5Angels

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
5A.jpg

5Angels je skupina pěti ukrákaných slepic, která si myslí, že umí zpívat. Založil jí otec jedné z nich (Hovnoslav Mertl), aby zaplatil dluhy (Pujčil si 200 000 Kč a koupil si za ně si 2000 DVD s gaypornem).

Vznik[edit | edit source]

Když pan Mertl viděl, že jeho dceruška se ve škole seznámila s partou holek, které měly IQ dohromady 2,5 a začala s nimi pořád dokola příšerným pisklavým hlasem zpívat "Skákal pes přes oves" řekl si, že musí talentu jeho dcery a jejích kamarádek využít a spojil je v jednu "hudební" a "taneční" skupinu - 5Angels. Vzal si další úvěr a najal si partu textařů a hudebníků, kteří pro 5Angels budou skládat písně. Jedna z prvních písní byla ve stylu dechovky spojené z technem. Jmenovala se "Krávy" a je o tom jak děvčata skvěle umějí to, co se dětičky učí ve školce a její refrén zní: "Kráva štěká, pejsek bučí a prase kňučí". No jejich "úžasní textaři" to trochu popletli. První CD se jmenuje "Death" a je to pokus udělat z 5Angels death-metalovou kapelu. Největším hitem tohoto CD je píseň "Kočka leze dírou" v death-metalové verzi, ale celkově album nebylo příliš úspěšné, protože se nelíbilo ani jinak zarytým fanynkám 5Angels (děvčata ve věku od 4 do 10 let s velmi nízkým IQ). Panu Mertlovi pak z toho kápla jen část jeho křestního jména.

Průlom[edit | edit source]

Další CD se jmenuje "Hnusná Noc" a tentokrát jim texty k písním psal jejich zakladatel a zároveň manažer. Titulní píseň má stejný název jako celé album a je o tom jak se jedna z členek (dcera zakladatele Šukola Mertlová) v noci posrala a její tatínek jí musel přebalovat (Ale to jí bylo mentálně 0 let, teď už občas chodí na nočník). Třetí CD se jmenuje "Telefonní seznam". Panu Mertlovi totiž došly nápady a neměl na zaplacení textařů, tak vzal telefonní seznam a z něj složil písničky na album. Toto album bylo průlomové. Na jejich neinteligentní fanynky totiž zapůsobila titulní píseň s názvem "Pan Píča má číslo 633222154". Přišlo jim to totiž tak vtipné, že 5Angels začali poslouchat.

Současnost[edit | edit source]

Zatím poslední CD je muzikál "Prší prší jen se leje", které mělo u jejich fanynek podobný úspěch, protože slovo "kukačka" bylo v titulní písni nahrazeno slovem "prdel" a to bylo pro jejich hloupé fanynky opět něco neuvěřitelně vtipného. Dnes koncertují už jen tak, že chodí po pódiu a říkají sprostá slova.

Budoucnost[edit | edit source]

Příští CD bude mít za úkol skupinu změnit. 5Angels se pokusí zaujmout i kvalitní hudbou s kvalitními texty. Jejich manažer pan Hovnoslav Mertl konečně našel peníze na zaplacení textařů, kteří jsou podle jeho úsudku kvalitní. Toto nové CD se bude podle posledních informací jmenovat "Jsme lepší než Beatles". Uvidíme jestli na ně dva ještě žijící členové této teroristické organizace nespáchají atentát, hudební scéně by to určitě pomohlo. Ale zpět k připravované desce. Úvodní písničku jim napsal speciálně vybraný textař, který má podle kampaně 5Angels nejvyšší IQ (Ve skutečnosti má nejvyšší IQ ze všech bláznů v Bohnicích). Tato úvodní skladba se tentokrát nejmenuje jako album celé, její název zní "Průjem" a opravdu se na ní projevilo "vysoké" IQ autora. Dalším hitem se prý má stát píseň "Zácpa", kterou skládal zase jiný blázen z Bohnic. Ale nahrávání alba je "bohužel" momentálně pozastaveno, protože v Bohnicích si všimli jak se dívky chovají a rozhodli se, že si je v léčebně raději ponechají. Z Alba prý zbývají nahrát poslední dva songy a pokud se je nepovede jejich manažerovi dostat z blázince nazpívají tyto zbývající songy již dříve vyhozená děvčata, kterým se v jejich nové skupině Diamond Cats příliš nedaří (Ale přecejen dokázaly něco neuvěřitelného, vyrovnaly se v trapnosti současným členkám). Holky se ze skupiny již dříve musely pakovat, když odmítly panu Mertlovi kupovat DVD s gaypornem, ale teď pan Mertl přešel na na zvířátka a to už je pro ně únosné.

Současné členky[edit | edit source]

  • Prdelina Shestak
  • Wendy Posraná
  • Šukola Mertlová
  • Tereza Pšoukalová
  • Veronika Nechutná

Ve skupině dřív zpívalo pár jiných děvčat, ale pan Mertl je vyhodil, protože mu nechtěla kupovat gayporno.