Diskuse s uživatelem:Karkos

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Název tohoto článku není z technických důvodů zcela správný. Správný název by měl být Pokecání si s uživatel:Karkos.
Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.


Contents

Stížnost na uživatele[edit]

Uživatel RANDOM121212 zvandalizoval stránku Pítrův Altánek, o kterou by zase tolik nešlo, ale poté zwikipedil stránku Apple a to má účet 1 den. --Jak se zbavit e^x (diskuse) 16. 3. 2017, 20:32 (UTC)

Mariánské Lázně[edit]

Zdravím, článek Mariánské Lázně byl několikrát napaden jakýmsi feťáckým individuem schovávajícím se pod kombinaci písmen Sdfghjk přičemž došlo k opakovanému zmínění drog v rámci daného článku. Bylo by možné danému jedinci zamezit v tomto jednání a je možné jej předat k řešení PČR z důvodu šíření toxikomanie? Děkuji.

Myslím si že nahlásit by se to určitě melo, vyhrožovat zbytečně udanim na policii je obtěžujici a potenciálně nebezpečné jednání dá se říct že to co děláš je už přestupek. Pochop že si tady ze všecho děláme prdel, a toto je toho součást, pokud se ti to nelíbí tak si to nečti, mimochodem varován jsi byl už na hlavní straně.--Toma646 (diskuse) 17. 3. 2016, 00:56 (UTC)
Popravdě řečeno, nevím, jsetli vy tři nejste náhodou jedna osoba. Prosím diskutovat radši u příslušného článku. --Karkos (diskuse) 17. 3. 2016, 22:10 (UTC)

Josef Novák[edit]

Zdravím, mohu se zeptat proč byl smazán můj článek o Pepovi Novákovi? Myslím, že je to jedna z mnoha existencí, které by měly být na Necyklopedii. Díky za odpověď TohleNepochopíš

Nepřijde mi vhodné si dělat srandu z cizího neštěstí. Mám pocit, že z něj se stal celebrita proti jeho vůli. --Karkos (diskuse) 2. 5. 2015, 21:36 (UTC)

Úprava Metalu[edit]

Zdravím, mám pár nápadů jak vylepšit stránku o metalu:

Agro Metal (Dymytry) Metalista přijede traktorem značky Zetor (cestou z pole), draka vyděsí svou maskou predátora, prohlásí ho za homodraka a zabije vidlemi. Ošuká princeznu (svou sestřenici), odveze jí domů a má s ní tři hloupé děti, které prohlašují, že kapela jejich táty je ta nejlepší na světě, ten kdo tvrdí opak je pozér.

Kanalizační metal (Stíny Plamenů) Metalista se dostane do hradu kanalizací plné sraček, když to drak zvětří uletí a princezna vyskočí z okna. To co z ní zbylo pohřbí hluboko v kanalizačních stokách.

S pozdravem a míru zdar! PredsedaJZD

Zruseni úpravy USS Kardinal M. Vlk[edit]

Ahoj, zajimalo by me proc jsi mi smazal moji upravu? Udajne prilis pravopisnych chyb. Je fakt, ze ja a cestina se nekamaradime, nicmene po trech prectenich jsem nasel jenom 2 chybejici hacky. Nevylucuju nejaky i/ycka ale kdyz si to uz cely precet proc jsi to neopravil? Popripade kdyz uz bych chtel v mem dodatku hledat chyby tak jsou stylisticke a ne gramaticke. Spis mi pripada, ze se ti nelibil mnou dodany obsah. Nesnazil jsem se psat nejaky radoby vtipny zvasty, nicmene jsem se snazil totalne mystifikovat. Kdo do teto problamatiky jen zlehka nahlid musi vedet, ze to co jsem napsal je totalni ale totali nesmysl. Prispival jsem s myslenkou Cimrmanovskeho humoru (jak jsem pochopil myslenku tyhle Necyklopedie), tedy nesnazit se byt za kazdou cenu vtipny ale chtel jsem MYSTIFIKOVAT. Pokud jsem prispival na klasickou wikipedii nikdo mi nikdy nesmazal muj clanek kvuli pravopisnym chybam a nikdy jsem nenasekal v 5 vetach (tedy tolik o kolik jsem clanek rozsiril) tolik chyb aby mi muj clanek museli cely prepsat!

S pozdravem Chrobak

No bylo to víc chyb, ale abych ukázal dobrou vůli, tak jsem to vrátil. Navíc jsem si ještě pohrál se stylistikou, aby bylo poznat, o co jde. --Karkos 19. 6. 2010, 15:33 (UTC)

Dekuju, nicmene nechtel jsem si vyrvat misto v clanku nebo te dotlacit k tomu abys to vratil. Chtel jsem spis vysvetleni proc, protoze jsem mel lehce smiseny pocity a lehce me flustrovala ta zkutecnost, ze moje prvni editace takhle skoncila. Pokud se to lidem nebude libit muzou si to upravit... Proto ma snad kazdy moznost editace. Tedy jeste jednou dik za to jak jsi zareagoval.

úvodník[edit]

Zdravim, dal by se udelat "uvodnik" (neco jako Schváleno Satanem ) ve smyslu

plukovník KGB Oley Benzinovič Naftěnko povoluje tento článek foto: http://necyklopedie.org/wiki/Soubor:Untitled-scanned-222.jpg ?

Šablona:Schváleno --Ráďa 3. 12. 2009, 13:31 (UTC)


Vyznamenání[edit]

Medaile1.gif

Ku příležitosti nadcházejících svátků vánočních ti z moci mé správcovské uděluji vyznamenání Zlaté dvanácticípé hvězdy se spirálkou za výjimečné zvládání funkce správcovské a výborné udržování Necyklopedie v chodu. --Vygoš 22. 12. 2009, 11:37 (UTC)

Google Translate[edit]

http://translate.google.com

Zkus v Google Translate preklad z cestiny do rustiny, napr. vetu: X. Y. nebyl agentem KGB.

Je to jasné, ten překlad tam narafičili agenti KGB. --Staryslon 5. 1. 2010, 17:44 (UTC)

Obrázky[edit]

 • Zdar, zde doslo k omylu:

http://necyklopedie.org/wiki/Soubor:Vesecka.jpg

 • Tohle poprosim vymazat:

http://necyklopedie.org/wiki/Soubor:Socialisticke_slovensko.GIF

Pár Pařmenů[edit]

Ještě to tu je, jak si tu novou napodobeninu smazal, ti blbečci si nepřečtou Necyklopedii a cpou sem stejné články.--Nytra 14. 1. 2010, 12:37 (UTC)

Teď je to už trochu lepší, váhám mezi Rychle upravit a nějakou mírnější šablonu. --Karkos 14. 1. 2010, 12:47 (UTC)
Blbnu, to byl jeinej článek - Par Parmenu. Pár Pařmenů je OK. --Karkos 14. 1. 2010, 13:00 (UTC)

Paroubek[edit]

Ale že to je krásný příklad samolibosti?, tak se každý tvářit neumí, však se mu protáhne po volbách. Nytra

Sluneční elektrárna[edit]

se mi líbí. Karkoši, mám hezkej obrázek energetickejch slunečnic, nechci se Ti příliš vrtat v článku (s dosavadními editacemi jsem si byl jist). Možná tam pro něj už není místo...

Slunecni elektrarna.jpg

Některé už vadnou a mají poněkud vyzobaná jádra (souvislost s jadernými elektrárnami), ale podle chladicí věže je zřejmé, že mají zcela mimořádný energetický potenciál. --Staryslon 29. 1. 2010, 18:03 (UTC)

Moc pěkný, tvořivosti se meze nekladou. --Karkos 29. 1. 2010, 21:05 (UTC)

Gratulace[edit]

 • 2010 Za tým Necykloverzity gratuluji k překonání magické hranice 14011 editací Necyklopedie.--Nytra 19. 2. 2010, 17:48 (UTC)
 • 2012 Za tým Necykloverzity gratuluji k překonání magické hranice 20 089 editací Necyklopedie.--Nytra (diskuse) 14. 10. 2012, 11:20 (UTC)

Nezajímavá zpráva[edit]

Doufám že nemyslíš tu mou zprávu o Pandurech, řekl bych že je velmi zajímavá ovšem až se přečtou souvislosti, jestli je to o tom tak jsem to nedal dost polopatě?.

Moc prožíváš zdejší malicherné dění a moč čteš zpravodajství. Čti radši zahraniční zpravodajské servery. To, že Paroubek něco řekne a že o tom píšou média není hodné Necyklopedie. Kromě toho, že ses zamotal ve složitém souvětí, takže není zřejmé, cos chtěl říct. --Karkos 24. 2. 2010, 18:23 (UTC)
To je má špatná stránka, něco chci říci ale nedokážu to vysvětlit, to už skončí se mnou v hrobě, jinak jak to Paroubek motal mne fakt pobavilo.--Nytra 24. 2. 2010, 18:28 (UTC)
A co se týče těch top zelených nesmyslů, ten první je už úplně nebezpečný, neboť jsme s tím vážně zabývali s kámošem elektrikářem neboť už v každé hospodě uvažují že si připojí aspoň mrazák když je návratnost již jen 5 let, ale zapomněli že to platí jen při 3x přeplacené státní podpoře(při 5 Kč/kWh kterou v maloodběru platí, ve skutečnosti je zatím návratnost v nenávratnu a patří to spíše do Necyklopedie než do praxe.--Nytra 24. 2. 2010, 18:40 (UTC)
To nikoho nezajímá. Nasralo mě to, že vezmeš název článku, zkopíruješ ho a hodíš odkaz. Žádná kreativita, žádnej humor, žádnej nadhled. Seš zapšklej páprda, kterej si Necyklopedii plete se svym osobnim blogem, náhodné čtenáře Necyklopedie to může spíš odradit, než nalálat. --Karkos 24. 2. 2010, 18:54 (UTC)
Osobního to až tak není, ale máš pravdu že více invence by neškodilo.--Nytra 24. 2. 2010, 18:56 (UTC)
Ps napadlo mě že to bereš jako osobní blog podle toho co jsem ti tady napsal, ale příčina a důsledek se nepotkává v čase a v prostoru, neboť ten příklad o těch mrazácích jsem dal až teď na dokreslení, neboť jsem se o tom bavil až dnes odpoledne ale do aktualit jsem to dával včera a navíc to bylo jen pro tebe. Málo vtipu uznávám, ovšem si myslím že tu lze kritizovat obecně zažité názory kterými nás media masírují. Bylo to ode mne povrchní neboť jsem na ten článek narazil jen tak během a neznecyklopedizoval jsem to, nějak zase začínám mít větší fofr, jestli myslíš že lépe nepsat nic než podle tebe blbě, tak se nedá nic dělat, ale mohl to také někdo sprasit. Jinak to téma zajímá hodně lidí, hlavně co to bude ještě stát peněz, to však už je spíše černý humor.--Nytra 24. 2. 2010, 19:11 (UTC)
kritizovat obecně zažité názory kterými nás media masírují - to se ale nedělá tím, že se hodí bez komentáře odkaz na jiný názor, kterým nás média masírují. --Karkos 24. 2. 2010, 19:15 (UTC)
Už jsem se výše omlouval že jsem to odflákl a mohu jen říci "Provedu pane".--Nytra 24. 2. 2010, 19:19 (UTC)

Nytra[edit]

Jsem dnes moc ukecaný radši přestanu psát a dopiju co jsem začal.--Nytra 10. 3. 2010, 21:54 (UTC)


Co se týká té fotovoltaiky, je to skutečně po nátlaku zelených v podobě Bursíka, ČR byla papežtější než papež.[1]. Jenom abys nemyslel že si vymýšlím. Vždy jsem byl zastáncem ochrany životního prostředí a za sociaslizmu to hraničilo s průserem, ale co se dělá dnes to už s tím nemá nic společného, některé ekologické vynálezy spíše škodí.--Nytra 19. 11. 2010, 20:00 (UTC)

I takovýhle věci musíme brát s humorem... --Karkos 19. 11. 2010, 20:20 (UTC)
Teď už nám ani nic jiného nezbývá...--Nytra 19. 11. 2010, 20:22 (UTC)
Vždycky je další volba! Viva la revolución! --Vygoš 19. 11. 2010, 21:06 (UTC)

Dívám se do Necyklopedie a vypadá to tu jako by správci vymřeli, samé kraviny se rojí...--Nytra (diskuse) 13. 1. 2015, 06:06 (UTC)


Něco zapomenutého jsem ještě opravil a co se týká té poslední vandalizace Neekasat, ještě nějaká přesměrování, se podívej jak to má správně být, jsem to radši neopravoval.--Nytra (diskuse) 5. 3. 2015, 21:20 (UTC)

Díky. Ty přesuny se daj taky kontrolovat na knize přesunů.--Karkos (diskuse) 6. 3. 2015, 16:10 (UTC)
Nějak se mi nezdálo co se s tím dělo, nechcu to pokazit víc než to bylo, taky jsi asi přehlédl v tom chaosu co se ztratilo, snad už nic nechybí.--Nytra (diskuse) 6. 3. 2015, 17:27 (UTC)

Kočka Nějak se mi kurví videa u Kočky, píše mi to že jsem to hodněkrát načetl i ty co jsem s tím nic nedělal a pak to nefunguje, od té doby co to vylepšili, že se ty videa převádějí do Necyklopedie je to nějaké divné. Nevíš co by tomu mohlo být? Nějak tomu nerozumím.--Nytra (diskuse) 9. 3. 2015, 21:11 (UTC)

Z vlastní zkušenosti vím, že když používáš tag < youtube >, tak pokaždé, když uděláš náhled, tak se video znovu načte. Nemůže být chyba v použití toho tagu? --Karkos (diskuse) 9. 3. 2015, 22:57 (UTC)
Bude to tím, je to nějaké poplašené, kdysi to bylo lepší, muselo se to napsat a fungovalo to, je to teď nějaké blbější. Šlak by to trefil.--Nytra (diskuse) 9. 3. 2015, 23:16 (UTC)

Nějak jsem to podhlednu podhlédl, asi už stárnu.--Nytra (diskuse) 24. 9. 2015, 17:40 (UTC)


"s", ještě štěstí že tu jsi, ale Ervín mi tu chybí.--Nytra (diskuse) 23. 9. 2016, 15:34 (UTC)


Zdá se že se blýská na lepší časy, doufám že Ervína nahradí Triquelito, je rázný, někdy až moc, na chudý lid je však třeba přísnost, já jsem měkký, nakonec mi jde na 70, bylo tu tu jeden čas špatné, dnes to vidím optimističtěji, doufám že to dotáhne časem na imperátora. Ahoj.--Nytra (diskuse) 8. 5. 2017, 20:38 (UTC)

Milan[edit]

Tady stále někdo přesvědčuje že Josef a Pepíček nepatří do Necyklopedie, asi mám špatné pedagogické schopnosti, nechceš se na to podívat?--Nytra (diskuse) 23. 11. 2016, 18:21 (UTC)

195.113.4.0/24[edit]

je sít Katolické teologické fakulty UK a Arcibiskupského semináře UK. Domnívám se, že lze očekávat opakovaný vandalismus v článcích, které se dotýkají náboženství a z tohoto důvodu jsem pro delší dobu blokace. Ev. bych se mohl co by správce pokusit zajistit, aby celá necyklopedie nebyla z KTF a ARCS vůbec přístupná. K5 v.r. 24. 9. 2010, 17:34 (UTC)

Věřím, že většina lidí na KTF je normální, a že se to snad nebude opakovat. --Karkos 25. 9. 2010, 19:17 (UTC)

Reakce[edit]

Zdar a sílu v tvůrčím díle, ty Odpolední čaje jsou opravdu moje, nějak mi sračkovatí mozek, byl jsem přesvědčen, že jsem se přihlásil, no stalo se. Zatím žiju, i když to drhne, je to snad Pod parou, co a jak se mnou, pokud to půjde,sem tam něco připíšu. Co je s Ervínem?--Dědek 6. 11. 2010, 20:51 (UTC)

Vedli jsme o tom diskusi, zřejmě mu zdechnul počítač, jinak snad nic zlého. --Karkos 6. 11. 2010, 21:54 (UTC)

Díky =[edit]

Žes mi pomohl oddělit šablonu od popisu

Sumix[edit]

Ahoj Karkosi, koukám, že se článek Církev dostal do Doporučených článků. To je pro mě obrovská pocta, obzvlášť když to je teprve druhý článek, co jsem na Necyklopedii napsal. Díky! I když už jsem tu registrovaný hodně dlouho, zatím se teprve rozkoukávám a zjišťuju, jak to tady funguje. V hlavě už mi klíčí další nápady, ale asi to bude ještě chvíli trvat, než uzrajou - pak tady zase něco spáchám, doufám, že víc užitku než škody :)

Zdar --Sumix 12. 12. 2010, 10:18 (UTC)

Jitrnitz - Díky[edit]

díky za korektury, chce to trénink a dávat majzla, ja vim. --jitrnitz 10. 2. 2011, 22:43 (UTC)

přidat do frikulína obrázek kůlu - to byl majstrštyk! :D --jitrnitz 11. 2. 2011, 20:33 (UTC)

Kačer Donald[edit]

Ahoj, můžu se zeptat, co je v mých článcích za chybu? (označil si je ke smazání) Rád bych jí napravil. --Kačer Donald 7. 3. 2011, 18:23 (UTC)

Prostě mam takovej dojem, že jsou o ničem. Ale je to jen můj osobní dojem, nechci ho vnucovat jinejm. Nevěš hlavu, třeba se jiným necyklopedistům budou líbit a upravěj je do přijatelný podoby. --Karkos 7. 3. 2011, 21:19 (UTC)

Ten 90.180.105.155 nám to tu kazí.--Nytra 8. 3. 2011, 19:53 (UTC)

Osobní útoky[edit]

Stránky Mirous, Maty, už je to tu od rána --Batrachus 7. 3. 2011, 19:40 (UTC)

Dětská literatura[edit]

ahoj, prosim, nepomoh bys mi vytvořit šablonu "Dětská literatura a pohádky" nebo něco v tom stylu? Chtěl bych tam narvat Kakaně, Makovou panenku atd. --jitrnitz 17. 3. 2011, 22:45 (UTC)

Čau, nestíhám teď jakoukoli kreativní činnost. Zkus vzít nějakou šablonu, která se ti líbí a podle ní udělat něco jako Necyklopedie dětem. --Karkos 18. 3. 2011, 14:07 (UTC)
i tak díky, něco sem spatlal, ale upřímně - moc nechápu práci s kategoriema uvnitř šablony. Pokud budeš (nebo někdo jinej) mít čas(chuť), zkus s tím něco udělat. dík. --jitrnitz 18. 3. 2011, 18:02 (UTC)

Zkouška dospělosti[edit]

Zdravím pane Karkosi. Jelikož se blíží čas maturit, je na čase něco na toto thema zprasit. Navrhuji otázky "únik otázek" z MŠMT a z Centra pro zjišťování výsledlů ve vzdělávání (CERMAT), jemuž šífuje Pavel Zelený. Navrhuji např. tyto otázky z biologie: Jak dělá kozička? Proč je tráva zelená? (oblíbená pana P. Zeleného) a z geografie-zeměpisu, viz zde: http://necyklopedie.org/wiki/Reg%C3%A1l_diskuse:Zem%C4%9Bpis ). Take se daji zneužít uniklé chybné otázky. Např. se ptali na skutečnou vzdálenost od kostela k radnici, když na mapě je to 3 cm (a neuvedli měřítko mapy). Dějepis a revizionismus: http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/vaclav-klaus.php?itemid=12248 Děkuju a přeju pěknou noc. Shamila

Morávkův prostor[edit]

Chtěl bych se zeptat proč byla podruhé zrušena stránka Morávkův prostor, ačkoliv tam byla šablona Pracuje se a na otázku proč právě Morávkův bylo v textu odpovězeno? Díky. Marek995 11. 5. 2011, 14:04 (UTC)

Pokus se sám zamyslet, co by se z této stránky dozvěděl nezaujatý čtenář? Zaujal by ho název natolik, aby si to přečetl? --Karkos 12. 5. 2011, 07:52 (UTC)
Zhruba to samé jako ze stránek Mikešův máselný paradox, či Muedlerův paradox. Když jsem ještě byl nezaujatý čtenář, zrovna nadpisy těchto dvou stránek byly jedny z těch co mě nejvíce zaujaly. --Marek995 12. 5. 2011, 18:55 (UTC)
Já bych měl námitku, není to to samé, už jen ten paradox, Morávkův prostor spíš asociuje nějaký osobní názor, nestihl jsem to sice přečíst ale jen k názvu. Ty články které cituješ ovšem mají hluboký význam a vyskytují se pochopitelně na internetu i v návaznostech, Morávkův prostor tam hledáme marně...--Nytra 12. 5. 2011, 19:05 (UTC)
Když idea těchto témat byla tvořena, také neexistovaly na internetu v navázanostech. Jinak Morávkův prostor není osobní názor, byl, jak stálo v článku, objeven jistým Morávkem. Tento článek má mít také hluboký význam, což ještě asi nebylo úplně patrné, protože nebyl dodělán, jak říkala šablona Pracuje se --Marek995 13. 5. 2011, 17:32 (UTC)
A je ten Morávek zajímavej i pro ty, kdo ho neznaj osobně? Necyklopedie není od toho, aby hostila díla určená pouze pro pár spolužáků. --Karkos 13. 5. 2011, 17:46 (UTC)
On sám ne,jeho prostor možná ano. O nějakého Morávka v článku nejde, on je pouze vysvětlením názvu prostoru. Omlouvám se, že používám stále stejné příklady, ale ve článku Muedlerův paradox taky o Muedlera vlastně vůbec nejde.--Marek995 16. 5. 2011, 12:43 (UTC)

smáznutí[edit]

ahoj, prosím smázni heslo Grcka. dík. --jitrnitz 2. 6. 2011, 11:29 (UTC)


Neměla by se ta nadbytečná Fobie raději smazat, ptám se po třetí ale nikdo nic na to...--Nytra 11. 10. 2011, 17:23 (UTC)

Obrázek NKP[edit]

Ahoj. Nenašla jsem, pod jakou licencí je zveřejněn obrázek pivní fotomontáže NKP, můžeš mi to, prosím, sdělit, abych si ho případně mohla vypůjčit (samozřejmě uvedu zdroj, odkud jsem ho převzala). Díky. 78.136.172.253 18. 6. 2011, 13:30 (UTC)

Tady si teda na licence tolik nehrajeme. Jinak tohle je opravdu moje fotomontáž, můžeš ji využít, jak se bude hodit. Byl bych rád, kdybych se pak dozvěděl, kde byl použit. --Karkos 18. 6. 2011, 19:03 (UTC)

moravský název měsíce[edit]

Cau, slo by, prosim, kvuli moravske vlajce ( http://necyklopedie.org/wiki/Moravský_jazyk ), zmenit v archivu http://necyklopedie.org/index.php?title=Necyklopedie:Aktuality_16&&cb=9451 5. červivec na: 5. lipen? Diky. Be style!

Praha[edit]

Ahoj, zlikvidovals moji anonymni Praha upravu. Proc? V zivote jsem zadny wiki* needitoval - necyklopedia me tak zaujala, ze jsem to zkusil - tak jsem ted z toho trochu zklamanej - a netusim, jestli je to tim, ze neumim cesky, ze jsem napsal blbost, nezaregistroval se, nebo nesplnil nejakej postup. Diky

devnull

Sorry, nějak jsem se přehlídl, na první pohled se mi zdálo, žes tam něco smazal. Už je to zpět. --Karkos 11. 10. 2011, 22:33 (UTC)

diky za vysvetleni --devnull

Nachcaná[edit]

Co je na tom článku nedokonalého? --Hovňous 12. 11. 2011, 15:24 (UTC)

Viz Kategorie:Nápověda. --Vygoš 12. 11. 2011, 16:49 (UTC)

Obecně[edit]

Dobře, smazals srandu, kterou jsme tu udělali a dejme tomu, že to bylo správné. Ale pokud se necyklopedie chlubí, že tu nejsou správci a že si tu každý může psát co chce, přijde mi to jako velká podpásovka, protože to co jsme napsali tu nevydrželo ani jeden den. Palec dolů.– Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 90.178.217.169 (diskusepříspěvky).

Necyklopedie se nikdy nechlubila, že se tu nic nemaže. Nejsme tu od toho, abychom se nechali zavalit osobními a třídními prezentacemi. --Karkos 27. 11. 2011, 22:47 (UTC)


Blackout[edit]

Podívej se. a vyjádři se v diskusi k Blackoutu na Podparou.--Zylbrsztajn 17. 1. 2012, 18:49 (UTC)

Jan Nekola a Jaroslav Korkisch[edit]

Ahoj,

byly mi smazány příspěvky, kde jsem si dělal srandu z kamarádů. Oba se dobře pobavili...nemohl bys mi ty příspěvky vrátit? dík– Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel 146.102.97.24 (diskusepříspěvky).

Nemohl. Pro Necyklopedii nejsou žádným přínosem. --Karkos 12. 4. 2012, 10:39 (UTC)

a nemohl bys mi prosím na mail poslat, co jsem napsal k Jaroslavovi? vitaf8@seznam.cz

Máš to v diskusi pod tvým IP. --Karkos 12. 4. 2012, 21:03 (UTC)

Maturita[edit]

Zdar, to s tím použitím úryvku ze článku Pobyt v nemocnici v maturitní zkoušce je fakt pravda? --Vygoš 3. 5. 2012, 07:58 (UTC)

Nemám důvod tomu nevěřit. Je možné, že časem se maturitní testy objeví na webu, takže to půjde ověřit. --Karkos 3. 5. 2012, 08:35 (UTC)

Soustrast[edit]

Upřímnou soustrast, ať je mu šrot lehký.--Nytra 13. 5. 2012, 10:09 (UTC)

Vzhledem k tomu, že určitě věřil v křemíkové nebe, tak nemám o jeho další osud obavy, i když mi občas dělal naschvály a i nějaké jiné hříchy by se daly najít. --Karkos 14. 5. 2012, 10:00 (UTC)
Já některé zasloužilé členy rodiny občas opráším a za odměnu je spustím, Commodore 64, Pentium 166 s 5 1/4"disketami, obří skener HP, malé pentium 233 se dokonce dočkalo zprovoznění USB o kterém se mu v mládí ani nezdálo(za vydatné pomoci spousty pamětí a W2000)--Nytra 14. 5. 2012, 17:37 (UTC)

Pussy Riot[edit]

Hoj, máš určitě recht v tom, že na Pussy Riot chybí článek, což je škoda a já to nepopírám, ale nevidím v tom důvod, aby byla vcelku aktuální zpráva o Pussy Riot vymazána úplně. Nevím co to tu na Necyklopedii panuje za zvyklosti, ale když je někde červený odkaz na neexistující článek, tak to může někomu naopak posloužit jako inspirace k vytvoření článku. :-) --Fra Stanislav Prtek 22. 8. 2012, 19:45 (UTC)

Asi by bylo skvělý, kdyby to někdo napsal, ale jsem k tomu skeptický. Nicméně to může zůstat. --Karkos (diskuse) 22. 8. 2012, 18:27 (UTC)

Blokace mého předchozího účtu[edit]

Ahoj správce Karkos, máš pravdu, je to můj druhý účet, protože ten první mi byl ze záhadných důvodů zablokován. Rád bych se také informoval o důvodu mé blokace. Díky předem. --Obsah (diskuse) 10. 10. 2012, 18:16 (UTC)

Ahoj, vidím, že máš vytrvalost, to se cení. Mohls nějakou dobu tušit že články, jak je tu zanecháváš v množství větší než malém, nepovažujeme za úplně ideální. Někde by stačily středně rozsáhlé úpravy, někde by to z naší strany byla ztráta času a nerv§. To samotné však by nevadilo tolik, ale vadilo to, žes nekomunikoval, neodpovídal na mé vzkazy apod. Místo toho, abys se snažil jeden článek přivést do rozumného stavu, jsi chrlil další a další, odstraňoval jsi z nich šablony Rychle upravit, aniž by se něco podobnébo změnilo. Podívej se prosím na to, jak tu vypadají slušné články a snaž se je napodobit. Špatný článek není ten, který je krátký, špatný je ten, který čtenáře nezaujme, který nemá vtip apod. --Karkos (diskuse) 10. 10. 2012, 18:25 (UTC)

A co některé články[edit]

Vážený Karkosi, chtěl bych se Vás zeptat - a co třeba některé moje články, které jsem prakticky ze 100% napsal sám, např. Hajzlkoš, Hostivice, ČEZko, Roman Janoušek, Koruna´s market, Hipíknova, Cikay Elektrospotřebiče (i když ten poslední byl trochu upraven Vámi). Takže bych se chtěl Vás zeptat a ujistit, jestli opravdu tyto články jsou bez vtipu, humoru, Vás a ostatní čtenáře naštvou, jsou moc krátké, příliš hloupé... Takže myslím, že tyto články jsou vtipné, celkem s humorem, možná, že i inteligentní... Nevím, proč mě kvůli nim zablokovali. Děkuji. Prosím o odpověď :D --Obsah (diskuse) 10. 10. 2012, 19:09 (UTC)

Hele ha definitivně končim[edit]

Tak tohle jste fakt přehnali. Smazali jste mi moje nejlepší články. Končím tady, balím to. Nazmar celé necyklopedii. S Vámi se brzy ponoří do hlubin pekelných. Asi nejste v pohodě. Půl roku tu ten článek mám, mořim se s tím, a teď mi ho jen tak smažete. Fakt jste mě naštvali. Takový kvalitní články. Tak na vás seru. Slabomyslní dementní!

To je slovo do pranice, na které řada lidí čekala.
Karkošu, omlouvám se, že zasahuji do tvých vnitřních záležitostí. Již dávno vím, že jsi lidumil. Tvá nesmírně trpělivá odpověď výše v odstavci „Blokace mého předchozího účtu“ to násobí. (chtěl jsem původně říci umocňuje, ale takovou chválu bys asi ani nechtěl).
Fialo, tvé články měly jedno společné: podprůměrnost, upocenost, bez nápadu, nečitatelnost... Již od počátku jsem měl veřejné výhrady. Slušné vychování a velká úcta ke Karkošovi, jenž (často správně) drží ochrannou ruku nad novými přihlášenými poživateli mi v tomto případě zatemnila mozek. Jistě k tomu přispělo, že píšeš spisovně, což u většiny takových vandalů nebývá zvykem.
Karkošu, prosím neobnovuj ony články. Je to (a může to i zůstat) na tobě. --Ervín (diskuse) 10. 10. 2012, 21:18 (UTC)
No, asi u dvou jsem uvažoval, že by mohly zůstat (Hajzlkoš mezi nimi není, ten jdu taky smazat), ale žádná škoda. Shovívavost vůči novým uživatelům je nutná, ale o Fialovi jsem tušil už dlouho, že s ním budou jen problémy. --Karkos (diskuse) 11. 10. 2012, 12:35 (UTC)

Málem jsem byl kvůli tobě správce[edit]

Mám dvě otázky: proč jsi ze mě v tom případě chtěl udělat správce, Krakoši, nebo jek se jmenuješ. A ta druhá otázka je, proč mi říkáte Fiala, Fialo apod. i když jsem se jmenoval původně jfiala. Děk --Obsah2 (diskuse) 11. 10. 2012, 14:09 (UTC)

Fialo, Jfialo, Obsahu2 a cokoli si ještě vymyslíš. Tvoje otravování mých kolegů Karkose a Ervína mě nasralo a probralo. Přestaň s tím. Zablokuju tě kdykoli sem napíšeš jakoukoli zhovadilost. Dělej si co chceš, ale tady to máš marný, už máme tvoje IP. --Zylbrsztajn (diskuse) 11. 10. 2012, 14:51 (UTC)
Ty sám ses zcela arogantně navrhl za správce, což jsme samozřejmě všichni ignorovali, protože nejsme padlí na hlavu. --Karkos (diskuse) 11. 10. 2012, 15:06 (UTC)

článek[edit]

Dobrý den, jsem reinkarnovaný Fiala a chci vás v dobrém požádat, jestli byste nemohli alespoň na pár minut obnovit článek Roman Janoušek. Děkuji --80.250.1.71 26. 10. 2012, 14:27 (UTC)

Příděl bez potravinových lístků[edit]

250px-Takeuchi Nozomi.jpeg Ervinpospisil ti přidělil 40 loupežnic bez Alibaby!
Tato nejvyšší pocta je ti udělena za činnost na Necyklopedii.
Pohar.jpg

--Ervín (diskuse) 9. 12. 2012, 23:05 (UTC)

BOMOSIL[edit]

Ahoj, co se tí nelíbí na článku BOMOSIL? Nebo je to smazání jenom nějaký vtípek?--81.91.219.110 13. 12. 2012, 12:16 (UTC)

Všechno. Koho tenhle článek může zaujmout? --Karkos (diskuse) 13. 12. 2012, 12:54 (UTC)
OK, bál jsem se, že to je něco vážného :-)--81.91.219.110 17. 12. 2012, 08:28 (UTC)

Dr. Weed[edit]

Vždyť mazal články, proč blok pro mě? --Heczko (diskuse) 22. 12. 2012, 11:55 (UTC)

Třeba byl tím článkem napaden...--Karkos (diskuse) 23. 12. 2012, 12:47 (UTC)

Výron[edit]

Též se Ti zdá se že po tom zemětřesení na Sokolovsku nastal výron strašných článků, snad přímo z Necyklopedického pekla?--Nytra (diskuse) 2. 1. 2013, 17:44 (UTC)

Tomyslav Flus[edit]

Nic nemám s tím článek nemám společného, ani jsem ho nečetl, ale podle názvu bych to tipoval na českého zpěváka Tomáše Kluse. --37.188.229.232 8. 1. 2013, 14:18 (UTC)

Máš pravdu. Pokud tam příště vznikne kvalitní článek na tohle téma, může zůstat. --Karkos (diskuse) 9. 1. 2013, 15:09 (UTC)

Vadnababababa[edit]

Volba prasedenta bude ještě prdel. Větší, než si myslíte.

Ladislav Kakl[edit]

Di někam s těma tvejma kecama o osobních útocích. Asi ti nic neříká jméno Jakl, co ?? --37.188.224.202 30. 1. 2013, 15:18 (UTC)

článek Chomutov[edit]

Dobrý den, prosím aby se už v článku Chomutov neobjevoval text o "druhé elektro" je to vyřizování osobních účtů. Děkuji– Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel Cykloblazen (diskusepříspěvky).

Odpovím v příslušné diskusi.--Karkos (diskuse) 2. 3. 2013, 11:01 (UTC)

Obrázky ke smazanému článku Multiplechy a ČTÚ[edit]

Jelikož jsem před nedávnem sloučil články Set-top box a Multiplechy a ČTÚ, smazal jste mi obrázky, neboť jste se se podle mého úsudku domníval, že jsou nepotřebné. Požaduji vrácení zpět.--37.188.231.160 4. 3. 2013, 18:45 (UTC)

Ok..tak jsem to tedy udělal po svém..--Pajik (diskuse) 4. 3. 2013, 20:14 (UTC)
Aha, ona tam ta s****a ještě je. Nejradši bych smazal i multiplechy. --Karkos (diskuse) 4. 3. 2013, 20:48 (UTC)
Tak smaž Energy drink, pokud to půjde...už se za tu hovadinu stydim ;) ale řekněme, že Multiplechy a ČTÚ mám jakožto autor rád. No nic...--Pajik (diskuse) 4. 3. 2013, 21:38 (UTC)
Vlastně máš pravdu, pardon. Nešlo by, že by byly na mojí žádost vámi (tebou) smazány moje články:Energy drink a Multiplechy a ČTÚ ?? Jedná se spíše o narychlo vytvořenou spatlanost z mojí strany. Na žádost autora...díky,--Pajik (diskuse) 4. 3. 2013, 21:55 (UTC)

Delete[edit]

zdravíčko. když jsi u toho mazání.. možná ještě závadnější je tohle, to vypadá dle popisu na nějakou dehonestaci. --Pykhal (diskuse) 13. 3. 2013, 14:23 (UTC)

ještě k tématu delete - co mi mažeš koníka?? teda žrádlo do něj. nedala ti? sam. článek to samozřejmě byl, ikdyž krátký (méně je někdy více). tak mě prosím neser a článek vrať. děkuji. mimochodem, v tom amoku sis asi ani nevšiml, že jsi při té příležitosti rozbil šablonu abecedy.. --Pykhal (diskuse) 14. 3. 2013, 22:26 (UTC)

Tak už nic, už je to dobrý. --Pykhal (diskuse) 15. 3. 2013, 09:31 (UTC)
Neni to dobrý. --Karkos (diskuse) 15. 3. 2013, 11:39 (UTC)
Hmm, a třeba Tečka je dobrý? Tak já zkusím ještě něco napsat o tom koníku samotném, ale to se pak bude trochu blbě odkazovat ta ]/[... --Pykhal (diskuse) 15. 3. 2013, 12:12 (UTC)

Mediální hvězda[edit]

Viděl jsem tě na vlastní oči na televizní obrazovce (úhlopříčka 95), coby historického poradce. Vlasy splihlé, dlouhé. Vystupování pokorné. Holá věta vyhrála na celé čáře před větami rozvitými. Během onoho několikasekundového šotu v naší Velmi Drahé televizi jsem však zahlédl ve tvých očích záblesk naděje a pozitivního myšlení, kdy dobro, láska a pravda navždy zvítězí nad zlem...
...jen mě mrzí, že jsi nezmínil Necyklopedii. Každopádně je to výrazný mediální pokrok. --Ervín (diskuse) 18. 3. 2013, 16:34 (UTC)

Já jsem sám sebe neviděl, takže tvé dojmy bohužel nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit. --Karkos (diskuse) 18. 3. 2013, 17:17 (UTC)

Monster[edit]

Šablona "Pracuje se" znamená, že na článku hodlám ještě pracovat, génie.--90.180.12.29 8. 8. 2013, 15:57 (UTC)

Bohužel článek Monster by nezachránilo ani sebevíc práce. Obrázek byl v blbé kvalitě a text žádný nebyl. --Karkos (diskuse) 9. 8. 2013, 06:51 (UTC)

Spamové reklamy[edit]

Něměly by se ty reklamy smazat, nebo rovnou uživatele zablokovat?

Dle mého skromného názoru je to vandalský robot. Smazat rozhodně, blokování z dosavadních zkušeností je neúčinné. Rád bych se mýlil. --Ervín (diskuse) 26. 9. 2013, 08:34 (UTC)
Ty odkazy jsem odstranil, nemá to tu co dělat, uvidíme.--Nytra (diskuse) 26. 9. 2013, 10:30 (UTC)
Dík, že se to vyřešilo bez mého přičinění. --Karkos (diskuse) 26. 9. 2013, 11:33 (UTC)

Aktuality[edit]

28.9- jsem to popletl, se omlouvám.--Nytra (diskuse) 29. 9. 2013, 06:47 (UTC)


Nechtěl si náhodou ty aktuality zarchivovat? je to dost dlouhé...--Nytra (diskuse) 4. 10. 2013, 18:20 (UTC)

To ještě počká... --Karkos (diskuse) 5. 10. 2013, 10:57 (UTC)

Cenzura na Necyklopedii nebo pomatenost jednoho správce?[edit]

Když jsem zde začal přispívat, tak jsem se domníval, že Necyklopedie je taková sranda a že se zde nikdo kvůli názorům na politiku, náboženství či události nebude čertit a nebude nic cenzurovat. Nahrál jsem tyto tři obrázky a umístil na heslo: Ukrajina

Tyto tři obrázky správce Colega z článku nejen vymazal, ale mě zablokoval na rok i veškeré editace tohoto i všech článků - viz zdůvodnění:

 • Z následujícího důvodu nemáte oprávnění upravit tuto stránku:
 • Vaší IP adrese či uživatelskému jménu byla zablokována možnost editace.
 • Zablokování provedl Colega. Udaným důvodem bylo Nevhodné uživatelské jméno: Manipulace..
 • Začátek blokování: 29. 5. 2014, 11:06
 • Zablokování vyprší: 29. 5. 2015, 11:06
 • Blokovaný uživatel: Pan Tau

To snad není možný ani na Wikipedii. V případě Necyklopedie, kde nejde o správnost ale o legraci či satiru, je to naprosto nepochopitelné. S pozdravem "cenzurou vstříc k světlým zítřkům" vás z ilegálního webu zdraví Pan Tau, toho času zrušený.

a co já s tim? Jak mam poznat, jestli se to hodí nebo ne? --Karkos (diskuse) 29. 5. 2014, 21:35 (UTC)

Jílové u Prahy[edit]

Zdravím, všiml jsem si, že byla moje odpolední editace z data 21. 08. 2014 vzata zpět do předchozího stavu. Tuto editaci jsem prováděl z důvodu vyladění určitých stylistických nedostatků v textu, případě vypuštění určitých nepodstatných pasáží, které jsem v textu uvedl dříve a s odstupem času je považuji za nudné či nepodstatné (autorem článku jsem povětšinou já, ostatní úpravy jsou v podstatě okrajové). Takže bych byl rád, kdyby má odpolední práce nevyšla zcela vniveč a zůstala v platnosti nová verze. Děkuji za případnou vstřícnost. MikaRybanenn (diskuse) 21. 8. 2014, 22:53 (UTC)

Ahoj, letmým pohledem jsem usoudil, že změny spíš škodily. Klidně se o to pokus ještě jednou, ale radši ještě popřemýšlej o výsledné podobě. --Karkos (diskuse) 22. 8. 2014, 06:49 (UTC)

Zdravím, je to samozřejmě ryze subjektivní a chápu, že se někomu může původní podoba líbit. Já jsem usoudil, že byla plná nedostatků v podobě opakujících se slov, krkolomná souvětí v podstatě o ničem (to byl zásadní důvod, proč jsem jednu kratší pasáž přepracoval) a proto jsem tedy přikročil k úpravě. Dá se říci, že takto nějak bych to kdysi býval napsal. Nicméně popřemýšlím a pokud by bylo žádoucí formulace téhož jiným způsobem, doplním. MikaRybanenn (diskuse) 22. 8. 2014, 08:03 (UTC)

Muzeum[edit]

Nechtělo by se Ti doplnit do muzea nějaké hlavní strany, už jsi to kdysi dělal?--Nytra (diskuse) 24. 8. 2014, 04:59 (UTC)

List Of Necyklopedie[edit]

Proč jsi to smazal?, nebyla to statistika počtu stránek u různých Necyklopedií? Aspoň se mi zdálo že to odpovídá, namátkově jsem to kontroloval a bylo to tam.--Nytra (diskuse) 4. 9. 2014, 15:49 (UTC)

Jinde tu statistiku počtu stránek také používají, jsme tam pochopitelně i my. Např. [2]--Nytra (diskuse) 4. 9. 2014, 16:10 (UTC)
Byla, ale byla itealsky. --Karkos (diskuse) 4. 9. 2014, 17:45 (UTC)
Mohlo by se to počeštit, více méně jde jen o název a počet stránek. Nějaká informace o porovnání by tu mohla být, nejsme na tom nejhůře, asi by to měl být odkaz na statistiku? Je ten seznam oficiální?--Nytra (diskuse) 4. 9. 2014, 17:49 (UTC)

Smyšlená nekvalitnost mých příspěvků[edit]

Karkosi, proč u mých příspěvků píšete, že jsou špatné a do sedmi dnů se musí vylepšin. Vy nevíte, že je lepší něco než nic. Také nechápu proč jste smazal souboj necyklopedie s wikipedií ze stránky wikipedie na necyklopedii. Prosím odpověď. JIRIK (JIRIK

Ahoj, díky za snahu, ale ty články by opravdu potřebovaly vylepšit, aby zaujaly někoho jinýho než tebe. --Karkos (diskuse) 1. 11. 2014, 00:07 (UTC)

Zbytečné příspěvky[edit]

Chtěl bych tě upozornit na naprosto zbytečné články Člověkomedvědoprase a Prasovorvaň obecný. Jelikož tyto články obsahují jedno slova, tak považuji za velmi zbytečné, aby byly na Necyklopediii. Mohl bys je prosím odstranit. --JIRIK (diskuse) 26. 12. 2014, 20:43 (UTC)

rádo se stalo.--Karkos (diskuse) 26. 12. 2014, 21:11 (UTC)

Mohl by jsi prosím ještě smazat další naprosté zbytečnosti - Miloš Eman, Dr. Evil, Nadrženej pes :* a Mlýnadla --JIRIK (diskuse) 27. 12. 2014, 15:25 (UTC)

Dvě prosby[edit]

Hele, já jsem to chtěl vyměnit, aby byla změna. Je přece špatné, aby tam tři měsíce bylo to samé. --JIRIK (diskuse) 18. 1. 2015, 7:47 (UTC) Mohl by jsi smazat špatné stránky - Slovenský prd, Kekut, Eukas Lrnst, Autohypochondrie, Rubikova kostka, Zhu Zhu slunko, Prokrastinace, Ještěři a Lyže --JIRIK (diskuse) 18. 1. 2015, 8:37 (UTC)

Ahoj. Jo díky za snahu, omlouvám se za revert bez vysvětlení, přece jen jsi tu poměrně nový, takže některé věci ses nemohl ještě dozvědět. Podstatné je, že do rubriky víte že se snažíme dávat odkazy na nové, popřípadě nově zásadně přepracované články, aby odrážely, co se tu děje. Pravda, asi to nemusí platit vždy, ale myslím, že by bylo dobré se toho držet. Smutnější část je, že v posledních měsících se tu moc nových kvalitních věcí neobjevuje. Jo nakonec bych byl docela rád, kdyby ses rubriky víte že ujal. Takže ještě jednou přijmi omluvu, doufám, že jsem tě neodradil. Co se týče mazání, kounu se na to, některé by snad mohly zůstat po nějaké formátové a stylistické úpravě, vybaveny pahýlovými šablonami.--Karkos (diskuse) 18. 1. 2015, 19:45 (UTC)

Žádost o smazání[edit]

Omlouvám se, že již nemám na Necyklopedii čas, proto s ní končím. Mohl by jsi prosím smazat mou uživatelskou i diskusní stránku. Nashledanou. --JIRIK (diskuse) 12. 2. 2015, 6:37 (UTC)

Žádost o smazání diskusí a uživatelských stránek[edit]

Já jsem loutka užitele JIRIK a chci ti říci, že už nehodlám editovat Necyklopedii. Prosím smázni všechny uživatelské a diskuse s uživatelem, které jsem dal do kategorie:stránky k smazání. TAké prosím smaž parodie a malárie i když je to v jp, protože to není necyklopedistické. Teď už se na necyklopedii nevrátím. Nashledanou. Inteligence6942 (diskuse) 15. 2. 2015, 06:59 (UTC)

Nejde ten vandal a drzoun prostě zaříznout podle IP adresy? --Pykhal (diskuse) 15. 2. 2015, 10:48 (UTC)
Já nejsem vandal ani drzoun, prostě jen chci donutit správce, aby ty mé stránky smazaly. Necyklopedie je neuvěřitelně debilní a prakticky nic tu díky tomu nelze považovat za vandalizmus. Já už prostě s necyklopedií končím a hotovo, ale prostě chci aby jste ty stránky smazaly. Já nehodlám dále narušovat necyklopedii. Inteligence6942 (diskuse) 15. 2. 2015, 14:30 (UTC)
Díky za smazání mé uživatelské stránky (Inteligence6942). Nicméně chci, aby jsi smazal uživatelské i diskusní strany od dalších mých účtů, uživatel:JIRIK, diskuse s uživatelem:JIRIK, uživatel:BAF je důležité, diskuse s uživatelem:BAF je důležité. Inteligence6942 (diskuse) 16. 2. 2015, 16:37 (UTC)

re: Inteligence6942 Na druhou stranu zase si vnesl trochu svěžího vandalství do stojatých vod Necyklopedie, to se taky cení, někdo zanechá jen stopu, někdo zase hlubokou orbu, se tím zviditelníš na celém internetu, přece.--Nytra (diskuse) 16. 2. 2015, 17:31 (UTC)

Hej, já jsem prostě řekl, že s tímto webem prostě končím a hotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen prostě chci, aby ty mé diskusní a uživatelské stránky Karkos smazal. Inteligence6942 (diskuse) 16. 2. 2015, 18:24 (UTC)
Hele a co takhle se chovat slušně. Mazání není naše povinnost, jen ať je zdokumentováno, jak se kdo v minulost choval.--Karkos (diskuse) 17. 2. 2015, 08:14 (UTC)
Hele, ale co třeba Pykhal, ten se dopouští osobních útoků, provokativně edituje cizí uživatelské stránky a nekomunikuje s noáčky, jejich editace jen revertuje. A na Wikipedii (kde jsem teď dost úspěšný) se uživatelské a diskusní stránky tak mažou. Inteligence6942 (diskuse) 17. 2. 2015, 16:02 (UTC)
Pykhal je celkem užitečnej, o žádnym jeho vandalismu nevim. --Karkos (diskuse) 17. 2. 2015, 16:07 (UTC)
To by jsi se asi podivil, kdyby by jsi ho viděl v pravé podobě. On provokativně edituje cizí uživatelské stránky a bezdůvodně do nich vkládá urážlivé kategorie. Dále se dopouští dalšách osobních útoků a používá oslovení jako vandal, schizofrenik, drzoun a další. Kdyby takto oslovoval a urážlivě kategorizoval na Wikipedii, tak by už byl dávno zablokován. Proto jsem navrhl opatření. Jelikož jsi tady jediný aktivní správce, tak bych byl rád kdyby jsi ho hlídal. Navhrl jsem opatření a pokud ho poruší, tak ho prosím na určitou dobu navrhl. Dále také nekomunikuje s nováčky, kteří ještě editovat moc neumí a místo vysvětlení jen revertuje. Inteligence6942 (diskuse) 17. 2. 2015, 17:57 (UTC)
Nevím co pomlouváš, nějak nevidím že by tvou stránku Pykhal nějak vandalizoval, ale vidím že jsi bezdůvodně smazal diskuzi k článkuNecyklopedie:Žádost o opatření/Pykhal, což je běžný důvod zablokování, jsou tu také nějaká pravidla, není špatné si je přečíst.--Nytra (diskuse) 17. 2. 2015, 20:30 (UTC)
Vlkládal mě na uživatelskou stránku kategorii:lidé, kteří swe dočista zblásnili, což jsou OSOBNÍ ÚTOKY a ty jsou všude zakázané. Na Wikipedii by už byl Pykhal velmi dávno zablokován a to navždy. Inteligence6942 (diskuse) 18. 2. 2015, 13:39 (UTC)
Díky za smazání kategorie. Nicméně tě ještě žádám, aby jsi smazal stránky- uživatel:JIRIK, diskuse s uživatelem:JIRIK, diskuse s uživatelem:BAF je důležité, Diskuse s uživatelem:89.103.96.92. Inteligence6942 (diskuse) 18. 2. 2015, 13:47 (UTC)
Díky za smazání všech mých uživatelských a diskuzních stránek. Konečně tady nemusím snášet tu dikaturu, osobní útoky, neochotu a prakticky vše špatné. Konečně jsem svobodný a mohu se věnovat důležitějším a lepším věcem. Na Necyklopedii se už budu snažit zapomenout a nemyslet na ní. S tou peticí proti Necyklopedii jsem si to nakonec rozmyslel, protože by to byla ztráta času, ale je fakt, že by byla dobrá. Konečně mám svobodu a klid. Tak se s vámi na Necyklopedii loučím (možná se uvidíme na Wikipedii). Nashledanou. Končím (diskuse) 18. 2. 2015, 17:32 (UTC)

Konec Necyklopedie[edit]

Blíží se konec Necyklopedie? Správci ji zřejmě opustili, jsi tu jak poslední mohykán, co se děje? Nějaká stávka nebo co? Se mnou už to také jde s kopce. Poslední zhasne...--Nytra (diskuse) 18. 2. 2015, 20:08 (UTC)

No chtělo by to mladou krev. Nebo třeba i starou. --Karkos (diskuse) 22. 2. 2015, 15:42 (UTC)
Karkosi, ještě jsi nesmazal tohle Končím (diskuse) 19. 2. 2015, 05:47 (UTC)
Hele když končíš, tak už opravdu konči a nevotravuj. --Karkos (diskuse) 22. 2. 2015, 15:42 (UTC)
Hej co to má být, to jsou osobní útoky. P.S. Nytro, tak proč si o práva správce nezažádáš. Konec konec konec (diskuse) 22. 2. 2015, 17:02 (UTC)

Ervín[edit]

Nestalo se něco Ervínovi? Do které hospody chodí, je tam nějak moc mrtvých...--Nytra (diskuse) 24. 2. 2015, 18:19 (UTC)

Myslím že to není jeho hospa. Snad se ozve. Kdysi jsem od něj dostal tel. číslo, ale to už nefunguje.--Karkos (diskuse) 24. 2. 2015, 19:59 (UTC)

Osvícení[edit]

Osvícení není nikdy dost a neměl bys jiným upírat cestu k němu. Je to úzkoprsé. Navrhuji vrátit můj odkaz do stránky "Řidičský průkaz ve světových náboženstvích", anebo vysvětlit, proč tam nepatří. (Nehodné anihiluji.) --Anihilator1 14. 5. 2015, 20:50 (UTC)

Proč asi to tam nepatří? Koukni se na zbytek článku, jak vypadá.--Karkos (diskuse) 16. 5. 2015, 18:22 (UTC)

Vagina pectoris[edit]

Co s tím? je rychle upravit, ovšem se přece jenom se upravuje ale pomalu.Prodloužit? Zatím jen název by ušel...--Nytra (diskuse) 17. 8. 2015, 20:55 (UTC)

Nevím. Smazat by mi to bylo líto. Snad to půjde zachránit --Karkos (diskuse) 17. 8. 2015, 21:47 (UTC)
Tak by to chtělo jinou šablonu.--Nytra (diskuse) 18. 8. 2015, 07:12 (UTC)

Naferelou[edit]

Zdravíčko! Omlouvám se, že ruším tady, ale chci otravovat i jinde než u Nytry :).

A proto to navrhuji tobě: Není tahle stránka akorát ke smazání? (vím, že je na to šablona, ale tohle je podle mého nenecyklopedistické). --JakMel-42 (diskuse) 30. 11. 2015, 20:03 (UTC)

Jo a ještě dodávám: Das Hajzl. Na to sedí název. --JakMel-42 (diskuse) 30. 11. 2015, 21:12 (UTC)

Pravý důvod smazání stránek?[edit]

Nechápu, proč jsi mi vymazal článek Dopis afrického emigranta z Česka, který mi přišel mailem. Odkdy je zakázáno na Necyklopedii přebírat články odjinud. Pokud si myslíš, že je tento článek z webu, proč jsi tedy nedoplnil zdroj? Nebo proč jsi mě na to neupozornil, že tomu něco schází a ihned jsi to vandalsky smazal? Sám se chlubíš tím, že jsi se ujal opuštěných článků, zkopíroval jsi je z internetu, opsal odněkud, a u druhých ti to vadí? Nebo ten důvod je nějaký úplně jiný? Pan Tau (diskuse) 6. 12. 2015, 18:13 (UTC)

Protože to byl hnusnej fašistickej vejblitek, kterej nebyl vůbec vtipnej. --Karkos (diskuse) 6. 12. 2015, 21:36 (UTC)
A proč jsi nesmazal Das Hajzla, že jsem tak smělý? To je taky hnusnej fašistickej vejblitek. --JakMel-42 (diskuse) 6. 12. 2015, 21:49 (UTC)
Já jsem si to myslel hned, že v tom bude politika. Začínáš mi připomínat naše mainstreamová média, které rozhodují o tom, co je fašistické, co je rasistické, co je xenofóbní a co je extrémistické. Text, který mi přišel mail, jsem si zadal do googlu a zjistil jsem, že se opravdu nachází na internetu, a to např na [3] nebo na [4]. Každý může posoudit, nakolik je ten text vtipný a nakolik je pravdivý či fašistický. Jinak se samozřejmě na to dívá sluníčkář, jinak realisticky uvažující člověk. Příště napiš zrovna správný důvod, kvůli kterému mažeš, a ne výmluvu, že to mažeš kvůli tomu, že je to "zkopírováno odkudsi bez uvedení zdroje." Pan Tau (diskuse) 7. 12. 2015, 17:20 (UTC)
Vždyť ti sem jasně napsal, že to nebylo vůbec vtipný a byl to fašistickej vejblitek. Já teda vnímám opačnej problém. --JakMel-42 (diskuse) 7. 12. 2015, 17:28 (UTC)
Na té smazané stránce je jako důvod smazání uvedeno: "Duplikát: zkopírováno odkudsi bez uvedení zdroje." To, že se jedná o údajně "fašistickej vejblitek a není to vtipný" napsal až v diskuzi. Pan Tau (diskuse) 7. 12. 2015, 17:32 (UTC)
Pravda. Ale popravdě řečeno:vtipný to nebylo. Stejně jako ten DAS HAJZL!!!!! – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel JakMel-42 (diskusepříspěvky).
To, jestli je to vtipný či ne, to je věc názoru. Podle mě je to 100x vtipnější, než ten DAS HAJZL, který nemá ani hlavu, ani patu. Ale pravdou je, že ten "Dopis afrického emigranta" může být pro ty, kdo neznají souvislosti a neví, na co jednotlivé věci naráží, nevtipný. Pan Tau (diskuse) 7. 12. 2015, 18:41 (UTC)
Vem si to tak, že prostě nechci, abys manipuloval Necyklopedii, někam, kam nepatří. Co je na Necyklopedii přípustné a co ne, o tom už kdysi vznikl docela jednoznačný konsenzus. Nesmazání článku Das Hajzl je pouze nedopatření, nechtěl jsem ho mazat, dokud ho nepřečtu a neměl jsem přílišnou chuť ho číst. --Karkos (diskuse) 7. 12. 2015, 22:09 (UTC)
Pokus o humor v tom textu je, ale Tau, přece musíš uznat, že účel toho textu není vtip, ale propaganda. Ještě výraznější je to u některých kreslených obrázků a fotomontáží, které na Necyklopedii vkládáš. S některými nesouhlasím, protože propagují uchylné snahy džihádistů, ale uznávám, že pro někoho zblblého propagandou to může být vtipné, takže dejme tomu. U hodně obrázků si ale ani nedovedu představit, že by je někdo mohl považovat za vtipné, i když třeba můžou být částečně pravdivé, např. Soubor:Turkey_isis.jpg nebo Soubor:Putin_x_isis.jpg. Tau: musí tu fakt být? A vůbec, patří kreslené vtipy jakéhokoli ražení na Necyklopedii? Prot D (diskuse) 7. 12. 2015, 23:41 (UTC)
Když jsem začal přispívat na Necyklopedii, domníval jsem se, že se jedná o svobodné médium, které se nemusí otáčet doleva ani doprava. Mnohé články mě nepřipadaly ani vtipné, jiné mě přišly jako urážlivé, další byly a jsou za hranicí vkusu, někde se dá mluvit klidně i o propagandě. Ale protože jsem část svého života prožil za totáče, tak jsem to bral jako svobodné vyjádření určitých názorových proudů a tyto články respektuji. Bohužel svět se mění a poslední dobou sleduji první náznaky toho, co už jsem kdysi prožil. Šmírovaní jsme daleko sofistikovaněji, než za bolševika, lidé jsou za své názory nálepkovaní a jsou tu i první návrhy na to, jak trestat lidi za názory, jak omezit diskuze, jak cenzurovat internetové a facebookové stránky apod. Za 25 let jsme opsali kružnici a dostáváme se tam, kde jsme kdysi byli. Proto dost dobře chápu, že musí být nějaký konsenzus. Pokud nějaká sranda či satira, tak jen tím směrem, kde je to politicky korektní, protože zde hrozí nebezpečí označení Necyklopedie nějakou nálepkou. Zkrátka i kdyby správce měl nakrásně stejný názor jako já, tak některé věci jsou tabu. Pochopil jsem. Když se chceš někam strefovat, byť to bude nakrásně vtipné, tak jen tam, aby to nebylo označeno jako propaganda. Jak říkal major Haluška, je třeba být „politicky uvedomelý.“ Pan Tau (diskuse) 8. 12. 2015, 11:05 (UTC)
Podívej se na to z pohledu Karkošova. Já teda nejsem žádnej psycholog, ale mě se zdá, že je malinko přepracovanej. Protože by toho hajzla dávno smazal. Vždyť tam na začátku stránky je: Varování: Jestli to někdo zvandalizuje pošlu na něho prasopse prd píčo! No nevim ale mě z toho bolej oči.

Takže tahleta diskuse mi přijde zcestná. Nehledě na to, že by se moh naštvat a toho záchoda tam nechat. --JakMel-42 (diskuse) 8. 12. 2015, 15:19 (UTC)

jakmel: ty jsi něčí druhý nick? Ano jsem přepracovaný. Pan Tau: nestačilo by místo "politická korektnost" říkat slušnost? Svoboda slova je sice hezká věc, ale nerad bych, aby v komkoli vyvolávala pocit ohrožení? A vkus je druhá věc, řada těch obrázků se vůbec nehodí ke článků, do kterých je vkládáš.--Karkos (diskuse) 8. 12. 2015, 20:02 (UTC)
Nejsem ničí druhý nick. Psal jsem mně se zdá, že je přepracovaný, ne jsem přepracovaný. Promiň, ale mě se ten ***** zdá hnusnej, a doufám, že tímhle názorem taky nevyvolávám pocit ohrožení. Nechtěl jsem se tě tím nijak dotknout. (Ještě aby jo.) --JakMel-42 (diskuse) 8. 12. 2015, 20:26 (UTC)
Mezi slušností a politickou korektností je velký rozdíl. Slušnost je o tom, že se nebude nikdo urážet či pomlouvat, o čemž se v mnoha článcích na Necyklopedii hovořit nedá. Politická korektnost je o tom, jak rozlišit, do koho či do čeho se dá rýpnout a do koho či do čeho se rýpnout nedá. Co se týče toho vkusu, já si zase myslím, že některé obrázky v jiných článcích také nejsou to pravé ořechové, ale vždycky to nějakou souvislost má. Ještě k vyjádření poživatele JakMel-42, že tahle diskuze mu přijde zcestná. Žádná diskuze není zcestná, dokonce ani ta, kde je jedna strana nálepkována. Když už nic, aspoň to vypovídá něco o diskutujících. Shodou okolností jsem včera narazil na článek Argumentační manuál pro jednání s islamofóbními nácky, kde je podobný styl diskuze úsměvně a s nadsázkou popsán. Jo, a toho záchoda tam klidně nech, sice je to chujovina, ale nevyvolává to pocit ohrožení. Pan Tau (diskuse) 9. 12. 2015, 07:48 (UTC)
Je tam napsáno: Jestli to někdo zvandalizuje, pošlu na něho prasopse prd píčo! To přinejmenším ve mně vyvolává pocit ohrožení. --JakMel-42 (diskuse) 9. 12. 2015, 14:56 (UTC)

Deletions[edit]

Hi there. The images we deleted violated Wikia's Terms of Use - please do not restore them. Thanks! Ducksoup (diskuse) 27. 1. 2016, 04:31 (UTC)

Are you sure? --Karkos (diskuse) 27. 1. 2016, 04:34 (UTC)

Výkřik "kolegy" Herbandfanrijda (upraveně)[edit]

<kecy>Hej, ty nacistický *****,</kecy> <smyslná část>proč jsi smazal článek o svatým Gustavu a šamanovi Šlahalmanovi?</smyslná část> Jsi ******** gestapák a doufám, že odpovíš dobytku.</kecy> – Tento nepodepsaný komentář přidal uživatel Herbandfanrijd (diskusepříspěvky).

Smazané stránky[edit]

Čao, zkoušel jsem napsat DuckSoupovi na zeď zprávu (jestli to můžeme obnovit), ale vůbec se mu tam neobjevila. Tak nevím, jestli je opravdu tak happy na zodpovězení našich dotazů. A to mu tam mezitím už někdo jinej napsal (dokonce taky o mazání). Fakt nevim, co s tím. Nešlo by napsat té Miře, nebo někomu nadřízenýmu? --JakMel-42Tady ho seřviPodívej se, co už stihnul sprasit 4. 2. 2016, 16:26 (UTC)

spíš bych se snažil to ňák obcházet, postupně obnovovat ty méně provokativní, ty více provokstivní nahrazovat. Třeba pak budeme mít od nich zase 9 let pokoj. --Karkos (diskuse) 5. 2. 2016, 10:14 (UTC)

Deletions[edit]

Hey there. Sorry I can only write to you in English. I will be as clear as I can be, so there are no misunderstandings.

We deleted many pictures because they violated Wikia's Terms of Use. I need you to avoid restoring them. Thank you in advance. Ducksoup (diskuse) 8. 2. 2016, 19:48 (UTC)

==Prapodivné názory==

Mám dojem že nám Wikipedie sabotuje Necyklopedii, třeba Ducksoup si myslí že Budwaiser girl jsou nahoře bez, když je to jen nakresleno, asi chudák ještě neviděl nahou ženu, jsou tam asi divné poměry, a vrchol všeho je že jim nevyhovují ani obrázky s Wikimeda commons, to jako chtějí abychom přestoupili do Wikipedie? Je to podezřelé, asi to je začátek konce Necyklopedie, mám podezření že ten atentát v Uherském Brodě nebyl úplně náhodný. Asi bych měl tady skončit, než mě dají odprásknout. A ta hloupá bába ani neumí vyhledat , třeba Googlem odkud máme ty podle nich podezřelé obrázky, nevěřím že to není nastrčené. Začíná se mi to hnusit. Gott mit uns.--Nytra (diskuse) 8. 2. 2016, 21:32 (UTC)

I'm just trying to uphold Wikia policy. I'm not hunting for more violations. Ducksoup (diskuse) 8. 2. 2016, 21:53 (UTC)
Styď se, Kachní polívko!--217.30.65.82 9. 2. 2016, 19:34 (UTC)

Islám vítězí[edit]

Ahoj, muzes mi prosim vysvetlit (tuto) zmenu "Sprasení uživatele Nytra zvráceno do předchozího stavu autora Karkos", jen abych neudelal stejnou, nebo jenom podobnou chybu. Predem dekuji za kladne vyrizeni moji otazky. Klavesnice je asi v poradku, jen cestina (pouzit vychozi nastaveni systemu) tak nejak dela "obecne 105 klaves".


Abych se k tomu také vyjádřil, jen jsem zkoušel jestli je ještě dovolen aspoň humor, když už nám s USA zatrhli lechtivý humor, myslím si že jestliže to tak půjde dál, tak Necyklopedie bude k nerozeznání od Wikipedie a zůstane z toho něco jako bulvární plátek nebo zanikne. Vypadá že i na Uncyklopedii na to začínají rezignovat, nakonec svoboda vyjadřování na internetu je stále více potlačována, s celkem jistých důvodů. Nakonec musíme držet hubu, protože to není náš server. Koho chleba jíž, toho píseň zpívej, se odjakživa říká. Poněkud se mi to zajídá že se musí držet huba a krok, za socializmu jsem si toho užil dost. Nakonec vidíme ty výpady proti Zemanovi, když řekne to to si myslí většina národa. Až zavřou hubu i prezidentovi tak je s námi konec. Není to nic nového, už když Hašek založil Stranu mírného pokroku v mezích zákona za absolutizmu, tak to asi předvídal.--Nytra (diskuse) 3. 3. 2016, 18:30 (UTC)

Popravdě předchozí reakci zcela nechápu. Přiznám se, o revertu jsem moc nepřemýšlel, nečetl jsem na co bylo odkazováno, ale chtěl jsem zanechat článek v duchu doby jeho vzniku. --Karkos (diskuse) 4. 3. 2016, 14:15 (UTC)

Pan Tau[edit]

Nazdar, Mě se zdá jeho zablokování do odvolání za nepřiměřené, tim spiš že se ničeho zjevně nevhodneho záměrně nedopustil, pokud o něčem víš, tak napiš, ale já jsem si ničeho nevšiml. Zablokovat do odvolání někoho po roce aktivniho přispivani aniž bys ho předtim varoval, mi zkrátka nepřipadá adektvátní, a tak tě prosim abys o tom popřemýšlel.--Toma646 (diskuse) 16. 3. 2016, 14:32 (UTC)

Tak jsem dnes zjistil, že jsem byl zablokován! A to dokonce na věčné časy a nikdy jinak! Důvodem je údajně „ nulový humor“… Abych pravdu řekl, nějak mi to neleze do hlavy. Dokud jsem přispíval na politicky neškodná témata, tak moje příspěvky (a to ještě i ty první bez přihlášení) nikomu nevadily. Sem tam někdo mé příspěvky vylepšil ještě lepším humorem, případně mi poradil, že dělám něco blbě, což jsem vždycky přivítal. Nikdo není dokonalý. Nakonec pokud se o Necyklopedii říká, že je to satirická encyklopedie, pak satira nemusí být vždy to, že se člověk hned za břicho popadá… Jakmile jsem však začal vrtat do politických témat, tu a tam se začaly objevovat první cenzurní zásahy. A to i přesto, že v záhlaví Necyklopedie je uvedeno, že “může obsahovat politicky nekorektní obsah.“ A jak se zdá, nejsem v tom sám. Jak jsem už napsal výše, situace nejen na Necyklopedii mi začíná připomínat dobu normalizace, kterou jsem si prožil se vším všudy. Pak se jen hledá, jak člověka, který má jiný názor zlikvidovat. Na Necyklopedii to lze zdůvodnit „nulovým humorem.“ Docela mě to rozesmálo… Bohužel to s tou svobodou jde z kopce. Naštěstí nás, na rozdíl od dob bolševika, za nevhodné názory ještě nevyhazují z práce a nezavírají do vězení, ale co není, může být. Psát na Necyklopedii články na politická témata dnes prakticky nemá smysl. Dělat se s něčím s tím, že to někdo jiný z titulu správcovství vymaže, je k ničemu. Leda, že by někdo udělal seznam témat a osob, ze kterých si lze a ze kterých si nelze dělat legraci, ani satiru. Stejné je to i s drobnými úpravami, které reagují na změnu situace. Zde se dokonce dostáváme k takovým absurditám, že pokud někdo napíše na islám podobnou poznámku, jako někdo jiný napsal předtím na křesťanství, je tato úprava bez milosti vymazána. Jak napsal výše Uživatel:Nytra, „svoboda vyjadřování na internetu je stále více potlačována,“ a já souhlasím s jeho hodnocením. I mě se poněkud zajídá že se musí držet huba a krok, i já jsem za socializmu si toho užil dost. Byl jsem před Necyklopedií, budu i po ní. Vás ostatní správce a přispěvatele varuji, nedejte si vzít svobodu! I kdyby Vám někdo stokrát říkal, že nejste vtipní, i kdyby Vás někdo dokola onálepkovával. Základem satiry je umět reagovat na současná ožehavá témata. To se přes cenzuru, co byla, dařilo i díky jinotajům dělat umělcům či humoristům za socialistického režimu. Poté byl inteligentní vtip postupně vystřídán někdy až debilním humorem, ke kterému se přiřadila vulgarita. Dnes např. v televize již žádná satira neexistuje. Dělejte vše pro to, aby se z Necyklopedie nestal bezvýznamný bulvární plátek. Protože jsem byl zablokován i z možnosti reakce na stránce tohoto správce, zdravím Vás z ilegality. Pan Tau. 82.145.221.128 22. 3. 2016, 09:21 (UTC)

Mě taky úplné zablokování přijde dost přísné - nedostatek humoru tu projevují i jiní uživatelé, i když ne tak soustavně. Stížnosti na úbytek svobody projevu obecně ale rozhodně nesdílím - pokud vůbec nějaké cenzury nějak přibývá (což nedokážu posoudit), tak je to dané spíš tím, že lidi chtějí psát věci, které by je před 10 lety ani nenapadlo psát, ale za které by měli problémy i tehdy. Jako že napíšou "uprchlíky postřílet!" a hájí se svobodou slova, ačkoli to přece není žádný názor, který má být chráněn svobodou slova, ale výzva ke genocidě, která má být naopak trestná.
Podobně porno na necyklopedii mi nevadí, někdy naopak; ale zas chápu, že s tím má provozovatel serveru problém, zvlášť když sem hodně lezou děti, soudě podle nových uživatelů registrovaných poslední dobou. Prot D (diskuse) 24. 3. 2016, 13:22 (UTC)
Koukám, že se zde mažou a cenzurují i diskuzní příspěvky. Bože, jak hluboko jste klesli! 185.26.180.166 3. 6. 2016, 07:18 (UTC)
I já se přimlouvám za odblokování, nad jeho příspěvkama jsem se pravda moc nezasmál, ale na popřemýšlení měl už času dost, víc než je třeba. Cesta na morální úroveň Wikipedie je jako cesta na dno a snaha se do něj navrch co nejvíc zavrtat, a opravdu mě mrzí, když se tydle zvrácenosti z Wikipedie začinaj přebírat i sem (jmenovitě mazani slusně vyjadřenych nazoru z loutek, navíc pochybně zablokovaných), tim spíš že sem se ja tam snažil vymítit, za sebe řikam, buďme jiní než Wikipedie, BUĎME LEPŠÍ! o komunitě Necyklopedie mam mnohem lepší mínění než o komunitě Wikipedie, a velmi nerad bych svuj názor měnil--Magor Toma646 (diskuse) 3. 6. 2016, 09:02 (UTC)

Jiří Konečný[edit]

Muzu vedet, proc jste smazal stranku, kterou jsem chystal kamaradovi k narozeninam??! --Psipka (diskuse) 14. 4. 2016, 17:49 (UTC)

protože tady nejsme od toho, aby se psalo kamarádům k narozeninám.--Karkos (diskuse) 14. 4. 2016, 22:16 (UTC)


Ervín[edit]

Ervín se tu objevil?, nebo to byl jeho duch?. Víš o tom něco???--Nytra (diskuse) 10. 5. 2016, 15:08 (UTC)

Podle všeho žije. Někde mám jeho číslo, ale to neplatí. --Karkos (diskuse) 12. 5. 2016, 00:40 (UTC)
Zdálo se Ervín se nějak objevil, ale je to divné, jako by měl nějaké problémy, že by zapoměl své jednoduché heslo? Byl tu před 1/2 rokem naposled. Někdo mi psal jako by to byl Ervín, rukopis celkem odpovídá, no nevím, co si mám o tom myslet.--Nytra (diskuse) 27. 12. 2016, 17:18 (UTC)

SMAZ[edit]

Nazdar, všiml jsem si že sis v mych člankach dost zamazal, chápu, jeden byl totální sračka, o jejiž smazani sem požadal sám, další nic moc, ale ten třetí názvem: Říkaj že jsem debil, tak to už si mě upřímě dost nasral, myslim si že jako parodie na brutální punk a s relativněm dobrym popisem, to do Necyklopedie patří, tady si myslim že smazaní fakt nebylo na místě.--Magor Toma646 (diskuse) 19. 5. 2016, 12:58 (UTC)

Měšek Těšínský[edit]

Dobrý den, rád bych se vás zeptal, proč jste smazal můj článek. Jsme přece na Necyklopedie, ne na Wikipedii. Necyklopedie, v anglickém originále Uncyclopedia, je satirická „encyklopedie“ parodující Wikipedii. Sem přece nepatří správné informace, ale recese a sranda. Jestli je to možné, tak prosím článek obnovit, jestli ne, tak mně ho alespoň pošlete, jelikož text sio chci ponechat alespoň u sebe v počítači. Děkuji

Petro Porošenko[edit]

Koukam, že je tady nějaka politicka cenzura, bohužel, však bys rychle změnil nazor, kdybys žil na ukrajině, kdybys ted, místo sezení doma u Necyklopedie na černo pracoval někde 1000 km daleko, 16 hodin denně, v otřesnych podminkach a za slib, že potom možná dostaneš plat, za který ty a tvoje rodina budeš mít další měsíc alespon co jíst. A to vše jen proto, že doma nevyděláš ani hřivnu a tvuj moudry prezident všechny penize cpe do jakesi uměle udržované a hlavně naprosto zbytečné bratrovraředné války, která se dá přirovnat k situaci, kdy Morava chce referendum o nezávislosti a Zeman tam vyšle armádu aby všechny Moraváky postřílela a mohl se dál chvástat uzemní celistvostí ČR. A aby toho nebylo málo, ve schránce ti přibute tenhle krásný papír, tedy pozvánka na Donbas, kde budeš jako každej bezdomovec spát v mrazech pod stanem, pít rezatou vodu a jíst co najdeš nebo ulovíš, pokud po tobě zrovna někdo nezačne střílet, a na cestu dom dost možná dostaneš i bonus, což je invalidní vozík nebo rakev, a kdybys ho náhodou nedostal tentokrát, neboj, po ročních prázdninách se tam vrátíš a budeš mít možnost se o něj opět ucházet.

Nezazlívám ti, že asi neumíš rusky, a proto nerozumíš autentickym videum natočenym na Donbase a proto si odkázán na Proporošenkovskou propagandu české televize, ale trochu nestranny bys být mohl a pokud sis nejsi schopen ověřit informace ze všech stran a udělat z nich celkový obrázek, pak se do toho laskavě Wikipedisticky nes..., vim žes mi v minulosti párkrát coš smazal, nad tim sem mávnul rukou, protože to nebylo nic moc, ale tentokrát si mě teda vážně nasral, tim spíš, že sem si nikde článek neuložil, protože sem nečekal, že někoho může vůbec napadnut ho smazat!!!--Toma646 (diskuse) 24. 9. 2016, 10:09 (UTC)

Zdravím, nechci se do toho míchat, jen dávám k dobru vyhrabanou stránku z internetové keše: http://archive.is/XOExi --Pykhal (diskuse) 25. 9. 2016, 07:15 (UTC)
Ani já se do toho nebudu míchat, přestože se zásahem souhlasím a kdyby to nesmázl Karkos, smázl bych to já. Necy je o satiře, nadhledu a humoru a tady nebyl ani humor, ani satira. Bylo to prostě soukromé vulgární nadávání, přičemž kdo měl pravdu, to poví až historie. Říkal jsem, že se do toho nebudu míchat, že? Takže nebudu. Nicmené pokud bys, drahý rozezlený Toma737, zkusil založit stránku se stejným názvem, měl bys možnost vidět smazané editace a.. třeba si to vykopírovat, nebo tak něco. (pokud tato fičura náleží toliko správecům, omlouvám se) --jitrnitz (diskuse) 25. 9. 2016, 18:47 (UTC)
Musim zcela otevřeně přiznat, že Jitrnitzi, máš pravdu v tom, že jsem to psal ve vzteku a to dost velkem, po čteni poslednich novosti, pro mě je Porošenko jen ubožák, zkurvyxsyn a hlavně vrah! Co muže za celej konflikt na Ukrajině, kdyby to nebyl takovej agresivni debil a demokraticky dal možnost donbasu, v referndu rozhodnut o setvrvani v Ukrajině či samostatnosti. Nebylo by tolik krveproliti, ale to fašisticky prase si mysli že tam stači jen všechny mistni postřilet a pak mu zase bude donbas řikat pane prezidente, FUJ, at schnije v černym delfině ta svině, je mi lito všech Ukrajincu. Omluvám se za ten výlev, ale prostě mě ten P**** tak strašně sere, a ted k věci, Jitrnitz - beru na vědomí tvuj názor, moje hlava je dost horka (budiž dukazem tendle přispěvek) tak to asi nevnimam, a v tvem připadě si i myslim, jak tě znam že je to pišeš upřimě a tak že na tom bude i nějaka pravda :-). A stejnak se tim zmrdem už nechci zaobirat bo mam vztek jen na něj pomyslim a tak asi bude lepši, zaměřit se trochu jinam, na neutralni temata, nebo ješče lip, ta kera mam rád.--Toma646 (diskuse) 25. 9. 2016, 19:49 (UTC)

Karkosovi se omlouvám za poněkud hrubší počáteční příspěvek, napsaný velkém rozrušení, ale rád bych ještě jeho vyjádření.--Toma646 (diskuse) 25. 9. 2016, 20:05 (UTC)

Hele to si řeš někde jinde. Ten text byl prostě ubohej, bez ohledu na to, jaká je pravda. Ostatně v českých dějinách máme také jednu takovou epizodu, kdy část obyvatel stát nechtěla, sice chvíli měli úspěch ale pak to dopadlo jinak, a příslušné necyklopedické článkz to řeší jinak.--Karkos (diskuse) 5. 10. 2016, 13:36 (UTC)

Nytra zvandalizoval a zamknul IQ test/Odpovědi[edit]

Dobrý den, Nytra to krutě zvandalizoval a přidal tam totiž osobní útoky, do článku napsal, že si Pepíček žere prsty. On si takhle určitě chtěl vyřídit osobní účty s nějakým Pepou, kterého nikdo z nás nezná. Takto vložený text však neurazí jen dotčeného, ale jakéhokoliv Pepu (jedno z nejčastějších jmen v republice). Prosím vás Karkosi, Nytru zabanovat na týden a stránku odemknout a navrátit mé úpravy. Mé úpravy jsou totiž neutrální, je tam uvedeno chlapec, což nikoho neurazí. Děkuji --66.160.201.88 22. 11. 2016, 14:41 (UTC)

re:66.160.201.88, nepomlouvej, jen jsem jsem zvrátil nesmyslné úpravy do původního stavu, třeba vyčkat jak bude rozhodnuto.--Nytra (diskuse) 22. 11. 2016, 14:53 (UTC)
Tady jde o to, že v mnoha článcích se píše o nějakém Pepovi, nikde neuvádíte jiná jména, všude jen Pepa a to většinou v negativním nebo posměšném smyslu. To jste na nějakého Pepu tak zasedlí, nebo proč ve všech článcích urážíte Pepu? Víte, kolik existuje jmen, tisíce, tak proč pořád pomlouváte zrovna Pepu? --66.160.201.58 22. 11. 2016, 16:31 (UTC)
Přestaňte sem laskavě cpát svého známého Milana, nejsme na něho zvědaví.--Nytra (diskuse) 22. 11. 2016, 16:34 (UTC)
A proč vy všude pomlouváte, urážíte a zesměšňujete Pepu, vždyť je to dobrý člověk? A je to nějaká spravedlnost, že jméno Pepa je napsáno v mnoha článcích v posměšném, hanlivém a urážlivém směru, zatímco ostatní jména tady vůbec neuvádíte? --66.160.201.58 22. 11. 2016, 16:45 (UTC)
Každý? I Josif V. Stalin? --Karkos (diskuse) 23. 11. 2016, 19:15 (UTC)
Stalina nemyslím, ale myslím ty stránky, kde je například napsáno "Malý Pepíček zlobí" a takhle, kde to jméno neznamená žádnou konkrétní osobu. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 19:21 (UTC)
Odkud jste, Julčo, že neznáte tradiční české vtipy a tradiční české tvarosloví? --Pykhal (diskuse) 23. 11. 2016, 19:45 (UTC)
Tak zaprvé nejsem žádná Julča a za druhé, takovéto vtipy jsou urážlivé a pomlouvačné, protože urážejí Pepu. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 19:46 (UTC)
Našemu novému kolegovi bych doporučil, aby se přeorientoval na Wikipedii, protože tam mu pujde přispivani mnohem víc, podle toho co už ukázal, řekl bych že je povaha a smysl pro humor, je s necyklopedií nekompatibilní, zato na Wikipedii jsou minimálně 60 - 70 % lidí úplní čůráci, takže tam Pepíčka dotáhne klidně až před AV.--Toma646 (diskuse) 23. 11. 2016, 20:09 (UTC)
Ale tam mně Julču z metra smazali. A Pepíček tam je zmiňován jen v případě, že znamená někoho konkrétního. --Julcazmetra (diskuse) 23. 11. 2016, 20:21 (UTC)

Rada o infrastruktuře[edit]

Ahoj, dostal jsem takovej nápad založit wiki kde by lidi sdíleli nápady a inovace všeho druhu. Ať už máš zajímavej nápad na nějakou aplikaci, na drobnej zlepšovák nebo větší vynález, na nějakej projekt, akci nebo třeba politickou reformu, námět na knížku, film, seriál, deskovou nebo počítačovou hru, nebo prostě popuštíš uzdu fantasii a vymejšlíš si zajímavý příšery, světy nebo cokoli, můžeš to na tý wiki sdílet a je jedno, jestli už jsi tu věc sám realizoval nebo ne. Napadlo mě to, protože sám mám spoustu nápadů a problém je sepsat natož pak sdílet s lidma tak, aby z toho něco bylo. (Většinou s tebou nezačne hned někdo nannějakym projektu makat a prostě náhodně řikat kámošům co všechno tě napadlo je nuda) Dal jsem si založit novou wiki ale zjistil jsem, že moc nerozumim tomu, jak se tvoří. Tak by mě zajímalo, jestli bys mi nemohl poradit, jak se tvoří ta základní infrastruktura těch stránek, že máš hlavní stranu, kategorie, pravidla, aktuality, správcovský stránky stránku pro vytvoření článku atd. Zatim a dík Mapafius (diskuse) 3. 3. 2017, 21:54 (UTC)

Asi začni hlavní stranou, kategorie a pod. jsou docela intuitivní, spíš je mnámaha počeštit to, co je anglicky, přes MediaWiki:xxx. --Karkos (diskuse) 4. 3. 2017, 01:23 (UTC)
Co myslíš počeštit? Já ta mám anglicky jenom pár tlačítek, jako založit nový článek a to nevím, jestli se dá změnit. Mapafius (diskuse) 6. 3. 2017, 15:02 (UTC)

HTTP(S)[edit]

Zdravíčko. Jaký je důvod tvého přeplácávání https urlů na http? Kvůli neestetickému zámečku? Nebo ten odkaz nefrčel na některém zařízení? Blíží se doba, kdy "nezabezpečené" připojení http bude považováno za něco nečistého a bude v prohlížeči stigmatizováno, a asi by pak bylo logičtější mít https linky vizuálně bez zámečku, a http linky s 💩 apod.--Pykhal (diskuse) 9. 3. 2017, 11:44 (UTC)

Jo je to qůli zámečku.--Karkos (diskuse) 9. 3. 2017, 15:58 (UTC)
Tak pokud jde někde v imperátorském nastavení upravit ten wikia monobook styl, mělo by pomoct zakomentování položky pro #bodyContent a.external[href ^="https://"],.link-https, případně to přeplácnout #bodyContent a.external[href ^="https://"],.link-https { background: url(data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAAoAAAAKCAYAAACNMs+9AAAAVElEQVR42n3PgQkAIAhEUXdqJ3dqJ3e6IoTPUSQcgj4EQ5IlUiLE0Jil3PECXhcHGBhZ8kg4hwxAu3MZeCGeyFnAXp4hqNQPnt7QL0nADpD6wHccLvnAKksq8iiaAAAAAElFTkSuQmCC) center right no-repeat; padding-right: 13px; }. --Pykhal (diskuse) 9. 3. 2017, 17:01 (UTC)

Plzeňští kešeři[edit]

Dobrý den, proč jsi ty smazal tu stránku a zabanoval mě? To nejsou nesmysly, to je pravda. Jsou to zlí lidé, vyjebávají s poctivými hráči a tamní správci je nehodlají řešit. --Ritchier je zlej člověk (diskuse) 26. 4. 2017, 19:53 (UTC)

Ale do Necyklopedie to nepatří. --Karkos (diskuse) 26. 4. 2017, 21:30 (UTC)

"(Ne)zvandalizuj!" aneb stručný[edit]

Zdar, plz viz Diskuse k MediaWiki:Edit. --Pykhal (diskuse) 13. 7. 2017, 08:50 (UTC)


Kyjov[edit]

Mohu znovu vytvořit článek o kyjovu? Bude lepší než předchozí.--Cactus style (diskuse) 7. 9. 2017, 19:30 (UTC)

klidně. --Karkos (diskuse) 7. 9. 2017, 23:02 (UTC)

Removed articles[edit]

Hello, I just removed "Milan Hatera" and "Televizní debata Václava Klause a Milana Hatery" as they were about someone who is not important, and we received a complaint. I hope this is not a problem! (I also removed the images that were only used on those pages.) Kirkburn (talk) <staff/> 9. 10. 2017, 18:05 (UTC)

Foxiest[edit]

Foxiest se chová velmi zodpovědně, navrhuji na povýšení do Rollback.--Nytra (diskuse) 4. 11. 2017, 20:16 (UTC)

Necyklopedians[edit]

Autoři seriálu Necyklopedians prosí Imperátory Necyklopedie o vyjádření. Děkujeme. IQ BigBang (diskuse) 18. 11. 2017, 14:09 (UTC)

Zajímavosti[edit]

To tam moc dlouho nezůstaly. Ta předposlední várka. Ani ne měsíc :-) Ale tak je tam co dát, to je hlavní.----- s pozdravem Triquelito 8. 1. 2018, 13:07 (UTC)

Bohužel Nové články se nearchivují do zadu, takže mi určitě mohlo něco uniknout. --Karkos (diskuse) 8. 1. 2018, 14:24 (UTC)

MediaWikieditace[edit]

Zdar asi jediný necykložijící imperátore. Jde ti editovat http://necyklopedie.wikia.com/wiki/MediaWiki:Addsection ? (I když, těžko říci, jestli by to vůbec pomohlo, protože to inkriminované tlačítko má na začátku malé L) --Pykhal (diskuse) 28. 2. 2018, 14:33 (UTC)

Nejde. Lidi z wikie to museli změnit, dřív hlášky v prostoru MediaWiki editovat šly. Teď můžem leda tak ovno. --Karkos (diskuse) 28. 2. 2018, 22:46 (UTC)
Nojono. Ale pokud třeba jako imperátor náhodou vidíš i í pé adresy, chtělo by to zablokovat toho multivandala, údajného "* z Wikipedie" (když už dehonestuju Českopedii, tak aspoň necykloférově a ne takhle). Assistenti z fandomu asi mají poslední dobou dovolenou, nebo co. --Pykhal (diskuse) 9. 4. 2018, 10:43 (UTC)

Návrh záhlaví[edit]

Ahoj, mohl bys se mi prosímtě vyjádřit jak se ti líbí tenhle návrh designu záhlaví a hlavní stránky necyklopedie: http://cs.nmbn.wikia.com/wiki/N,m,bn_Wikia Mapafius (diskuse) 29. 5. 2018, 21:56 (UTC)

Čau, už jsem psal Pod Parou, bílé záhlaví s bílými okraji vypadá docela pěkně. Je třeba, aby se ke grafické podobě vyjádřili také další. Nelíbí se mi ale, že někde zakládáš kopii Necyklopedie, z toho nemůže vzniknout nic dobrého. --Karkos (diskuse) 30. 5. 2018, 10:48 (UTC)
Já tu kopii samozřejmě zakládám jenom experimentálně abych viděl, jak to vypadá protože nemám přístup k admin dashboard. Tu kopii do pár dní logicky smažu ale za těch pár dní škodu nenadělá. Předpokládám,že se ve vyhledávačích umisťuje někde úplně jinde než necyklopedie už proto, že to má název z náhodných písmen. Já se potřeboval dostat k admin dashboard už proto abych viděl, jak velký logo může bejt a jaký možnosti to nabízí.Na netu není na tuhle kopii nikde žádný odkaz, pravděpodobnost že ji někdo najde mi přijde dost malá. Mapafius (diskuse) 30. 5. 2018, 14:31 (UTC)
čau, maximální velikost loga je 250 (šířka) x 66px (výška). --Karkos (diskuse) 1. 6. 2018, 12:18 (UTC)

Obrázek půlměsíce[edit]

Heeyya! Hledám někoho, kdo by mi mohl odpovědět, proč stránku s nominacemi na Obrázek půlměsíce už pár let nikdo needitoval. Jak teda berete obrázky? A kdo z vás-adminů to vlasně řeší? A když mám vlasní nápad na obrázek? A v poslední řadě, když se mění tak málo často, nešlo by vymyslet nějakou časovou jednotku typu necykloměsíc s neurčitou hodnotou a tou definovat časový úsek mezi jednotlivými obrázky (nebo by časové úseky mezi jednotlivými obrázky definovaly tuto jednotku)? Doufám, že si to vůbec přečteš a že se možná i dočkám odpovědi.--Some.invisible.cat (diskuse) 31. 3. 2019, 19:04 (UTC)

Nikdo nenominuje, tak když nastane čas, musí něco hledat někdo z adminů, nejlíp aby to odkazovalo na nový článek. A je to otrava. Klidně něco navrhni, je-li co. --Karkos (diskuse) 31. 3. 2019, 20:16 (UTC)

Tady je obrázek. Sice myslím neodkazuje na žádný nový článek a možná si řekneš, že je to pitomost, ale co. Piplala jsem se s tím půl hodiny...

žvýkačky pro pana prezidenta Zemana.

--Some.invisible.cat (diskuse) 5. 4. 2019, 15:08 (UTC)

Víc věcí[edit]

Ahoj, Uncyclopedia má na pozadí tapetu s logem Uncy. Stojí to za zvážení? Ještě jsem utvořil 2 šablony (nevyslal jsem je takřka nikam do hlavního prostoru), poté co mě chytl editační záchvat. No, jakýkokli názor budu respektovat, já mám rád kritiku. Jestli je ta první nějak vtipná, použitelná, třeba bychom něco vymysleli. Co se druhé navbox šablony týče, hlavně jsem měl ambice prolinkovat některé méně odkazované, ale dobré články, jako Fero Magnetyckí aj. Děkuji, měj se a směj se.----- s pozdravem Triquelito 8. 6. 2018, 12:40 (UTC)

Čau, něco by se tam mohlo dát, ale jak to mají oni, se mi moc nelíbí, přijde mi to moc brutální...--Karkos (diskuse) 10. 6. 2018, 17:49 (UTC)

Projekt[edit]

Ahoj, napadlo mě, jestli by ses nechtěl podílet na projektu který mě napadl. Tak jako spousta dalších tady jsem fanouškem Červeného trpaslíka, Black Books, Černá zmije a podobných. Zároveň moje mysl miluje fantazírování a tak občas vyplodí i nějakou tu myšlenku. Mimo jiné mně napadlo naškrábat svůj vlastní sitcom o malé sektě nebo partě posedlé konspiračními teoriemi. V každém díle by se mělo řešit nějaké typické spiknutí či záhada a že jich je mnoho. Ze scénáře nemusí být vždy nakonec jasné, jestli je spiknutí pouze výplodem mozků hlavních hrdinů nebo jestli na něm něco je. Sekta má čtyři členy: Ámose, Borise, Helgu a Jasmínu.


Ámos je šlachovitý brýloun posedlý konspiracemi a rozkráváním záhad, přesvědčený o své genialitě, každého opravuje, je velmi podezřívavý až paranoidní. Vede skupinu ale ve skutečnosti ji spíše vede do problémů, z kterých ji dostávají ostatní. Ve všem vidí nesmyslné souvislosti. Velmi si zakládá na svém odporu k mainstreemu a vybočení z řady ovcí. Jeho otec byl komunictický pohlavár, který se snažil své děti vychovat k poslušnosti a službě ve straně, po revoluci zahořkl, Amosovi bratři se stali podezřele úspěšnými podnikateli, on si vybudoval pouze nenávist k ideologiím, podezřívavost ke všemu a tendenci ze všeho obviňovat okolí.


​​​Boris, tlusťoch se strništěm a culíkem, velkej prasák, tváří se že mu je všechno jedno, ze všeho si dělá legraci, trolí v internetových diskusích. Tvrdí o sobě, že je hrozný hacker, ve skutečnosti ale nic neumí. Často také pro skupinu vytváří různá pseudovědecká udělátka která nefungují. Je trošku pomalejší. 


Helga, holka s chlapáckou postavou a krátkým sestřihem. Je asi nejpraktičtější ze skupiny. Skupina je pro ní důležitá, bojí se opuštěnosti a přetvářky, nesnáší, když se skupina rozhádá, snaží se jí držet za každou cenu pohromadě, je odvážná, ve chvíli, kdy jde do tuhého, přebírá iniciativu a velení.


Jasmína, holka uchvácená seberozvojem a esoterikou. Myslí si, že je médium. Je velmi naivní a impulzivní, hodně ukecaná, snaží se být neustále pozitivní a každého pozvedat do nových výšin. Maluje abstraktní obrazy, vyhodili ji z umělecké školy. Byla z bohaté rodiny, na střední vedla nezřízený bohémský život, přespávala po squatech, potom, co jí vyhodili ze školy jí trošku přeskočilo.


Jestli tě to zaujalo nebo máš nějaké připomínky, budu rád, když napíšeš.


Mapafius (diskuse) 7. 2. 2019, 16:11 (UTC)

Domain change[edit]

Hey, I'm Magwac, bureaucrat of Nonsensopedia (pl:). Fandom has just put an announcement on your and our wiki that it will change the domain to fandom.com. We… don't like this, to put it lightly, so we are writing a petition to Fandom that might do something: here it is (there also a version in English). I don't know what you guys intend to do, you can join us if you want :) Magwac (diskuse) 19. 2. 2019, 15:22 (UTC)

Hi, that´s a bad new. They do with us what they want.--Karkos (diskuse) 20. 2. 2019, 23:04 (UTC)

Fandomická Necy[edit]

Na hlavní stránku staré fantomové necyklopedie jsem přidal důrazné varování, protože ignorantští zoufalci na ní dál zakládají nové (a dosti pitomé) stránky. Nevím, zda vůbec má smysl pokoušet je jakkoliv zachraňovat manuálním přesunem, ledaže by se tam ocitl nějaký nečekaný squost - což je dost nepravděpodobné. Foxiest (diskuse) 1. 4. 2019, 09:45 (UTC)

Asi to není žádná škoda. Nezdá se mi, že by z editací 27.-31.3. bylo něco hodnotného. --Karkos (diskuse) 1. 4. 2019, 11:53 (UTC)

Kategorie a prasení[edit]

Podruhé Heyya! Na hlavní straně je sice sekce Lidi, pište články, ale je tu spousta článků hodných pořádného sprasení, ale žádný necyklopedista se jich "neujme". Každý článek by se mohl kategorizovat do jedné z (například)těchto kategorií: "Šlichta pro prasata" - tady to chce ještě dost sprasit, aby to dosáhlo úctyhodné podoby "OK" - Dobrý "STOP!" - Sem už vážně nic nepřidávejte! Necyklopedistům, jako jsem já, by to určitě přišlo vhod. Možná je to blbost,kategorizování všech článků by určitě byla piplačka, možná bych měla psát s tímhle někomu jinýmu,ale za pokus nic nedám.--Some.invisible.cat (diskuse) 8. 4. 2019, 14:32 (UTC)

Přiznám se, že úplně nerozumím. Chápu, že seznam červených je nepřehledný, ale nemá smysl kategorizovat neexistující články. U těch exsitujících stačí existující kategorie. --Karkos (diskuse) 8. 4. 2019, 16:42 (UTC)

Ty vado, já nechcu kategorizovat neexistující články. Na Fandomu byla u každý wiki stránka "Help us grow this wiki!", kde mimo jiné byl seznam opravdu krátkých článků na rozepsání. Já bych chtěla vytvořit něco podobného, ale aby to furt nepodstrkovalo Dokonalé nic a jiné subpahýly, jejíž smysl je v tom, že jsou to subpahýly. Chcu vytvořit kategorii existujících článků, které by stálo zato rozepsat. Doufám, že už chápeš. --Some.invisible.cat (diskuse) 11. 4. 2019, 11:15 (UTC)

Pokud vím tak ty různě nedotažené, přiblblé, pahýly atd. jsou s principu těch šablon o stavu článku kategorizovány, snad by se to ale mělo snadněji pod něčím najít, jestli to nestačí. Asi myslíš že by to mělo být soustředěno v nějaké sekci jako třeba červené aby si to mohli poživatelé snadněji vybrat k vandalizování, asi by to tam musel někdo povybírat, pak by to razilo do očí bez prolézání kategorií kde to tak jak tak je. Nytra
Ještě může pomoci Speciální:Nejkratší stránky :-) --Karkos (diskuse) 11. 4. 2019, 20:17 (UTC)

Myslím, že Nytra to docela pochopil. Fakt by to chtělo něco snadno vyhledavatelného, např. Stránka článků, kterým by vandalizace prospěla. A ta kategorizace článků podle použitých šablon, tu najdu kde? Naopak Speciální:Nejkratší stránky tu smysl moc nedávájí, protože spousta článků je trochu delších ale stejně by stálo na nich zapracovat, a naopak je tu spousta subpahýlů, jejihž smysl je v subpahýlovitosti.

Necyklopedie sobě[edit]

Znovu Heeya! Mám pár nápadů na názvy článků typu Necyklopedie sobě:Necyklista, Necyklopedistka a Cyklopedista, ale nevím, co by mohlo být obsahem. Nějaký nápad?--Some.invisible.cat (diskuse) 8. 5. 2019, 18:29 (UTC)

No, co by to mohlo být... Necyklista, tím je míněn jeden každý ten, co není cyklistou, podobně jako pojem neurologie je označením veškerých lékařských specialisací, které se nezabývají urologií. Cyklopedistou je pak ten, kdo nohou (pedes) svých užívá k pohonu kol (cycles) jej nesoucích. Jsou li tato nosná kola právě dvě, jedná se o bicyklopedistu. Necyklopedist(k)ou je obdobně člověk ten, který v důsledku defektu či přímo absence kol musí kráčet po svých, tedy per pedes. Necyklopedistou tak může být kolotlačič, stejně jako ten, komu přístroj bicyklicko velocipední byl odcizen. Necyklopedist(k)ou pak může být ex definitionem i motocyklis(k)ta, neb jedinec takový, jsa motorný, nohou ku pohonu kol, mobilitu jemu umožňujících, nepoužívá. -- Kočce neviditelné s ouctou nejvyšší Foxy, aka Foxiest (diskuse) 10. 5. 2019, 08:41 (UTC)

Výuka na Necykloverzitě[edit]

Vaše Blahorodí,

kontaktuji Vás za účelem vyučování na Necykloverzitě. Konkrétně bych mohl vyučovat českou historii a varhany.

Co proto musím udělat? Jaké jsou podmínky?

Račte odpovědět na emailovou adresu pechar146@seznam.cz


Ve veškeré úctě,

--Ondřej Pechar (diskuse) 12. 5. 2020, 06:36 (UTC)

Samozřejmě, že je možné vyučovat českou historii na varhany. Varhany si přineste vlastní. --Karkos (diskuse) 17. 5. 2020, 20:00 (UTC)

Členství ve VTN[edit]

Vaše Blahorodí,

jaké jsou podmínky pro členství ve Vědeckém týmu Necyklopedie? Co se pro něj musí udělat?

A když už jsme u toho...jak je to s akademickými tituly na Necyklopedii?


Ve veškeré úctě,

Ondřej Pechar (diskuse) 1. 6. 2020, 12:48 (UTC)

PS: Dispozici varhan Necyklopedie jsem upravil - jako odkaz na spravované internetové stránky (obrázek se ukázal být nereálným)

Jak se říká ve vědě, publish or perish (nebo parish or Paris?). Stačí napsat vědecké pojednání na Necyklopedii. --Karkos (diskuse) 11. 6. 2020, 06:50 (UTC)

Statuta Necyklopedie[edit]

Existují Statuta Necyklopedie? Mám na mysli, jestli jsou upraveny:

 1. Organizační řád
 2. Poplatky spojené se studiem
 3. Insignie univerzity
 4. Studijní a zkušební řád
 5. Řád imatrikulací a promocí
 6. Vnitřní mzdový předpis
 7. Volební řád
 8. Habilitační řád a řád jmenování profesorem

Pokud nejsou, tak si poníženě dovoluji navrhnout jejich znění (osnovu jejich znění). To je k dispozici ve formátu pdf na mém osobním článku.


Ve veškeré úctě,

dr. Pechar146 (diskuse) 25. 9. 2020, 16:38 (UTC)

PS: Jaký rozsah má takové "vědecké pojednání o Necyklopedii"?


Nejde o čistě Karkosovské téma, tak si dovolím přispět skromnou domněnkou, že by Necykloverzitě slušel spíše nějaký neřád, než obšlehnuté kusy Statutu Univerzity Karlovy. Zdravíčko, --Pykhal (diskuse) 25. 9. 2020, 19:00 (UTC)
Návrh Neřádu (Necyklopedického Řádu):
Po alespoň pěti správci smazaných necyklopedických editacích, alespoň padesáti uznaných necyklopedických článcích a alespoň stovce všeobecně akceptovaných necyklopedických editací získá necyklopedista titul NUC (Necyclopediae Universae Candidatus). Když tu necyklopedista vydrží takto opruzovat alespoň dva roky, aniž by si vysloužil trvalý ban, má právo honosit se titulem NUDr (Necyclopediae Universae Doctor).
Doktor (lat. Doctor) bývalo označení ganz obyčejného učitele či vyučujícího, nezřídka v posici otroka. Za starého Říma tak byli označováni i ti, kteří konali veřejné přednášky, což by mohlo být dobře vystiženo slovem "kecálisti".
Se soudružským pozdravem Krleš,
Foxiest (diskuse) 26. 9. 2020, 06:51 (UTC)

Prosím Odblokovat[edit]

Musel jsem pod jinou ip adresou ti říct, Že mě bez slušnosti pykhal zablokoval. Odblokuj účet Bublina (Jsem to opravdu já), Nedělal jsem brutální vandalismus. Dělal jsem i něco užitečného, Třeba vylepšil stránku Windows, Prosím Pomoc, Vandalismus jsem nejspíš na stránkách nedělal tak brutálně. Polepšil jsem se, Odblokuj mě a při horším za neslušné bloknutí pykhalovi odebrat práva správce, Chci i užitečně přispívat (Omlouvám se, Že nejsem zkušeným editorem), Jsem to opravdu já, Co používal účet Bublina, Akorát jsem restartoval telefon (Používám mobilní data místo Wifi) a pak se mně změnila ip adresa, Která nebyla zablokována. Prosím ODBLOKOVAT! Už nebudu se často ptát do diskuse, Jen třeba kdybi mi něco nefungovalo nebo bych jsem potřeboval s něčím pomoct. Co s pykhalem? --37.48.3.95 10. 2. 2021, 11:33 (UTC)

Zdar Karkos. Co s tímhle Bublinou? (Odblokován byl už 11 minut před tímhle postem, ale nechtěl jsem to mazat). Je to zřejmě mulťák zablokovaného Tonda 555 (a taky např. Kin). Že je podobnost s Tomou (a dalšími klony), a časová koincidence s různými vandalskými útoky, čistě náhodná, si nejsem úplně jistý. Máš možnost to jako imperátor prověřit? --Pykhal (diskuse) 10. 2. 2021, 12:09 (UTC)

Mám hodně potíží, Jsem asi poztížený uživatel. Když budu zablokován, Tak se začnu třepat a mít strach, Blok mi zabraňuje dělat dobré věci, Třeba vylepšovat stránku (Windows), Je mně z bloku špatně. Moje největší práce je teď asi vylepšování stránky Windows (Kvůli náročnosti práce jsem to musel dělat několik dní), Příště mě neblokujte, Protože chci být hodný. Mám velký strach. Když mě zablokujete, Tak budu pod jinými ip adresami nadávat pykhalovi za blok, Jsem z bloku nesťastný, Prosím Pomoc --Bublina (diskuse) 10. 2. 2021, 12:32 (UTC)

Správce[edit]

Můžu dostat práva správce na mazání spamu a blokování spammerů? Spam umím poznat, Ale práva správce bych jsem teď zatím využil pouze jen k mazání spamu a blokování spammerů. Vím že registrovaní spamboti by se měli blokovat natrvalo a IP Adresy na rok. Ptal jsem se pykhala, Ale on mi práva správce nemůže udělit. Blokování spammerů a mazání spamu mě bude bavit. Na přidělení práv nechci čekat dlouho --Bublina (DiskuseSpraseno) 20. 2. 2021, 07:40 (UTC)

re Obrátit se na KARKOSE, to je imperátor. ahoj--Nytra 2. 3. 2021, 12:34 (UTC)
Jestli myslíš Karkose, tak to se už stalo, viz výše :) . Škoda, že imperátor nemá v nastavení vyplníno, aby bylo možné poslat e-mail (ale to myslím obecně, vůbec ne v souvislosti s tímhle). --Pykhal (diskuse) 2. 3. 2021, 13:55 (UTC)