Antikonfliktní tým

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Nároky na antikonfliktní tým jsou samozřejmě ty nejvyšší. Musíme dbát nejen na dobrou pověst policie, ale rovněž na bezpečnost v ulicích. Zájem byl enormní, nicméně sítem prošlo jen několik nejlepších. Naše vysoké požadavky jsme prosadili pomocí náročného přijímacího pohovoru, kde měl uchazeč nakreslit na papír kolečko. Uznali jsme i hákový kříž, který uchazeči kreslili často. Až devadesát procent uchazečů tímto testem neprošlo“

- Karel Stejskal, debil a ředitel Městapo Praha 1

AntiKonfliktní tým, sorryjako chtěl jsem říct Antitýmový konflikt je skupina asi 10 nebo 20 metrosexuálních nekuřáckých kulturistů, kteří mají za cíl zjemnit drsné a špinavé centrum Prahy.

Nejvíce práce podle očekávání na antikonflitkní tým má hlavně o víkendu, kdy se ulice a okolí bývalých hospod hemží nebezpečnými kuřáky.

Vznik[edit | edit source]

Pražský antikofliktní tým v akci

Poté, co poslanci ANO, NE, MOŽNÁ a KSČSSD zakázali kuřákům a alkoholikům vstupovat do hospod a pivnic, slouží bary a hostince dětem. Majitelé restauračních zařízení (dříve tzv. hospodští) přidělali místo stolů dětské kouty a pípu přestavěli na malinovkomat.

Některé bývalé štamgasty začalo štvát, některé dokonce i srát, že už nemohou pít a kouřit ve svých knajpách, neboli putykách. Někteří si dovolili na protest nosit vlastní půllitry se zlatavým mokem před bývalé hospody. Někteří si tam i dovolovali tahat z elektronky, a jiní se i opovážili před hospodou kouřit.

V souvislosti se zavedením tohoto protialkoholickokuřáckého zákona byly do ulic v Praze 1 vyslány tyto týmy, které mají zjednávat pořádek, způsobovat konflikty, zadržet nebezpečné kuřáky a pivaře s půllitrem v ruce a rovněž dohlížet i na to, abychom u nás neměli imigranty.

Zastupitelé a starosta stověžaté Prahy 1 v čele s nejhloupější primátorkou všech dob, Krndou Krnáčovou, kteří na tento neblahý stav reagovali rozšířením řad městapa a státních potratů si vznik Antikonfliktního týmu pochvalují.

Vzhled a chování[edit | edit source]

Ačkoliv by si mnohý prostý občan mohl myslet, že noví metrosexuální herkulové s IQ Čunka a vymláceným mozkem mají nějaké oficiální specifické pravomoci, opak je pravdou. Jejich jediným posláním je tedy vyvolávat antitýmové konflikty, mlátit, kecat a bonzovat neposlušné ovce a znepříjemňovat pokud možno co nejvíc pobyt v matičce Praze.

Antikonfliktňáci u sebe nenosí ani obušek, takže jsou oproti teleskopickým měšťákům v nevýhodě. Narozdíl od městapa však mají větší svaly, vzniklé každodením sypáním steroidů. Jsou také vybaveni černým tričkem, které budí hrůzu asi jako kulturistické slipy.

Poznávacím znamením antikoncepčáka je také mimojiné dementní výraz (asi takový, jaký měl Babiš při vysvětlování korunových dluhopisů a čapího hnízda).

Od září 2017 budou nosit antikonfliktní individua tmavě modrá trička, protože se jim ta černá potrhala a modrá působí lépe na tlak.

Buzerčasy[edit | edit source]

Buzerují pravidelně, od května do září, s výjimkou prázdnin, nepočítaje poslední prázdninový týden, vždy ve čtvrtek, pátek, sobotu a neděli. Pokaždé od 22.00 asi do 5 ráno. Z toho vyplývá, že od čtvrtka do neděle nespí a už v sobotu ráno jsou poněkud unavení a musí se dokopávat peřím, šňupainem a kokainem.

Kdy vás budou prudit[edit | edit source]

Kdy vás zmlátí[edit | edit source]

Jak se jich zbavit[edit | edit source]

 1. Pošlete je do prdele
 2. Řekněte, že ten druhý má větší má větší svaly a ten první se rozbrečí
 3. Řekněte jim, že jste Stejskal - ředitel městapa Praha 1, nebo jeho manželka
 4. Zavolejte Mike Pánovi
 5. Řekněte, že si týpek v kapuci na druhé straně centra zrovna zapálil jointa

Jak se antikonfliktním debilem stát[edit | edit source]

 • Mám IQ <60 (ANO/NE)
 • Mám nějaké komplexy, které si chci kompenzovat (ANO/NE)
 • Nejsem, ale chci být měšťák, policajt, a nesnáším Mike Pána (ANO/NE)
 • Jsem/byl jsem kulturista a ještě se udržím na nohou (ANO/NE)
 • Mám metrosexuální sklony (ANO/NE)
 • Jsem skinhead/jsem ochotný jít do skinhead image (ANO/NE)
 • Rád se mlátím a nevadí mi dostat přes držku (ANO/NE)
 • Jsem antitýmový konfliktní debil (ANO/NE)
 • Nekouřím, nepiji ale fetuji (ANO/NE)
 • Nevadí mi nespat klidně i 168 hodin (ANO/NE)
 • Jsem tupá ovce (ANO/NE)

Vyhodnocení[edit | edit source]

Pokud vám ve všech bodech vyšlo ANO, jste voličem babišova NE a jste ideálním budoucím příslušníkem v řadách černých, do budoucna modrých šerifů antikonfliktního týmu.


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýnečlověk obecnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmamilmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid
Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemíVálka o Skalickou Čest