc. 2. začne obléhat Prágl. 1. vstoupí do Chodska, vyhlásí ho za autonomii a naverbuje 3. armádu z tamních ogarů. 3. 2. a 1. dobudou Prágl a sever Čech.

3.fáze - dobytí střední Evropy[edit source]

Chodská 3. armáda dobude Bavory, 1. dobude Berlín. 3. pak dobude i Rakušáky a Bratislavu. 2. a 4. dobudou Polsko. Vytvoříme Velkovalašskou Říši a dobudeme zbytek světa.

Výsledek[edit source]

Ztráty nejspíše budou minimální, maximálně tak 10 lidí co se "vochlastaj", poněvadž tento plán je naprosto dokonalý. Na nepřátelské straně budou ztráty tak 1 až 2 miliardy. Vladimír II. se stane císařem celého světa. Všude bude vlát Valašská vlajka a všude budou uctívat Radegasta. Valašské Meziříčí bude hlavní město zeměkoule.