Lepenský vir

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Lepenský vir je nepříliš nakažlivá choroba postihující zapálené badatele z Východní Evropy a přilehlých gubernií. Jejím objevitelem se v 20. letech 90. století stal Ÿęğőŗçık Slovánek, nezávislý na Bulharsko-Rumunském pomezí žijící turecký badatel brněnského původu. Krom zápalu, který postiženým badatelům způsobuje, se projevuje vzedmutím nacionalismu u některých skupin pacientů a vzedmutím obsahu žaludku přenašečů racionalismu.

Teorie[editovat | editovat zdroj]

Lepenský nález v podání klasické paleologariasmologie.

Slovánekovi se kdysi dávno podařilo vykopat v hromadě písemností archeologického kabinetu (někteří oponenti tvrdí, že se jednalo spíše o dílnu výtvarné výchovy) základní školy v Plevenu hliněnou tabulku s něčím, co mu připadalo jako nápis. Když mu jeho podezření místní učitel bulharštiny a angličtiny nepotvrdil, Ÿęğőŗçık neváhal a poslal tabulku odborníkům z Čuni. Z Katedry paleologariasmologie a ostatních věd historických mu tenkrát odpověděli, že se nejedná o jejich obor a doporučili mu obrátit se na nějakého ludologa popř. matematika. Amatérský objevitel však namísto toho (snad vlivem drobného překlepu ve většině písmen adresy) kontaktoval Katedru balšoje slavoj narodu.ru carské putinské Lomonosovovy univerzity. Ta tabulku okamžitě zcizila a lehce upravenou teorii Ÿęğőŗçıka Slováneka pustila přes své čestné doktorandy dále do světa. Tím počala pomalá expanze viru.

Různé interpretace[editovat | editovat zdroj]

  • Stoupenci klasické paleologariasmologie vesměs hlásájí, pokud vůbec o něm mluví, že se u nálezu lepenského viru nejedná o nápis ani účet z hospody.
  • Stoupenci Ÿęğőŗçıka Slováneka naproti tomu tvrdošíjně trvají na tom, že se o nápis jedná, dokonce se pokusili o jeho překlad, který má znít: "Tureçek yest vuol." Z toho podle nich plyne, že původními obyvateli podunají jsou Turci a široké území kolem Železných vrat bylo před nějakými 800 tisíci lety jejich pravlastí. Svá tvrzení mohou opřít o to, že Turci jsou jediným historicky doloženým národem, který kdy dokázal pod svou vládou sjednotit celý Balkán (tedy kromě Monte Lope). Turci jsou tak podle nich integrální a prapůvodní součástí etnické mapy Evropy a to nejen díky významné roli Kumánů v období středověku.
  • Stoupenci Igora Turečka se proti tomu ohrazují. A daleko realističtěji se kloní k datu 80 tisíc let před příchodem zvěrozvěstů. Také popírají tvrzení ÿęğőŗçıkovců, podle kterého neměla mít kněžna Libuše k dispozici jaderné hlavice.
  • Stoupenci Adolfa Hitlera proklamovali teorii, že nález lepenského viru ukazuje vývojový předstupeň hakenkreuzu, svatého to symbolu od dob mezolitických ultradlouholebých protoárijců z doby minimálně 8000 let před Tisíciletou Říší. Nicméně je dlouho nikdo nebral vážně, s krátkou přestávkou, když své názory dokázali prosazovat pomocí pancéřovaných propagačních materiálů c.k. Wehrmacht.
  • Nezaujatý internetový deník ΠΡΑΒДΑ.PУ v reakci na případ vyzval ruskou vládu, aby nadále netolerovala útoky Makedonie na mírové soužití slovanských národů, které podle novinářů spočívají v tom, že se čelní makedonští představitelé neodhodlali vyjádřit k otázce převratných archeologických objevů posunujících slovanský alkoholismus minimálně 80 let před Uljanova. Pravdou zůstává, že se na makedonských školách stále ještě neučí pokroková teorie o tom, že Cyril s Metodějem okopírovali hlaholici z ruské azbuky.
  • Podle svěděctví RSDr. Stojana Jakotiće (ten, co studoval s vyznamenáním; zemř. 2004) nechal archeologický park Lepenski Vir vybudovat J. B. Tito v sedmdesátých letech, neboť nemohl přenést přes srdce, že Bulhaři mají Thráky, Moravané věstonickou venuši, Ukrajinci turganské mohyly a echtovní Jugoslávci nemají nic, kromě benátského (ale za pozornost stojí, že turecky se Benátky řeknou Venedik) Dubrovníku (turecky Dubrovnik - a to je důkaz, kdo ho doopravdy založil). "Dostali jsme tenkrát rýče, abychom vyďoubali do terénu pravidelné jámy obdélníkovitého půdorysu. Nakonec jsme přidali několik kamenů," popisuje do svůj úkol detailu ve své výpovědi S. Jakotić, "artefakty měla na starosti řemeslná dílna Bělehradské akademie propagandistických umění."

Prazdroje[editovat | editovat zdroj]

[1]

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti