Indie: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 854 bajtů ,  9. 8. 2007
bez shrnutí editace
m (intercosi)
Bez shrnutí editace
[[Soubor:Indie-prdel.jpg|right|thumb|Žít v Indii není žádná prdel]]
[[Soubor:Indie-opice.JPG|left|thumb|Všude jsou opice]]
[[Soubor:Indie-komunismus.JPG|left|thumb|Komunisti taky]]
[[Soubor:Indie-tunning.JPG|right|thumb|Indický tunning]]
[[Soubor:Krokodylgandhi.jpg|left|thumb|Indicko-australský národní hrdina]]
 
{{ Stát
| jméno =Indický sultanát
| znak =Soubor:Crossedjhadoos-200.jpg
| státní zřízení =sultanát
| hlavní město =NewNové DelhiDíllí
| jazyk =RomštinaHindština+dalších 21 jazyků
| náboženství =Hinduismus
| počet obyvatel =[[Image:FauxCounter.gif]]
| mapa =Soubor:Map India Ahmedabad.png
| sultán(ka) = [[DanaPratibha Kuchtová]]Pátilová
| premiér =[[Bětuše Šůstalová]]
| hymna =Ďžana Gana Mana Adhinajaka Ďžaja he
| měna =[[Jižní Čechy|Jihočeská]] rupie
| národní jídlo =hovězíkuře svíčková na [[Mléko|smetaně]]Vindalů
}}
 
{{Zpráva|Máhatmá Gandhi protestuje proti tomuto článku|ZaIndie Jihočeskéz matkykteré jsmepochází nebojovali. Bráhmakamasútra, Višnukonopí a Šivaduševní uvědomění a vy tu chcete psát něco o [[Jihočeské matky|Jihočeských vásmatkách]] ztrestají|obrázek=Gandhi studio 1931.jpg}}
 
'''Indie''' je velká země, kterou omývají [[Voda|vody]] Indického oceánu. V Indii žijí [[Komanči|Indiáni]] a [[Cikáni|Romové]].
 
==Politika==
 
'''Indie''' je velká země, kterou omývají [[Voda|vody]] Indického oceánu. V Indii najdete všechno - chudobu,špínu, spalování mrtvých u řek a bohatství, lékaře a programátory s vysokým vzděláním, a mrakodrapy.
Po odchodu [[Anglie|Angličanů]] ovládly indickou [[Politika|politickou]] scénu [[Jihočeské matky]]. Svou proti-antikoncepční politiku umně skloubily s tradičním indickým náboženstvím. Výsledkem bylo drtivé vítězství ve volbách a ovládnutí mocenských struktur státu.
 
==PopulaceDějiny==
Civilizace v Indii vznikla už v době, kdy se nevědomoucí Egypťané topili v Nilu. Indie se se svou velikostí stala kolébkou spousty náboženství. Ukázal se tu princ Budha, arabové se tu snažili zavést islám, hinduisti rozdělili lidi do kast (jako například - když váši předci byli po generace žumponorníci, tak i vy jste se museli potábět v [[hovno|***]]). Po objevení Evropou se tu začali množit všechny možné obchodní společnosti. Nejvíce indického čaje vyhráli žízniví Britové a tak tu slušnou dobu vládli. Když Indové začali schválně hladovět (např. vyzáblík Gáhndí) Britové to radši zabalili. Od té doby si Indie žije v míru a závodí s Číňany o to, kdo bude mít víc lidí.
[[Soubor:Kalinka-Kefir.jpg|thumb|left|200px|Typický Ind]]
Od chvíle, kdy se [[Jihočeské matky]] dostaly k moci, populační křivka neuvěřitelně stoupá. Indie bude brzy (vzhledem k tomu, že v [[Čína|Číně]] se rodí málo dětí) nejlidnatějším státem na [[Země|Zemi]].
 
==Populace a všechno kolem==
V Indii je přísně zakázána jakákoli antikoncepce. Dodržování zákazu hlídají akční hlídky Jihočeských matek. Kontroluje se i přerušovaná soulož. Za překročení zákona hrozí [[trest smrti|přísné tresty]].
Velká. Najdete tu spoustu lidí a každý druhý bude více méně zajímavý. Indie je spolkový stát. Nejmenší stát je i nejbohatší. Indie má na některých místech velmi rozvinutý průmysl. Indie válčí se sousedním Pákistánem, který byl původně indické území. Bangladéš je taky bývalá součást Indie. Indové vynalezli karí. Indové mají odlišný vkus pro filmy - v Bombay se většinou točí slaďáky, který by se styděla vysíla i Nova.
 
{{Státy}}
616

editací

Navigační menu