Applepsie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„U nemoci se kterou si tělo neporadí samo, jsou všichni doktoři zbyteční.“

- Pavel Bém
Google uncyc.jpg Applepsie na googleTohle je nejlepší článek na téma „Applepsie“ na celým internetu.

Applisté[edit | edit source]

Produkt Applu - iBrator

Applistou nazýváme člověka, který přišel do styku s dildem společnosti Apple a tento traumatizující zážitek na něm zanechal vážné následky. Říkáme, že má takzvanou Applepsii, kterou způsobuje virus Apple. Nejprve si musíme uvědomit, že pokud jednáme s Applistou, jednáme s postiženým a tomu bychom měli přizpůsobit celou "konverzaci". Ačkoliv Applista může na první pohled vypadat jako normální člověk, spolehlivě jej poznáte již po pár vteřinách, v lehčích případech zasažení až po pár minutách a co je hlavní - nesmíte se nechat zmást. Samozřejmě že v případech, kdy je nemocný zasažen jen lehce, se s ním můžete bavit skoro jako s člověkem ale přesto se mějte na pozoru.


Rozšíření a výskyt Applistů[edit | edit source]

Mapa Applistů je totožná s mapou homosexuálů - mezi těmito dvěma faktory panuje úzká provázanost ale o tom si povíme až v další kapitole.

Mapka výskytu Applistů

Jak vidíte, jedná se především o vyspělejší země - je to z toho důvodu, že zbytek světa nemá na drahá dilda od Applu peníze a Apple se nechal slyšet, že kekel jako platidlo přijímat nadále nebude. Pokud se však zamyslíme nad dlouhodobější světovou ekonomikou a ochotou Applu snižovat ceny, může nám být jasné, že bude Applistů postupně ubývat. Leč ne nadarmo se nemá chválit dne před večerem a tak zatím můžeme jen tiše doufat.


O Applepsii[edit | edit source]

Průběh Applepsie: Subjekt je infikován virem Applepsie přímým dotykem, popřípadě masáží - největší riziko přenosu bylo zjištěno u tzv. masáže mediální, nižší pak u masáže společenské. Virus si vybírá psychicky slabší jedince, či jedince přímo narušené. Útočí na podvěsek mozkový, který zodpovídá mimo jiné za vyplavování endorfinu (hormon navozující pocit štěstí), do těla. Pokud organismus není schopen se ubránit, virus se postupně integruje do celého nervového systému a ovlivňuje prakticky všechny mozkové funkce. U subjektu v pokročilém stádiu Applepsie můžeme sledovat zrychlený dech i tep v momentě, kdy mu ukážeme jedno z dild od Applu, či ovlivnění mozkového centra řeči, když subjekt není schopen mluvit o jiném tématu, než je Apple. Prokázalo se také významné ovlivnění centra paměti, když sledovaný nebyl schopen říci jedinou šťastnou vzpomínku, která by neobsahovala Apple (odborníci se domnívají, že to souvisí právě s napadením podvěsku mozkového). V těžce pokročilém stádiu Applepsie je možné pozorovat úbytek typických pohlavních rysů u mužů - opět výsledek působení viru na podvěsek mozkový. Sledovaný muž začal měsíc po infikaci jevit zájem o, pro muže netradiční disciplíny, jako je móda či styling, o které v minulosti zájem nejevil. Po dalších dvou týdnech začal splňovat požadavky pro zařazení do kategorie metrosexuálů, po uplynutích následujících dvou týdnu, čili dva měsíce od infikace, byl dotyčný zařazen do kategorie homosexuálů. Nejsme si dosud jisti, co způsobuje konkrétně tuto změnu, přímý vliv viru Apple je však prokázán. Infikovaný pak virus přenáší dál verbálně či fyzicky a má potřebu se scházet s jinými infikovanými osobami v podnicích Starbucks - přesný význam Starbucksu pro virus není znám. Pokud se však sejde více infikovaných na jednom místě, stávají se z nich frikulíni.

skupinka Applistů

Jak poznat Applistu? Každý metrosexuál či metrohomosexuál, popřípadě frikulín, kterého potkáte, je potenciálním přenašečem viru. Abyste nemuseli nosit gumové rukavice i v MHD, sestavili jsme pro Vás přehledný seznam atributů, dle kterých Applistu spolehlivě poznáte.

  • ošacení - každý Applista je virem podvědomě nucen se oblékat jako buzerant.
  • účes - odbarvený melírek, nějaký ten gelíček, hlavně aby to bylo chic.
  • používání zájmena "já" - ne náhodou Apple pře jakýkoliv svůj produkt podsune "i" (iPrd).
  • umělec - virus působí na seběvědomí infikovaného, který žije v utkvělé představě, že je umělec nebo jiný kreativec.
  • bílá - tulí se k ledničce? Skládá milostné básně pračce? Nosí květiny Vaší firemní dodávce? Pravděpodobnost, že se jedná o Applistu je více než 95%.
  • starbucks - chodí do starbucks? Pak radíme dobře pročíst ostatní syndromy.
  • produkty Apple - přemýšleli jsme, zda to se vůbec dát ale prevence je prevence. Kdokoliv má dildo od Applu, je infikovaný!
Jeden z testů používaných při výzkumu

Kontakt s Applistou: Pokud již víte, že budete jednat s Applistou, doporučujeme se do hovoru vůbec nepouštět. Bohužel jsou ale situace, kdy je to nevyhnutelné. Jak se s ním tedy bavit a hlavně o čem? Virus je citlivý na slova, která jakkoliv souvisejí s Applem - doporučujeme se vyhnout jakýmkoliv debatám o ovoci obecně. V rámci jiných témat zůstane virus nečinný a pak je možné zastihnout infikovaného v tzv. "světlé chvilce" kdy je jeho mozek puštěn ze spárů onemocnění. Možná se bude podvědomě snažit přivést téma na Apple nebo Vám dokonce dát společenskou masáž. Rázně ale taktně odmítněte! Za žádnou cenu se nedotýkejte žádného z jeho dild (většinou jich mají více)! Taktéž nedoporučujeme chodit s Applistou do Starbucks, byly pozorovány případy "směčkových lovů" kdy uvnitř podniku již čekali další Applisté a nicnetušícího návštěvníka zpracovali několikanásobnou dávkou synchronizované masáže.


Léčba[edit | edit source]

zatím prd.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti