Tomáš Vandas

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
DSlogo.png
Po konfliktu s ultralevicí v roce 1997 nemůže Vandas pořádně zvednout levou ruku na pozdrav. Musí proto spoléhat na tu druhou. Na pravici.
Opět je patrný důsledek zranění, pravá ruka je opět výše jak ruka levá.
Pozor na hlavu, pánové!
Vandas (DSSS).png
Delnickastrana.jpg
Nazi-Vandas (DSSS) comeback.png

Tomáš Vandas (* 3. březen 1969, Praha, ČSSR) je český patriot, politik, manažer jakosti a předseda Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS), která nemá nic společného se soudem zrušenou Dělnickou stranou (DS), jejímž předsedou byl Vandas rovněž, ale tamten Tomáš Vandas (DS) není stejný jako tento Tomáš Vandas (DSSS), jde jen o shodu jmen.

Tomáš Vandas je tzv. umírněný extrémista, kritizuje sice sociální dávky, ale jejich příjemce už neposílá do plynu. Ve svém okolí je známý jako férový, slušný a dobrosrdečný muž.

V roce 2012 plánoval kandidovat na prezidenta. Ve stejnou dobu ohlásil kandidaturu rovněž ten druhý Tomáš Vandas a vzhledem k tomu, že zákon neumožňuje ucházet se o pozici prezidenta dvěma lidem se stejným jménem (a příjmením), byli oba Tomášové Vandasové diskvalifikováni.

Dnešní doba ale Vandasovi zkrátka nepřeje. Ve chvíli, kdy je oporou české protiislámské, nacionalistické a neonacistické scény poloviční Asiat, kdy proti muslimům brojí vysokoškolský pedagog, ve chvíli kdy je na Pražském hradě ten, kdo tam je, kdy euroskeptický Petr Robejšek dostane miliony od bohatého mecenáše a kdy se antievropské strany rojí jako Rubroboletus satanas po dešti, je pro Dělnickou stranu… ehm… sociální spravedlnosti minimum prostoru.

Klony útočí[edit | edit source]


Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif
Masaryk.jpg
Tomášové
Tomáš BaťaTomáš DošekFantomas EdisonTomáš HalíkTomáš ChalupaTomáš Jedno = Tomáš FukTomáš KlusDr. Thomas KoumákTomáš KrujsTomáš Garrigue MasarykNa Tom pražskym mostěTomáš NavícTomáš RosickýTomáš VandasTom a Jerry