Rosamunde Pilcher

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Rosamundepilcher.jpg

Rosamunde Pilcher (Rozamrnda Píčlerová) je běžně rozšířená ženská choroba patřící též mezi ženské obtíže. Bacil Rosamunde vyvolává reakce jako virus ptačí chřipky, který se šíří zásadně mezi slepicemi. Lze jej zneužít jako biologickou zbraň.

Choroba v dějinách[editovat | editovat zdroj]

Byla vypěstována v Anglii v roce 1924, kde se toužila už od svého stvoření stát spisovatelkou. Choroba je dodnes úspěšně rozšiřovaná v Německu, kde se o ní točí filmy (nejen pro zdejší obyvatelky byl odborníkem na ženské úchylky, panem Janem iX. přezdívaným HendriX, smyšlen esperantský název "dojče romantiše seriále"). Dnes se jméno této choroby stalo fenoménem a synonymem pro kýčovité, trapné, sladké, roztomilé, romantické a růžové předměty.

Rozšíření[editovat | editovat zdroj]

Růžová zákoutí knihkupectví, knihovničky žen ve věku 13–99 let, televizní obrazovka, jednu dobu také obrazovka STV ve středu kolem osmé hodiny večerní. Choroba Rosamunde Pilcherová se objevila také v několika časopisech, společenských žebříčcích, ideálech a erotických představách naivních mladých ženských. Poslední pokus odstřelení zárodku šířící se choroby do kosmu proběhl v roce 1958, avšak po střetu s družicí Sputnik 1 těsně nad hranicí zemské atmosféry utrpěl zdroj jeden škrábanec nad levým obočím, přičemž byl osud budoucích nakažených zpečetěn. Družice Sputnik 1 na následek střetu chorobě podlehla.

Příznaky a následky choroby[editovat | editovat zdroj]

Koukání do blba, spálený oběd či rovnou polovina kuchyně, apatie, vysoký hlásek. Další nepotvrzené, ale ověřené příznaky patří růžová zástěra, rozcuchaný drdol a pravá ruka po loket namočená v rajské omáčce; v souladu s výše uvedeným.

Není výjimkou lámavost vlasů a nehtů (hlavně těch umělých).

Neblahé následky tato infekční choroba zanechala i v literatuře. Na Rosamunde Pilcher umírá v následku otravy Kajénským pepřem na konci 34. kapitoly knihy „Sinofob z Harapesu“ hlavní kladný hrdina Karaben Nemsí.

Prevence[editovat | editovat zdroj]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Rosamunde Pilcher na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Zamezení mimozemských komunikací, komunikace s nadpřirozenem, stříhání nehtů na pravé noze, mytí vlasů či používání antiperspirantu. To je jen pár položek v seznamu zamezení infekce nemocí R.P. Nejdůležitější je ale dbát na duševní očistu víc, než na očistu ducha (nebo možná stačí čistit kurník, popř. vůbec nechovat slepice).

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyHypertenzeJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKoronavirusKyprovkaLigmaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySklerózaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaŠtíhlostToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieBlbostČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlíčová encefalitidaKlišéKremlobotieKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMamilMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPanická poruchaPedofiliePéro v ústechProkrastinacePsychoanalýzaRESETŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsWindows VistaXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRespiraptorRosamunde PilcherRouškaSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti