Adam Vojtěch

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Metla.png

Tento článek je potřeba pěkně dojebat a upravit.

Potřebné úpravy: zprasit, prodloužit, přidat fotografie, znecyklopediezovat a přidat humor.


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?
Adam Vojtěch
Biografické informace
Pohlaví muž
Diagnóza těžká porucha osobnosti
Barva očí nemá oči
Vlasy bílé, vymaštěné
Narozen nein
Úmrtí vypadá to, že ne
Rodina on a mít rodinu? však je neplodnej
Děti je neplodnej
Národnost Křivočech
Náboženství covidismus
Sexuální orientace trans
Tituly magor et. Mgr.
Povolání ministr zdravotnictví (2x)
Spáchané hříchy
Happysatan.jpg
uvedeno níže v zajímavostech
Zajímavosti
1 byl načapán, jak nosí nesprávné roušky
Digitální fotoaparát.png Tomuto článku sa nedostává fotka. Kdo béváte het, bléskněte to.

Adam Vojtěch, konkrétně Adam 4. Vojtěchovský byl (nebo vlastně je) hudebníkem a jinak nicotou. To vše byla jen náhoda, že se dostal na tak vysokou úroveň. Ale holt vše předechází pád, jako nedávno.

Jako ministr zdravotnictví[edit | edit source]

Hlavní zápletkou měl štěstí v tom, že se přidal k Andrejovi Babišovi a když stihl vyhrát volby, tak se stal ministrem zdravotnictví. Nejdříve byl máloznámý, ale po vypuknutí pandemie covidu-19 oznámil novou pandemii a vše mu šlo najednou jak po másle. Zmocnil se s Babišem vlády, najal si kolegu Prymulu a další zmrdy a vyhlašoval mnoho opatení.

„Co ten Vojtěch může vědět o medicíně, když to je jen blbej hudebník!?“

- Václav Klaus

K tomuto výroku se kryl těmito slovy:

„Radím se s nejlepšími odborníky světa a na jejich základě vyhlašuji s Babišem protiepidemická opatření.“

- Adam Vojtěch

Zatímco působil jako ministrem zdravotnictví, pomalu ho to nějak přestalo bavit a tak sám od sebe rezignoval.[1] Asi ho nebavilo dostávat prachy a ubližovat lidem. Po několika vystřídaných ministrů se tam Vojtěch zase přitulil, protože už ty prachy chtěl hrabat. No a tak byl zase ministrem, dělal opatření a znovu byl vykopnut z funkce, kvůli výměně vládě a prohře Babiše 17.12.2021 a nahradil jej Vlastimil Válek. Dobře mu tak, že padl do jámy a nikdy jinak!

Reference[edit | edit source]

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif