Wikipedista (podtyp zmrda)

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Tento článek je psán v encyklopedickém stylu.

To znamená, že o popisovaném tématu pojednává zcela vážně.

Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.

SPRÁVCI WIKIPEDIE NESCHVALUJÍ TENTO ČLÁNEK
ADMIN.jpg

Slušné a přívětivé chování je a Wikipedii velmi důležité.
Ukázka „extrémně brutálního“ osobního útoku na Wikipedii.

Wikipedista je uživatel virtuální říše zla jménem Wikipedie, jeden z mnoha tvořících celou komunitu

Jak wikipedista vypadá[edit]

Wikipedisté se dají snadno poznat, a to i ve veřejném životě, wikipedisté se snaží tvářit na úrovni a inteligetně, aby zamaskovali svoji tupost a zkurvenost, wikipedisté na ulici často zalepují vulgární nápisy plákátem s nápisem refaktorizováno, dále pokud jim cokoliv řeknete, budou požadovat vaše osobní údaje aby si je mohli zapsat a následně vás zažalovat za osobní útok, pokud vás nachytají jak mluvíte sprostě, budou se vám snažit zalepit držku lepící páskou, mnohé z toho však nehrozí, protože wikipedisté preventivně nosí špunty v uších aby nezaslechli nějaké sprosté slovo, protože sprostá slova jsou pro ně jako jed. Wikipedista vypadá navenek uhlazeně a slušně, vevnitř je to však ten nejhorší zmrd jakého lze potkat a pokud se s ním potkáte, budete toho dlouho litovat, protože wikipedista je z Wikipedie zvyklý, že lidé kteří se mu úplně nezamlouvají má zvláštní právo tyranizovat, zotročovat a zablokovat, tedy v životě společensky nebo fyzicky zlikvidovat, k tomu se však wikipedité neodvažují, protože jsou to jen zbabělí zamindrákovaní sráči, kteří jsou něco jen na wikipedii, mimo wikipedii se jim říká jen názvama kokot, čurák, kretén...

Jak se chovaj[edit]

Wikipedista poté co vstane, si napěchuje prdel Znojemskými okurkami z Bzence, protože mu blbě stojí kláda a toto pomáhá, poté sedne k wikipedii na speciální žídli s otvorem a miskou, aby nemusel odcházet od Wikipedie, celá jeho činnost je o tom, že prudí každého, kdo se wikipedistou zatím nestal, přes den tak vyhledává nováčky (a krom toho všechny jemu nesympatické), které napadá, blokuje a maže jejich editace, každý kdo chtěl na Wkipedii něco napsat to zná, přijdete, napíšete čárku a už vám to někdo smaže a když se zeptáte proč to bylo smazáno, dostanete blok za osobní útok, wikipedisté nenapadají pouze ty co mezi ně zapadají, pokoj má jen ten co má stejně jako wikipedisté (zdánlivě) na úrovni a uhlazené chování a je to moralista jak Baby z Babovřesk, protože wikipedista považuje za důležité aby nový uživatel odpovídal jeho představám a jako budoucí člen komunity vystupoval „slušně“ a „uhlazeně“, prostě byl stejně „dokonalý“ jako on sám, jinak je to méněcenná lůza patřící do plynu. Wikipedisté jsou prostě tak tolerantní, že vám prominou, že místo nejčastěji používaného slova přesun používate překyd, že jste udělali překlep, nebo občas dokonce že s něčim nesouhlasíte, ale jak se rozhodnete něčim odlišovat, obzvláště je postihován smysl pro humor, nedostatečná vážnost, kritika činnosti jiných, jste třídní nepřítel narušující jednotnou visáž všech ostatních, a musíte být vyhlazen, aby wikikomunita zůstala rasově čistá, je prostě nepřípustně aby na wikipedii strašil nějaký uživatel, odlišující se od ostatních, protože všichni ostatní jsou dokonalí. Toto je na wikipedie tradice, která trvá léta a zajišťuje její dokonalost. Ti co nejsou přijati mezi wikipedisty, jsou obvykle dlouho duševně mučeni bezdůvodnym blokováním, mazáním článku a pronásledováním, wikipedisté tvrdí, že buzerovat ty co se mezi ně nehodí je nejen pořeba, ale i zábava, a krom toho, krásně se u toho masturbuje.

Vývoj Wikipedisty[edit]

Každý Wikipedista začíná jako nováček, který umí úplné hovno, práce na Wikipedii je složitá a proto je potřeba k tomu hodně trpělivosti. Nováček to má těžké, právě v této fázi se rozhoduje, zda bude přijat a musí projít testem, wikipedisté ho začnou buzerovat jak to jen jde, co napíše smažou, pokud jen cekne, dostane blok a teď se sleduje co udělá, pokud napíše pravdu, že jsou správci čuráci, skončil, pokud se odmítne podřídit zdejšímu fašismu, skončil též, ale pokud však nabídne, ža blokujícímu správci vyprcá řit nebo pošle 1000 kč, uspěl, stejně pokud se už od první editace začne chovat jako kretén s IQ -100, čímž zde skvěle zapadne. Nově ještě musí nováček projít přes CU, který zjistí jaká je jeho IP, to má zamezit tomu , aby se někdo opakovaně pokoušel dostat sem. Poté se postupně zařazuje jako nový wikipedista, a ted se definitivně ukáže zda je hoden psát wikipedii. Tyto nové wikipedity zatím zajímá hlavně rozšiřování a proto je jsou staří ochotni strpět i když jim zrovna nesedí, a nestihli je indef bloknout už na ze začátku, sami jsou totiž líní a kdo potom by tu Wikipedii psal, v této fázi jsou noví wikipedisté už schopní a najít někoho ochotného přidat se do této buzerantské komunity je těžké a tak pokud při prvotní selekci nastane nějaký omyl a projde někdo jako Toma646, , tak radějí než by čekali na někoho nového, tak tohoto nekonformního uživatele zkouší naučit držet hubu a krok, a pokud jim to nejde tak do poslední chvíle, to znamená dokud to ten uživatel vydrží, ho zkoušejí formou blokování a vyhrožování napravit, aby odpovídal požadavkum na dokonale wikipedistu dle fašistickowikipedisticke ideologie Main Wikipedia. Ti co této ideologii odpovídají jsou povahově a názorově „dokonalí“ dále postoupěj na staré wikipedisty a ti nejlepší na správce.

Problémy Wikipedisty[edit]

Wikipedista rád čato řeší pičoviny a to přináší hodně problémů. Typická pičovina nad kterou Wikipedista dokáže hodiny diskutovat přechylování/nepřechylování ženských jmen, příklad nekonečné diskuze je bádání jestli LuŠtěLa je nebo není významná úmělecká skupina, tady vyniká propastný rozdíl jak snadno se s tím vypořádá Necyklopedie.[1]. Řešení tak debilních věcí samozřejmě Wikipedii neprospívá, protože Wikipedista, který to řeší nemůže zároveň dělat mnohem užitečnější věci a zasírá se také Wikipedie. Další nebezpečí je Wikiholismus (závislost na Wikipedii), Wikiholici jsou pro Wikipedii velmi užiteční i když to nemusí být dobré pro ně (kromě editování Wikipedie nemají na nic jiného čas).

Jak uspět na Wikipedii[edit]

Jste psychopat?[edit]

Výborně, prostředi na Wikipedii bude přesně odpovidat vašim představam a zpusobu vašich myšlenkovych pochodu. Spravcem se mužete stat zcela bez namahy a vše vam pujde pěkně od ruky, zábava je tu pro vas zaručena.

Jste normální?[edit]

Tenhle navod pišu pro ty co by se chtěli stat uspěšnama editorama Wikipedie, ale nemaj proto zakladni předpoklad, což je psychopatie. Ale i tak tady šance je, zaleži však na cestě kerou si vyberete, jedna vede k uspěchu, za kery však budete tvrdě platit a druha do prdele. Pokud nejsou sadomasochiste tak si to dobřre rozmyslete, oboje cesty jsou totiž velmi nepřijemne.

Cesta na vrchol[edit]

 • 1 faze - Než začnete splašeně editovat, pozorujte stálé Wikipedisty, pozorujte jejich chovani a nazory, abyste věděli co si budete muset osvojit a co se z vas stane zrudy.
 • 2 faze - Začněte kopirovat nazory a chovani zaběhlych Wikipedistu, aniž byste uvažovali nad jejich spravnosti.
 • 3 faze - Výborně, už jste se naučili chovat odtažitě a bez jakychkoliv člověku přirozenych emoci, jste emocionalně jako robot a znate nazory a chovani většiny a bez ohledu na jejich spravnost je bezmezně podporujete, i gdyž si uvědomujete že sou špatne, nekritizujte, i gdyž budete mit štěsti že vam kritika většinoveho nazoru a chovani projde bez zablokovani, tak tim ve wikihierchii jednoznačně klesnete. Pro nižši pozici ve wikihiearchii stači dostat se do teto faze.
 • 4 faze - Pokud zustanete dlouhodobějc ve třeti fazi, dostanete se do čtvrte faze, gdy už začinate ztracet svoji osobnost a naprosto chladne wikichovani se vam stane přirozenosti a jak se řika opakovana lež se stava pravdou, takže začnete věřit i ve spravnost všech nazoru většiny, včetně těch nespravnych, kerych je většina.
 • 5 faze - Svědomi vam postupně přestava fungovat a gdyž vas napadne nejen myslet jako ostatní, ale taki se tak chovat, tak čim dal miň vam svědomi nadava do hajzlu. Takže se začnete dopuštět svých prvych hajzlovin k ostatnimm wikipedistum a doupuštite se jich čim dal vic, zbytečne mazani textu v něčem članku, křive nebo absurdni obviňovani atd. si ospravedlňujete tim, že dotyčny nesouhlasi s vašim nazorem, nazorem většiny, nebo že se vam nelibi jeho userpage, podpis, jmeno atd. Ale pozor, troufejte si jen na slabši než jste vy. Začina se z vas stavat psychopat a jste vhodnym kandidatem na spravce nebo važenym uživatelem. Pokud chcete odejit z Wikipedie jako duševně zdravi, je tadle faze poslední šance, jak vas napadne udělat prve hajzloviny na začatku tedle faze, zablokujte wikipedii ve svém prohližeči a utikejte k psychiatrovi. Pokud to neudělate hned ze začatku, vaše soudnost se bude zmenšovat až vymizi.
 • 6 faze - Intrikařeni, lhani, podrazy, to vše se stava pro vas zábavou a už nepotřebujete duvod k tomu abyste někoho tyranizovali, samotne tyranizovani nějake nevinne oběti, kera nemá ve wikikomunitě zastani je pro vás skvělou hrou. V tehle fazi je většina spravcu a s nima těsně spolupracijich uživatelu. I jako spravce pamatujte, že byste si rozhodně neměli vyskakovat na někoho těsně pod sebou nebo ineho spravce, ale brat je jako rovnocenne kolegy, proto si troufejte jen na slabe. Toto je posledni faze psychopatie a mužete si pogratulovat že se z vas z normalniho člověka stal naprosty psychopat, prozatim však jen na Wikipedii a naš mimowiki život to ma zatím jen maly vliv.
 • 7 faze - Roky běži, vy travite cely den od rana do večera na Wikipedii a tim čim jste na Wikipedii se stavate i v běžnem životě, neznate žadne emoce, nevite co je radost, humor, cele přibuzenstvo vam po pravu řika že jste naproste hovado, bo se tak opravdu chovate, kamaradi vas opustili bo jsi na ně robil podrazy. Každy koho potkate vam řekně že jste nudny buzerant, kereho všechno urazi a neumi se bavit. A kromě Wikipedie nemate na nic ineho čas, a bohužel, prostředi na Wikipedii je velmi depresivni, takže Wikipedie pro vas potěšenim není, stejně jako nebyla ani předtim, ale diky svoji povaze, zničene Wikiživotem, nemate šanci si najit přatele a rodina vas zavrhla, jste sam a diky neschopnosti vnimat nějake emoce vas nebavi absolutně nic a Včelka Mája nebo Šmoulové vas neskutečně serou a jste schopen rozbit televizi pokud v ni běža, bo jim zavidite jejich radost a při porovnavani sebe s nima se okamžitě poblijete, stejně tak Včelka Mája, vas totalně dojebe svoji dobromyslnosti a rozbrečite se hruzou z toho co se z vas stalo, proto preventivně zapinate televizu až po 10 hodině a pustite si horor nebo krvak u kereho citite aspoň nějake potěšeni. Nejrači zabijite čas na Wikipedii a odreagovavate se tyranizovanim nevinnych uživatelu, kery tam v dobře viře přispivaj, bo ji mylně považujou za encyklopedii (ve skutečnosti je psychopaticke doupě).
 • 8 faze - Už vas to nebavi a jako naprosta troska uvažujete o sebevraždě, denodenně se zpijite namol, fetujete a pokud se dřiv nezabijete, neuchlastate nebo neufetujete, tak skončite na hodně dlouho v blazinci. Takže pokud puvodně extremně aktivni spravce nahle přestal editovat, nejspiš přešel z wikizavislosti na zavislost na navykovych latkach, zabil se nebo skončil v Bohnicich.
 • 9 faze - Po uspěšne lečbě vas čeka zakaz Wikipedie, vydany přimo psychiatrem a uvědoměni si co jste ztratili pobytem na Wikipedii, tak se ji s radosti budete dusledně vyhybat. Jedine co vam nejspiš zustane bude wikipediofobie.


Pamatujte že v každe fazi mužete Wikipedii řict NE, odejit a ušetřit si mnoho problemu, ale s čim dal vyšši fazi je to čim dal těžši.

Cesta do prdele[edit]

Tu sem si aniž bych o tom věděl zvolil i já a koukněte jak to dopadlo. Cele je to o tom že sem se choval přirozeně (avšak v rámci pravidel, kere si spravce četli naposledy v době gdy ješče ani nepatřili mezi automaticki potvrzene), myslel svobodně a nehral si něco co nejsem. Byl jsem vždy sam sebou a nikim inym a použival jsem vždy jenn a jen svůj zdravy rozum. O tom je tadle cesta, chovat se přirozeně, ale v ramci pravidel, myslet svobodně a byt sam sebou. Jako přiklad vemu sebe. Čim vic se však na Wikipedii objevujete, tim vic na sebe budete timhle zpusobem chovani přitahovat pozornost, bo mezi stalyma editorama Wikipedii todle chovani vpodstatě neexistuje, nebo je spiš vymycene. Já jsem toho přikladem, za měsíc sem klidně uložil stovky editaci a tim sem začal byt na Wikipedii hodně vidět a tim padem i moje zpusoby chovani, kere byly byly mezi stalyma editorama zcela jedinečně, nikoliv však škodlive a tim jsem zaujal jejich pozornost (pozornost skoro všech) a právě to že si mě všimla během par měsicu snad cela Wikipedie, tak to byl pruser, bo všeci na mě upoutali svoji pozornost a už se na mě začli vrhat jako na nějaku hračku s kerou si mysleli, že budou moct hrat svoje špinave intrikařeni, jentak pro svoje pobaveni. A už mi přistavaly do diskuze hromady absurdnich varovani a potom přišla ŽoO a to byl začatek konce, pak už jen chodil blok za blokem za naprosto absurdni proviněni a spravci nevynechali jedinu přiležitos k memu zablokovani na maximalni sazbu. Tak to je cesta svobodomyslnosti, už jen tim že jste svobodomyslni se tady stanete středem pozornosti, myslet a chovat se svobodně tady není normalni a proto budete vyčnivat z řady a ve zdejši komunitě škodolibych psychopatu kery jen čihaj na koho se vrhnut s jakoukoliv zaminkou si zadělavate na problem.

Charakteristicke znaky wikypedysty[edit]

 • výsměch k nováčkum
 • nulovy smysl pro humor
 • řešeni sraček pořad dokola
 • prosazovani svych nazoru silovymi reverty a šikanovanim svych odpurců
 • (to se často projevuje u homoseksualní lobby, gdy některy gejové přidavají do članku pičoviny aby legitimizovali teploušstvi)
 • blokovani nepohodlnych wikipedistu
 • popstupne vznikáni "kasty nedotknutelnych", ktera ma vyssi prava a pravomoce než ostatní přispevatelé (mezi nedotknutelne patři třeba Bubububazi, KAÁÁÁÁÁÁCCCÍORRRR, ti se do všecho serou,taky potom eště dalši srači jako HAŘOLD, MARYJO7777777777777, Dannyyy BBBB, Pilda, Zďněkkkkkkk2, OJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJOJ, Maaaartiiiiiin Uuuuuurbaaaaneeeec, Jááán Duuudííík a dalši cigani.)
Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNádorNajbrtNemakačenkémieObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaRybí prstySvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZácpaZimní virózaZrakovinaŽízeňŽlutá zimnice

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMatematický ďábelMaterialismusMetapsychická jaringitidaMoralismusMoribundusMzeNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSerbantropieSušiho komplexUmělá demenceVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightČeskofilm (Wikipedie TV)EditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikichrámWikipedistéWikityranieZastaralé šablony

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusBurešismusInkontinenceJehovismusKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti