Zmrd

From Necyklopedie
(Redirected from Psychopat)
Jump to navigation Jump to search

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

Google uncyc.jpg Zmrd na googleTohle je nejlepší článek na téma „Zmrd“ na celým internetu.

Zmrd je označení pro člověka, trpícího zákeřnou chorobou zvanou zmrdství, která se šířící se od počátku lidstva ve všech společenských vrstvách. Zmrdství je pravděpodobně podmíněno genetikou a výchovou, přesné zdůvodnění tohoto stavu existence však není známo, stejně jako není známo, proč existují viry. Zmrdi obvykle žijí ve větších společenstvech, kde mohou duševně parazitovat na ostatních, nicméně ani zmrd samotář není výjimkou. Obvykle je to člověk, na kterého se ostatní zmrdi vykašlali, protože se topí v průseru. Zmrdství je i to, když jeden ničí to, co vytvořil někdo druhý.

Odhalit zmrda není nic jednoduchého, hrozí vypuknutí davové hysterie.

Druhy zmrdů[edit | edit source]

 • Zmrd lhář: Všude byl, všechno viděl. Nedokáže si pamatovat, co, kde, kdy a komu nalhal (na jednom rohu tvrdí, že ji nenávidí a chce co nejdřív z města pryč, a na druhém rohu vykládá, jak ji strašně miluje a jak je ochoten pro ni zemřít. Ani jedno však neni pravda, jen chce dotyčné slečně ničit život!). Nedokáže lhát ani reálně a pravděpodobně. (Dvě stě mejch kamarádů vojáků naskákalo do Tatrovky a chtělo tě zabít, když jsem jim řekl, žes mě nechala.) Takovému zmrdovi se vyhýbejte! Je schopen o židovce a romovi říct, že jsou nacisti!
 • Zmrd zmrdovec (zastarale jírovec maďal, dnes se tak říká kaštanu, co není kaštan ani Maďar): Všude byl, všechno zná a všechno umí nejlíp - tváří se tak i v oborech, o kterých ví hovno či Velký kulový. (Když si pustíš motor z Audi A4 na nohu, tak se ti už ani nezlomí, když jsi jí měla předtím několikrát zlomenou od motoru.) Takového zmrda neposlouchejte! Je vám schopen na rýmu předepsat projímadlo!
 • Zmrd Pogoda: Jeho životním mottem je Nejde to mně, tak to nepůjde ani tobě, nebo tě zeseru!, případně Jde mi to, ale tobě to nepůjde! Živí se potížemi druhých, a když žádné nejsou, tak nějaké vymyslí nebo vytvoří. Takovým zmrdům se vyhýbejte obloukem a neposlouchejte ho ani náhodou!
 • Zmrd idiot: Asi nejnebezpečnější skupina zmrdů. Prostý hlupáček (nejčastěji někde z malé vesnice). S pomocí přátel se dostane do kontaktu s jiným světem a s penězi. Přátelé ho chtějí dostat na stejnou rovinu, aby se mezi nimi necítil hloupě, a tak mu pomáhají. Ale zmrd chce najednou víc a chce své kamarády (kteří mu ukázali něco, co do té doby nemohl ani chápat) přerůst. Zmrd je ale idiot, tudíž není schopen něco vymyslet sám, a potřebuje někoho, kdo za něj udělá špinavou práci. Poté, co podrazí a okrade lidi, kteří mu doteď pomáhali, si myslí, že je KING, tedy přesný opak toho, co je doopravdy - Zmrd a Idiot. Na takové zmrdy se bohužel nemůžete připravit ani se jim vyhnout. Na začátku to jsou prostáčci, kteří se tváří jako kamarádi, zmrdství vyjde na povrch, až když je pro vás příliš pozdě.
 • Zmrd Lulu nebo tzv. "Lesoň": Vypadá jako celkem neškodný zmrd,ale zmrdství okolo sebe rozsévá všude kolem. Dělá svou práci dobře a tak je pro laiky a naivky téměř neodhalitelný. Pokud máte podezření vyhledejte odborníka ke konzultaci, abyste se zmrda mohli lépe zbavit!
 • Zmrd Adámek: Výskyt sice velmi ojedinělý, avšak pokud takového zmrda potkáte, budete toho litovat prakticky do konce svého života. Vyznačuje se nepochopitelnými výkyvy v chování, často se díky němu dostanete nevědomky do vážných problémů, na nic se Vás neptá. Potají Vám ve Vaší nepřítomnosti zařídí nemalé potíže s vážnými následky. Poznáte ho podle dvou jasných věcí: Vždy je to předseda, nejlépe třídy, či jiného společenství a vždy má více vlasů než-li jeho partnerka. Takovému zmrdovi se pečlivě vyhýbejte a pokud už ho potkáte, raději změňte školu, nebo společenství.
 • Zmrd Hrdina nebo tzv. "Drzoun": Výskyt není až tak ojedinělý, avšak mezi námi se najdou takovéhle druh zmrdů. Většinou je na první kontakt s nimi poznáte, vypadají starší avšak po mentální a duševní stránce jsou velmi zaostalí a chovají se jako malé děti. Většinou když se jim něco nelíbí tak to řeknou nahlas, ale tak aby je nikdo neviděl a potom když se jiná osoba zeptá kdo to řekl tak se nepostaví za svůj názor. Velmi často se rádi hádají, když jim vyspělejší člověk něco řekne, ale oni to nedokážou pochopit, tak se s dotyčným začnou hádat a to dokonce i několik minut. Takovému druhu zmrdů se nemusíte vyhýbat, protože většinou jsou dobře ovlivnitelní. Ovšem pokud už vás takovýto zmrd opravdu vytáčí, tak je nejdůežitější ho zabít ze zálohy (tak aby to nečekal) a poté danou místnost pečlivě vyčistit aby nikde nezůstala byť jen malá skvrna jeho zmrdství, jinak by hrozilo nakažení normálního člověka tímto zmrdstvím.
 • Zmrd Wikipedista: Vyskytuje se na Wikipedii a v Brně. Je to to nejhorší typ a kombinace zmrda Potížisty, zmrda Paseka, zmrda Adámka, zmrda Lulu, zmrda lháře a zmrda Idiota. Nejlepší způsob jak se vypořádat s tímto zmrdem je vzít neprodleně kladivo, židli nebo cokoliv tvrdého, a rozmrdat mu hlavu na kaši, pokud se ho nechystáme zrovna zabít, což je asi nejlepší co můžeme udělat.
 • Zmrd moralista: Velmi obtížný zmrd, který si hraje na ochránce dobrých mravů, a jelikož považuje skoro úplně vše za nemorální, za cokoliv si jen dovedete představit vás začne napovídat, a bude v tom pokračovat, dokud mu ručně nedomluvíte, načež z vás udělá asociála, který ho bezdůvodně napadl.
 • Neznámý zmrd: Psychopatický zmrd, který skrývá svou identitu až do tvého posledního dechu.
 • Zmrd Truong: Zmrd, neboli Kokot, který pašuje trávu z Vietnamu.
 • Zmrd Toníček: (tzv. ministr zmrdství) Tento typ zmrda vznikl spojením zmrda idiota, zmrda moralisty a v krajních případech zmrda hrdiny. Jeho náklonnost k ženám je tak silná ze mu gumuje mozek.
 • Zmrd Vodrážka: Velmi zákeřný a ojedinělý druh prazmrda. Šance že na něj narazíte je mizivá ale bohužel ne nulová. Zmrd Vodrážka se inspiroval zmrdstvím mnoha známých osob (např. proslulým raperem a kriminálníkem Lukášem Krilem) a přetvořil jej v naprosto nový způsob jak lidem ničit život. Tento konkrétní druh zmrda se specializuje na takzvané "podělki" jejichž náplní je oběti nakecat naprosté nesmysly většinou o sobě samém nebo o třetí osobě formou velmi důmyslného a realistického lhání. Dlouhodobá konverzace se zmrdem Vodrážkou může mít opravdu fatální následky na vaše mentální zdraví, protože na první pohled se tento zmrd zdá jako naprosto nevinný, uspořádaný a slušný člověk. Pro spoustu obyčejných lidí ale i dokonce méně zkušených zmrdů je odhalení těchto podělků absolutně nereálné a tak se vám může stát, že po dvouhodinové konverzaci s tímto skrytým druhem megazmrda se vlastně dozvíte, že si z vás celou dobu jen dělal prdel a nic z toho co vám nakukal není pravda. Zmrd Vodrážka má totiž až euforické potěšení z toho, když se mu podaří někoho pořádně vyzmrdit a proto patří k jedním z nejnebezpečnějších druhů v rámci celé historie a existence zmrdství. Když už se vám nedejbože tohoto zmrda podaří odhalit, snažte se proti němu použít jeho vlastní medicínu. Nejlepší sebeobrana za slunečného dne je nachcat mu do ucha a pak mu s úsměvem tvrdit, že pouze prší.

Zmrdí společnství[edit | edit source]

 • Rodina: Hlava rodiny - vrchní zmrd - je poněkolikáté vdaná/ženatý, z každého sňatku má dítě a o jiných hlásí jako o kurvách či děvkařích. Druhý z rodičů je obvykle vysoce společensky postavený člověk, bohatý, ovšem taky zmrd, nebo aspoň svině. A děti? Ani tady nepadá jablko daleko od stromu! Prvotřídní zmrdí rodiče jim vždycky utřou prdel a raději obviní nevinného, než aby přiznali vlastní chybu a nechali pykat svého potomka.
Zmrdi často žijí ve společnosti psů, psi však také dokáží snadno zmrda poznat.
 • Parta: Jeví se jako obyčejná parta lidí, ale naprosto a dramaticky se liší tématy hovoru a společnými cíli. Obyčejní lidé se baví o tom, jak bylo, aby ostatním sdělili poučení, popřípadě historku pro zasmání, zmrdí se ale baví o tom jak bylo, aby si mohli postěžovat, popřípadě dokázat své hrdinství, nebo si alespoň parádně zalhat! Pokud parta zmrdů někam vyrazí, tak ne aby se zmrdi bavili mezi sebou, ale protože na ono místo jde i osoba, kterou si zmrdi vybrali, aby jí znepříjemňovali život. Parta na rozdíl od rodiny zmrda s průserem raději vyloučí, než aby se za něj postavila.

Jak se zmrda zbavit?[edit | edit source]

 • Ustřihněte mu vlasy!
 • Přiznejte si to, ten váš kámoš(ka) na život a na smrt, komplikovaná osobnost s problematickým vztahem k majetku a realitě, je prostě jen zmrd.
 • Nejlépe by bylo jej poznat hned na první pohled a nesbližovat se s ním, ale tato možnost je téměř nepravděpodobná, protože zmrda obvykle na první pohled nepoznáte vy, nýbrž často někdo jiný.
 • Když už o někom víte, že je zmrd, tak mu za žádnou cenu nedávejte na sebe kontakt. Neříkejte mu důvěrné informace o vás a ani o svých blízkých, ani o nikom cizím, zmrd totiž na tyto informace čeká, aby je mohl použít proti vám, proti jiným (proti sobě, proti světu, proti Necyklopedii... nejsou vybíraví)
 • Když už dáte zmrdovi nějaký kontakt, tak na jeho výzvy rozhodně nereagujte - na ICQ se přihlašujte jako neviditelní, mobil nezvedejte, na SMS neodepisujte, na e-maily neodpovídejte. Je to pro vaše vlastní dobro!
 • Jakmile zmrda identifikujete, pomalu se s ním přestaňte bavit, předstírejte, že nemáte čas, ale chovejte se stále mile, zmrd na vás po čase zapomene. Pokud se s ním přestanete bavit zničeho nic, naštve se a se vší zmrdskou dovedností vám bude ničit život.
 • Střelte to třemi ránami po sobě vypálenými ze zat'nik'atelu, nebo několika ránami z asuranské pistole
 • Některých megazmrdů se lze zbavit jen jediným způsobem - použitím Winchester Pumpa Model 1300, s jednou 6 mm ocelovou včelkou a vypálenou rovnou do hlavy! (Gaussova puška taky stojí za to!) Světu se uleví, ale u soudu to neobhájíte, proto je útěk (případně doplněný operativní změnou příjmení, národnosti, vizáže a pohlaví) vždycky výhodnější strategií - ostatně takhle nějak vznikla Kanada a Nový Zéland.
 • Jste-li nepostižitelní zákonem, zvažte užití kalašnikova.

Proč se zmrda zbavovat?[edit | edit source]

 • Zmrdů bychom se zbavovat neměli, protože jsou tady proto, abychom poznali rozdíl mezi zmrdy a nezmrdy a ocenili to.
 • Kdyby neexistovali zmrdi tak bysme neměli radost ze společnosti nezmrdů, páč bychom neviděli rozdíly. Je ale důležité se jim pokud možno vyhýbat, jelikož zmrdům je jedno koho zkoupou a příště to můžeš být právě TY!
Jakékoliv heslo na téma Zmrd byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png


Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.