Sex na vesnici

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
01.jpg
I zvířata provozují sex.

„Kdyby lidé nebyli tak závistiví, zlí a lakomí tak by jedna ženská stačila pro celou vesnici...“

- Děda Sanitrákůj

Na vesnici je sex velice oblíbená činnost, protože zemědělce nic neuspokojí tak, jako když může pořádně rozrýt brázdu a sázet do ní okurek (v Čechách okurku). Při svých praktikách často rádi používají pomůcky, například opratě, násady od vidlí (sadomasochisti je používají obráceně) nebo cepy (odtud pochází rčení, že je dívka řádně vycepovaná).

Venkov zdá se přeje úchylkám všeho druhu - ve velkém měřítku zde bují například zoofilie, dokonce jsou zakládána jednotná zoofilní družstva (JZD), která mezi sebou soutěží třeba v tahání krav za struky a jejich následné inseminaci. Nejoblíbenější je prý poloha „na koně“.

Zemědělci při své zvrhlé činnosti často prozpěvují zoofilní lidové texty, jako „Kočka leze dírou “ nebo „Svý koníčky okšíruju, svou klisničku pomiluju“, popřípadě „Šup sem, šup tam, nám už je to všechno jedno “, z čehož vyplývá, že je jim zcela ukradené, jaký objekt ke svému uspokojení použijí. Mezi známé vesnické propagátory styku se zvířaty patří kontroverzní frontman agrometalové skupiny Kabát, Pepa Vytek, který se proslavil především zoofilním hitem „To čert na koze jel“.

Další rozšířenou vesnickou úchylkou je fetišismus (někteří latexové holínky a gumové rukavice nesundají, jak je rok dlouhý). Vesničané se také často chlubí třeba svými baklažány a někdy dokonce kvalitou semene. Vesnice bývají pojmenovány podle majoritního zaměření úchylů, typickým příkladem jsou vesnice Kozomín, Pičín nebo Řitka.

Jiné sexy

Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě