Metal

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Situace: V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je příběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Čínský yelow metal
Třídění metalu
Doom metal
Satan původně hrál v metalové kapele.
Metal jako zbraň na teroristy
Wikimedia Commons nabízí speciálně pro Necyklopedii multimediální obsah k tématu:
Metal
Wikicom.png


Power metal (např. Hammerfall, Sonata Arctica)
Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.
Thrash metal (Slayer, Bajonet, Motollica)
Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a ošuká ji.
Heavy metal (Iron Maiden, Judas Priest)
Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a ošuká princeznu.
Folk metal (Ensiferum, Korpiklaani)
Metalista přijede s přáteli a všichni začnou hrát na různé podivné nástroje, jako například housle, dudy, akordeony a jiné, jejichž názvy nelze ani vyslovit. Drak usne (ze všeho toho tancovaní). Pak všichni odjedou... bez princezny.
Viking metal (Moonsorrow, Amon Amarth)
Metalista připluje na lodi, zabije draka svou velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní jej. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.
Death metal (Death, Grave)
Metalista přijede, zabije draka, ošuká princeznu, zabije ji a odjede.
Black metal (Burzum, Mayhem)
Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom ošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než jí zabije. Nakonec ji nabodne na kůl vedle draka.
Gore metal (Cannibal Corpse)
Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, ošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova ošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, ošuká ještě jednou, mrtvolu spálí a ještě jednou ošuká.
Doom metal (Candlemass, Paradise Lost)
Metalista přijede, spatří, jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.
Progressive metal (Savatage, Threshold)
Metalista přijede s kytarou a zahraje 26minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice a zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy metalistu.
Glam metal (Poison, Twisted Sister)
Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Metalista poté ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.
Nu metal (Körn, Linkin Park, System of a down)
Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho debilní pytlovité oblečení chytne plamenem.
White metal/Christian metal (Stryper, Tourniquet)
Metalista přijede a začne drakovi zpívat o Ježíši a zvěstuje mu evangelium, tím z něho vyžene ďábla, pak ho i s princeznou obrátí na křesťanskou víru.
Redneck metal (žádné významné kapely tohoto žánru neexistují. Kabát není významná kapela.)
Draka vožerou, poblejou a pak jdou pro vidle a kydat hnůj.
Atmospheric metal (Summoning, Leviathan)
Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání nástrojů.
Atmospheric black metal (Emyn Muil, Druadan forest)
Princ se jmenuje Túrin, ale říká si Turambar, Neithan a bůhvíjak ještě. Princezna se jmenuje Nienor, ale říká se jí Níniel. Drak se jmenuje Glaurung. Dopadne to blbě, ale posluchač stejně v polovině usne a nedozví se jak.
True metal (Manowar, Majesty)
Poté co přijedou na hrad, unudí draka k smrti sebechválou a řečmi o pravém metalu. Princezna ze zoufalství, co ji tam přijelo zachránit, začne truchlit po drakovi a nakonec spáchá sebevraždu.
Speed metal (Stratovarius, Anthrax)
Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny. Ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.
Industrial metal (Rob Zombie, Rammstein)
Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo glam metalisty nenávratně zničeno.
Dech Metal (např. Tokio Hotel, Hirošima Penzion)
Hrad navštíví roztomilá devítiletá děvčata v satanistickém mužském oblečení a umlátí draka v polštářové válce (pravděpodobně plyšovými medvídky). Poté chtějí ošukat princeznu, ale nemůžou, protože jsou to holky.
Symphonic metal (Ancient Bards, Angtoria)
Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.
Gothic metal (Septic Flesh, Penumbra)
Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov.
Troll metal (Trollech)
Na hrad zaútočí banda polonahých krvelačných nestvůr s obrovskými zuby, princeznu umlátí kameny a klacky a zasyrova ji sežerou. Draka nechají na pokoji, protože není křesťan.
Mad metal (Ladybaby, Blond Boy)
Drak je už pouhým pohledem na Mad metalistu paralyzován a zcela zneškodněn, protože v okamžiku kdy se na něj dívá ho paralyzují záchvaty smíchu. Princezna se zabarikádovává ve věži a doufá, že ji Mad metalista nevysvobodí.
Islam metal (i takové kapely existují)
Metalista přijede na hrad, spáchá sebevražedný atentát, následně ošuká 72 princezen.
Kanalizační metal (Stíny Plamenů)
Metalista se dostane do hradu kanalizací plné sraček. Když to drak zvětří uletí a princezna vyskočí z okna a rozplácne se o chodník pod věží, to co z ní zbylo pohřbí hluboko v kanalizačních stokách.
Bi metal (významného zástupce druhu máte možná doma)
Přijde, vymění bimetalový pásek a zprovozní průtokový ohřívač vody. Princezny ani draka si nevšímá.
Mittal metal
Přiletí soukromým tryskáčem, restrukturalizuje polozřícený hrad, do jeho vedení dosadí odborníky na metal z Indie, zahájí výrobu a draka zruinuje dumpingovými cenami. Z princezny udělá sekretářku ředitele oddělení Public Relations.
Čezz metal
Metalista, v civilu velké zvíře v nejmenovaném státním energetickém podniku, dorazí ke hradu a donutí draka vydat princeznu výměnnou za odpuštění smluvní pokuty.
Agro Metal (Dymytry)
Metalista přijede traktorem (cestou z pole), draka přemůže vidlemi. Ošuká princeznu (svou sestřenici), odveze jí domů a má s ní tři hloupé děti, které prohlašují, že kapela jejich táty je nejlepší na světě.
NS Black Metal (Nokturnal Mortum, Absurd, Warhead)
Metalista přijede v tanku Tiger, draka zastřelí panzerfaustem a princeznu zplynuje, protože není árijského původu.
Punk (Sex Pistols, Dead Kennedys, E!E)
Pankáč přijde, zkope draka, na princeznu hodí pivo a odjede.
Nightwish
Na hrad přijede celá kapela, ale zpěvačka je tak nasere, že ji šoupnou do věže místo půvabné princezny, kterou si vezmou s sebou jako novou zpěvačku.
Grindcore
Přijede, ošuká, zabije a sežere princeznu i draka, srovná hrad se zemí a odjede. To vše za 45 sekund.
Sepultura, Soulfly
Na hrad přiběhne banda domorodců, draka zabijou na dálku pomocí voodoo, princeznu sežerou a z hradu udělaj obětiště pro boha Velkého krokodýla.
Alien Metal (Rings Of Saturn)
Přiletí mimozemštané, unesou princeznu, aby jí nainstalovali do díry sondu. Princezna se odteleportuje a princ má velké kulové. A drak? Ten zmizel, jako krávy.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid