Sluníčkář

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Rasismus.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem HateFree.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Sluníčkář"

pojednává o opačném tématu než článek Patriot.

Nesnaž se mě změnit, jsem svá a ztřeštěná a mám právo na to rozhodnout jestli a v jakém měsíci


„Jsem hrdý sluníčkář!“

- šéf neziskovky OPU Martin Rozumek

„Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko, sedíš tu u cesty, stane se neštěstí, někdo tě zabije.“

- židovská říkanka

„Sluníčkáři smrdí!“

- diskutér z Novinky.cz

„Zaprvé nevím, co to je, a zadruhé mě to uráží!“

- tajtrlík


Sluníčkář je nižší forma života, který tráví (anebo již strávil) na slunci až příliš mnoho svého času a zároveň jeho mozek napadnou priony způsobujíci encefalopatii. Tato závažná choroba má několik odlišností od běžných chorob způsobených prionu. Mutace infekčního proteinu vyústí v jeho či její proměnu, kdy dokáže přežít i s výraznou absencí důležitých částí koncového mozku, s výjimkou Brocova centra řeči, které mu umožňuje plácat nesmysly bez zbytečně namáhavého přemýšlení. Osoba, která se stane sluníčkářem začne vlivem své neuropatie zprvu vášnivě a později fanaticky obhajovat vysloveně vše, co považuje za utlačované, ať už jde o domněle utlačované nebo utlačované doopravdy. Vyskytuje se výhradně ve městech (např. Praha, Brno) na vesnicích (např. Teplice, Ostrava) bývá loven a bit, jejich zvýšený výskyt byl zaznamenán na půdách fakult sociálních věd, kde studium nemá intelektuální nároky a tak tam může přežít tato nižší forma života. Při konfrontaci s NE-sluníčkářem se mu aktivují halucinace a bludy, při nichž všude všude vidí ruské agenty a za vším ruské spiknutí. Sluníčkář zpravidla bývá barvoslepý a rovnostářský ačkoliv bývalý SSSR nesnáší, rád se socializuje (tzn. shlukuje). Postupem času se vyvíjí, jeho druhým vývojovým stádiem je kavárenský povaleč, třetím stádiem pak volič TOP 09.

Specifickým a ve své podstatě neinteligentním druhem je sluníčkář bojující za lidská práva hvězd a planet. Proměna ve sluníčkáře je podle dosavadních výzkumů VTN bohužel nezvratná. Nemoc byla klausifikována jako vysoce, opravdu vysoce nebezpečná. Ve feťáckém slangu je sluníčkářem označován toxikoman s homosexuálními sklony. Sluníčkáře jakéhokoliv poddruhu lze odhalit správným použitím siderického kyvadla nebo mentálním otevřením astrální aurobrány Cthulhu-6.

Nepřítelem číslo jedna na našem území je pro sluníčkáře každá vyšší forma života, které priony nesežraly část limbického systému v mozku zodpovědnou za instinkt přežití. Blízkým druhem jsou také nízká forma řádu havloidů. Všechny zmíněné druhy patří do této čeledi: bez mozku.

Výskyt[edit]

„Argumentace se sluníčkářem? … … …“

- Tomáš Jedno

„Každý sluníčkář touží zaplavit Evropu obyvateli z Afriky a Středního Východu, často sympatizují s jejich náboženstvím potlačující lidská práva, ačkoliv se sami prohlašují za odpůrce všeho co porušuje lidská práva.“

- Tomáš Marný


Sluníčkáři se běžně vyskytují ve městech a rádi se shlukují ve velkých městech jako právě Praha a/nebo Brno. Ostravsko a Ústecko pro ně nenabízí vhodné podmínky a tak odtud metastázují do jiných měst, jak již bylo zmíněno (v předchozí větě a v úvodu článku). Zatímco v ostravském dole byl sluníčkář zpozorován naposledy v roce 1997, v pražském KFC byl spatřen před jednou milošekundou. Na univerzitách humanitního zaměření pak bývá celý roj těchto intelektuálů nezvládajících matematiku pro deváté třídy, což se pojí s velmi špatným logickým uvažováním a snadnou zmanipulovatelností.

Rozmnožování[edit]

Sluníčkář se rozmnožuje zaškrcením, tedy je o něco nižší formou, než mnohobuněčné organismy. Šíří se vzduchem, krví a je sexuálně přenosný. Jestliže praktikuje sexuální aktivity, tak pouze za účelem rozkoše. Jeho sexualita je nejednoznačná, traduje se že zde vzniklo třetí pohlaví. Pokud je na toto téma dotázán, může se vůči tomu ohradit anebo dochází k emocionálnímu zhroucení a následné hospitalizaci.

Predispozice & prevence[edit]

Pšeničný Brexit pro batolata doporučují i jihočeské matky

„User:HavloBot blocks User:MartinKonvicka with an expiry time of indefinite“

- Speciální:Poslední změny


Lidé pracující manuálně a zejména řemeslníci disponují přirozenou imunitou vůči sluníčkářství a hlouposti celkově. Lidé s jedním rodičem vysokoškolákem mají o 666 % větší šanci podlehnout sluníčkářské epidemii oproti osobám, jejichž rodiče vysokou školu neabsolvovali. Naopak lidé studující vysokou školu života jsou imunní bezvýhradně.

Pro osoby s vysokoškolským diplomem z humanitárních věd, moralisty, voliče TOP 09 a uctívače Václava Havla není žádná naděje na záchranu a doporučuje se je nechat utratit. I pro jejich vlastní dobro.

Britská, nejspíše tedy anglická, firma Brexit dodala na trh několik produktů, které snad mohou pomoci v boji s touto chorobnou chorobou. Přední Brexitští hlavouni, například Nigel Farage, Theresa May či Boris Johnson, vyvíjejí nový druh léku-repelentu, jenž snad pomůže konfrontovat tuto sluníčkářskou epidemii. Na trh by měl dorazit na podzim tohoto roku (2017).

Termitologie (aneb pleteme si pojmy s dojmy)[edit]

Sluníčkářský sen
Závody na základní škole ve Stockholmu.

Docent Adolf Satan a Zdeněk Jičínský definují následující pojmy takto:

… a za hranicemi také nezaháleli:

  • angry white mail – naštvaný dopis v jinak obvyklé bílé obálce
  • Gutmensch » Übermensch – vývojová stádia německého jedince

Léčení[edit]

Léčení takto postiženého vyžaduje dlouhodobé úsilí a vůli. Sluníčkoví lidé jsou chorobně přesvědčeni o vlastní pravdě, argumentace je zbytečná ztráta času. Částečně účinkující se zdá být léčba šokem, kdy je nemocný vystaven (pro něj) kruté realitě slumů a ghett a uprchlických táborů.

Jestliže je naše sluníčko jiné než normální (heterosexuální) sexuální orientace (např. bisexuální, homosexuální, metrosexuální) je léčení mnohem složitější, neboť je třeba léčit rovnou dvě nemoci najednou.

Zabití sluníčkáře je považováno za nejhorší metodu léčení, neboť nejde o léčbu ale o vraždu. Vlivem špatné a zastaralé legislativy je vražda sluníčkáře zákonem brána za trestný čin a vrahu hrozí odnětí svobody, byť jsou zde polehčující okolnosti.

Známí sluníčkáři[edit]

Slovenská Necyklopedie[edit]

Zoufalý projekt Necyklopedie ve slovenském jazyce, který se snaží přiživovat na slávě Necyklopedie české, roku 2016 publikoval svůj článek „Slniečkár“ (vůči naší Necyklopedii opět, jak jinak, se zpožděním). Podle mnohých kritiků a necyklopologů se jedná o jeden z nejslabších článků všech dob. Příčinou je jednak nulová informační hodnota, jednak absence kvalitní slohové stylistiky a jednak nucený a zcela neúspěšný pokus o humor.

Vědecký tým Necyklopedie jej spolu s magazínem Forbes zařadil mezi „10 nejslabších článků Necyklopedie v historii“, kde „Slniečkár“ získal nelichotivé 1. místo s 535 hlasy z 537 hlasů. Ostatní články v první desítce byly rovněž ze slovenské Necyklopedie.

Příbuzná témata[edit]

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Sluníčkář na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Externí odkazy[edit]


Vývoj člověka.png
Archetypy člověka
člověk obyčejnýčlověk potřebnýčlověk přizpůsobivýčlověk nepřizpůsobivýčlověk nehumornýčlověk nerozumnýčlověk přerozumnýČlověk mrtvýbezdomovecblondýnadůchodceekoteroristaemofeministkahavloidheterosexuálhomosexuáliniciativní blbecJehovistakmotrkomunistakovbojkřesťanmetalistametrosexuálmigrantmoralistanacistanovinářpirátpodnikatelpolicistaprostitutkapsychopatrasistasluníčkářSlušnočechstudentšašekšotoušteroristaúředníkvidlákvlastenecwikipedistažid