Madonna

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Takzvaná Madonna zesměšňuje křesťanskou víru a zneužívá křesťanský symbol kříže

- Kardinál Miloslav Vlk
Dochovaná podoba Madonny před rokem 1958

Základní charakterizace[edit]

Bytost druhu Makropulos, jejíž stopy zaznamenáváme již před Kristem. Několik let se v této době věnovala výchově dětí a zřejmě jí to šlo tak dobře, že byl po celá staletí její mimořádný výkon připomínán v četných uměleckých zobrazeních. Jak se jí to povedlo, o tom hovoří heslo Ježíš. Za pozornost stojí zejména unikátní druh oplození, který svědčí o tom, že tento živočišný druh by se nám bez řádného dozoru mohl nekontrolovaně množit.

Téměř aktuální vývoj[edit]

Až do roku 1958 zachovávala Madonna poměrně stálou podobu co do základních rysů a věku. 16. srpna tohoto roku však došlo k záhadné věkové regresi, za níž může stát jeden z těchto faktorů:

  • náhlý projev buněčné mutace způsobené jaderným zářením,
  • individuální časový posun, o který se postarala návštěva mimozemské civilizace,
  • požití lektvaru, který se konečně podařilo jejímu staletému souputníkovi alchymistovi Fulcanellimu po staletích ukutit.
Madonna po věkové regresi

Regrese byla doprovázena dramatickou změnou hlavního životního zaměření. Ve druhé polovině 20. století už člověk jako matka prostě žádnou slávu nevydobyl. Po rozpačitých experimentech s tělocvikem, který drze vydávala za tanec, se nalezla v pokusech o intonované vokální projevy. Tyto doprovázela střídavým obnažováním za současné tvorby fotodokumentace a oblékáním se do pozoruhodné směsice šatstva ve stylu chytré horákyně. Což někoho muselo natolik zaujmout, že jí umožnil ve věku 25 ± 2000 let natočit první album s názvem Madonna, jak také jinak.

Po roční adaptaci obyvatelstva bylo zjištěno, že nahrávka nezpůsobuje při poslechu trvalou nevolnost, entitě tedy bylo pro dalších několik desetiletí umožněno znehodnocování nezanedbatelného množství plastu při lisování nosičů mnoha druhů. Madonna byla též vypuštěna před veřejnost celého světa, kde páchala nepřístojnosti v přímém přenosu. Na těchto dech beroucích záležitostech se podílely i jinak stravitelné osobnosti, jako např. Iggy Pop, což dodnes nikdo nechápe. Mezi její hlavní zásluhy patří modifikace kanálu MTV do značně erotičtější polohy.

Kolem roku 1996 se Madonna náhle rozvzpomněla na svou hlavní životní náplň před věkovou regresí a intenzivně se věnovala průzkumu možností oplození. A zdá se, že patrně našla ekvivalent, pokud ovšem u ní nedošlo k partenogenezi stejně jako před 2000 lety. Proces se zřejmě nějak zkomplikovat, protože do září 2008 k této metodě sáhla pouze dvakrát a přizásobila se dětmi z cizích zdrojů. Výchovný talent se projevil i v její literární tvorbě, v dílku Anglické růže, které v Čechách neomylně skončilo ve výprodeji. Asi za to může tradiční paternalistická česká výchova.

Kabala je prokazatelně orálně nakažlivá

Návrat ke kořenům byl v tomto období skutečně důkladný, vzala v úvahu i svůj židovský původ a pustila se do studia kabaly, což už ve 20. století jakožto žena konečně mohla. Tato nauka je nakažlivá a přenáší se orálně, jak zcela transparentně ukazuje případ další bytosti z jiných vesmírů, Britney Spears, takže při případném setkání s Madonnou si dávejte dobrý pozor. Z dalších zálib Madonny můžeme jmenovat:

  • sňatky s filmovými režiséry,
  • zneužití těchto vztahů k tvorbě nekoukatelných filmů,
  • samovýroba nekoukatelných filmů,
  • od pohledu nechutná ztráta tělesných tekutin při 60 °C za pohybu, čemuž se vznešeně říká Bikram jóga,
  • převážení hektolitrů vody přes oceán.

Písně[edit]

Úplně aktuální stav[edit]

Ve stálé touze po dokonalosti rozhodla se Madonna postrádat kousky kůže u uší a na čele. Tento úbytek hmoty vyrovnává výskyt prapodivných kopulovitých útvarů na jejím hrudníku. Aby se poměr udržel, budou jí asi muset do budoucna ořezat celý obličej. Momentálně Madonnin vzhled víceméně naznačuje její nelidský, ne-li mimozemský původ.