Jan Švejnar

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Jan Švejnar, onen známý a některými našimi médii tak oblíbený vnější (protože své ruce si osobní angažovaností nešpinící) komentátor naší postkomunistické éry,“

- Václav Klaus
Nový prezident Česka?

Jan Švejnar je jediný protikandidát na prezidenta Česka, který se neštítil svou kandidaturou zneuctít posvátný demokratický stolec Václava Klause. Jan Švejnar šel ve své chrapounské sprostotě tak daleko, že si dovolil vyzvat národem milovaného vůdce k veřejné televizní debatě.

Jak to dopadlo jistě víte, podrobnosti v Aktualitách ze dne 29.1.2008. Průběh voleb - naše odhalení v aktualitách ze dne 15.2.2008.

Historie[edit]

Jan Švejnar získal do svého volebního štábu Billa Clintona.

Jan Švejnar emigroval za rodiči nejprve do Podněstří již v 17 letech, později do USA. Není jasné z jakého důvodu ho nevzali s sebou. Pravděpodobně v té době protiprávně vycestovali s tím, že část rodiny zůstane v Česku, jak bylo to tehdy zvykem. Má velké zkušenosti ze zahraničí jako mnoho dalších známých osobností, např. Viktor Kožený a pod. Zapadl dobře do amerického způsobu života a vytvořil si správný ekonomický pohled na zbytek světa. O jeho ekonomické naivitě, hraničící téměř s debilitou, svědčí, že nesouhlasí s vědeckými názory prezidenta Václava Klause.

Dnešní ambice[edit]

Jan Švejnar názorně ukazuje sloučení Česka do Spojených států.

Jako vystudovaný ekonom v oboru rozvojových zemí, chce tyto zkušenosti nabytých v USA aplikovat do Česka k dalšímu jeho rozvoji a tím dosažení minimálně průměru ekonomiky afrických zemí. Podle posledních poznatků však panuje podezření, že byl vyslán do Česka aby zjistil, jak funguje jeho ekonomika a tím zachránil USA před krachem. Švejnar má také vypátrat u České národní banky (dále jen ČNB) technologii stále sílící koruny a zabránit stupňovanému pádu dolaru. Švejnarova kandidatura na prezidenta je pouhým krytím.

Kandidát na prezidenta[edit]

Konečně jasno.

Vyvrcholením těchto snah je pochopitelně funkce prezidenta. Po rozboru možností v Česku a USA rozhodně vyzněly kladně předpokládané náklady na prezidentskou kampaň v Česku a USA. Odhad nákladů na kampaň vychází obdivuhodně přesně v porovnání ekonomik Česka a USA, pro Česko je to jasná volba, je to skutečně vynikající ekonom. Když ještě zakalkuluje, že je v Česku naprostý nedostatek kandidátů na prezidenta (dokonce i Marťané odřekli kandidaturu), má skutečně velkou naději na zvolení.

Bude to přelom v historii celé Československé a České republiky, že bude zvolen člověk se skutečně ekonomickými předpoklady, protože jak je známo, je to nejdůležitější předpoklad pro řízení české ekonomiky. Po odstranění několika zanedbatelných nedostatků ve vědomostech o České republice již nebude stát nic v cestě dalšímu postupu.

Jistě své zkušenosti promítne do pravomocí prezidenta, které byly doposud velmi okleštěné a snad se je podaří přiblížit do úrovně pravomocí amerického presidenta. Pak již nebude stát nic v cestě utužení Česko-amerického spojenectví na věčné časy a nikdy jinak. Dokonce v nedohledné budoucnosti se budeme moci stát další hvězdičkou na vlajce USA.

Některá nepřátelská hodnocení[edit]


Honza.gif Honzové
Jakub Jan RybaJan Ámos KomenskýJan Berwid-BuquoyJan DvorskýJan FischerJan František WomackaJan HusJean-Jacques RousseauJan KaplickýJan KavanJean LafitteHonza NedvědJan NerudaJán SlotaJán SokolJan ŠvejnarJan XXIII.Ján ZákopřaníkJan ŽižkaHonzíkova cesta
Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif