Sex v autě

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Combo.png
VAROVÁNÍ - TRIGGER WARNING
Tento článek obsahuje sexistické narážky.
Pokud jste feministka / feminista / maskulinistka / maskulinista, může Vám způsobit psychické problémy.
Ilustrační obrázek

Sex v autě (neboli tzv. kárasútra) skýtá mnohá nebezpečí, přesto je velmi oblíbený. Přestože při milování v autě může dojít k řadě zranění nebo dokonce i k otěhotnění, patří tento dopravní prostředek mezi naše nejoblíbenější netradiční místa pro sex vůbec. Vždyť jej zde také někdy provozovalo až 60% všech českých řidičů. Ve srovnání s USA jsme ale pořád troškaři, jelikož tam ho vyzkoušel úplně každý. Sex o prázdninách či dovolené skýtá nádech romantiky i stín nebezpečí.

Top Gear[edit | edit source]

Renomovaný magazín vypátral, že i v Anglii je sex v autě velmi oblíben, domorodci jej zažívají v průměru šestkrát za život. Kromě samotného aktu tu navíc řeší i většinu svých partnerských radostí i strastí.

Oblíbenost[edit | edit source]

Proč je sex v autě tolik oblíbený? Důvodů je hned několik. V první řadě tento způsob milování vyhledává většina těch, co nemají možnost sexu v jiném v prostředí. A nemusí jít vždy o nevěru, ale například i o mladé lidi bez vlastního bydlení apod. Další sortu tvoří ti, kdo hledají jakoukoliv alternativu běžné postele a pak také ti, co mají rádi spontánnost či nebezpečí.

Výběr místa[edit | edit source]

Stopařky je nutno vybírat obezřetně a dle počtu, který je možno zvládnout

Nepodceňujte výběr místa. Ať už vás k milování v autě dožene cokoliv, vždy myslete na svou bezpečnost.

Adrenalinový je sex za jízdy. Je to skutečně nebezpečné a to nejen pro vás, ale i pro ostatní účastníky provozu, zvýší to tep i největším mrzoutům. I když mnozí z vás běžně při řízení provozují orální sex či masturbují, uvědomte si, že za většinu nehod může i vteřinka nepozornosti.

Obezřetní byste měli být i při výběru místa pro zastavení. Upřednostňujte místa, kde nebudete bránit silničnímu provozu ani dalším činnostem (např. dno Orlické přehrady, nádvoří Pražského hradu, Valdštejnská jízdárna). Nikdy neparkujte na svahu bez řádného zajištění klínem, tak abyste se při případném nechtěném uvolnění ruční brzdy nerozjeli. K tomuto účelu je vhodnější sex s alespoň dvěma dívkami či ženami. Využijete střídání obou, a to tak, že vždy se jedna bude věnovat Vám a druhá klínem bude zajišťovat vozidlo proti nechtěnému pohybu. Pokud bude zajištující blondýna, je třeba ji náležitě poučit na které straně je nutné vozidlo zajistit, popřípadě zajistit náležitě poučenou osobu, která blondýnu náležitě poučí. Pokud máte k dispozici blondýnu a brunetku, doporučuji nejprve si užívat s blondýnou. Blondýna po případném zabití při náležitém poučování, jak je třeba zabezpečit vozidlo proti nechtěnému pohybu, bude již k nepotřebě. V zimě zase zapomeňte na garáže a jiná uzavřená místa, abyste se neotrávili výfukovými plyny, popřípadě prdy. Na kruhovém objezdu je vhodné místo jedině uprostřed nebo na konci, kde už nikdo kromě Chucka nejezdí.

Pozor si také dejte na rozbahněné cesty a promáčené louky, kde hrozí nebezpečí zapadnutí např. jehlových podpatků či proklouznutí a vyklouznutí klínu apod. Toto nehrozí u vozidel: Praga V3S, Tatra 111, Tatra 138, Tatra 148 a Tatra 815. Dále pak vhodné jsou UAZ-469, BRDM-2, BDSM-3, OT-64.

Vhodné varianty[edit | edit source]

Variant k milování je nespočet.

Milování v autě může být pokaždé jiné, ale vždy chutné a lehce stravitelné. Na Necyklopedii naleznete řadu osvědčených tipů.

Sex na zadních sedačkách

  • Asi nejběžnější způsob, jež lze v autě provozovat. Čím větší auto vlastníte, tím pak máte větší možnost variant. Prostor si zvětšíte i tím, že si přední sedadla přisunete co možná nejblíže přední kapotě a opěradlo maximálně narovnáte. Toto není nutné u vozidel: Praga V3S, Praga S5T, ZIL, Robur, IFA, Tatra 111, Tatra 138, Tatra 148 a Tatra 815.

Sex v kufru (nejsem si jistý, zda by to Aleš Ulm, co by šéfredaktor, přežvejknul)

  • Výhoda především automobilů combi je ta, že složením zadních sedaček získáte nejen větší kufr na převážení věcí, ale také obrovský prostor pro milování. Tato varianta je vhodná i pro méně fyzicky zdatné jedince (chcípáky).

Sex na sedadle u spolujezdce (zejména, pokud necháte spolujezdce aby se mohl koukat)

  • I na tomto místě lze vyzkoušet hned několik poloh. Pokud sklopíte opěradlo, pak se vám prostor výrazně zvětší. Většinou pak můžete využít prostoru i zadní sedačky.

Sex na sedadle u řidiče

  • Přestože vám v polohování bude vadit volant (Asi proto se u F1 dá volant vyjmout), i na tomto místě může být milování příjemné pro oba aktéry a ostatní diváky. Měli by být však raději menšího vzrůstu a štíhlejší, jinak jim hrozí, v případě většího počtu diváků, řada modřin a oděrek z usilovného boje o co nejpohodlnější pozici.

Sex s výhledem

  • Pokud vlastníte velké střešní okno, pak můžete využít i jeho a to především při orálním sexu. Ten co bude pohlížet ze střešního okna tak může spojit příjemné s užitečným - tedy sex s hlídáním prostoru. Nemůžeme doporučit při potíží s krční páteří. Otáčení celého těla není v tomto případě příliš vhodné.

Sex na kapotě

  • Nabízí opravdu neuvěřitelné množství variant. Žena si může na kapotu sednout, lehnout, případně se o ní opřít. Je však důležité si nejprve vyzkoušet pevnost plechů, aby na kapotě po vašem vášnivém sexu zbytečně nezůstaly důlky. Tato varianta je poněkud problematická u vozidel: Praga V3S, Praga S5T, ZIL, Robur, IFA, Tatra 111 a Tatra 815. Tatra 138 a Tatra 148 je díky široké kapotě poněkud vhodnější, nehledě k tomu, že motor dlouho hřeje pod zadkem. Pozor! Hrozí pád z výšky.

Sex z boku auta

  • Bok auta lze využít stejně jako pevnou zeď či jen jako věc, o kterou se lze velmi dobře opřít. Množství poloh záleží na fyzičce partnerů a také na jejich fantazii. Je třeba přihlédnout k místu zastavení a stabilitě vozidla. Shodit "Kačenku" s útesu nebude příliš vhodný vrchol milostných hrátek.

Sex s šaltrpákou

Pro ostatní

  • Pokud patříte mezi romantičtější typy nebo je vám sex z nějakého důvodu v autě nepříjemný, pak mějte v autě vždy k dispozici nějakou deku, kterou můžete vybalit někde na louce, v lese, na pláži, na fotbalovém hřišti, na golfovém hřišti, na autobusové zastávce, na posedu, na lavičce či stanovišti hlídky dopravní policie. Prostě kdekoliv mimo automobil ... Také nezapomeňte na vizitky, abyste je mohli věnovat případným zájemcům o společné dovádění.

Sexni na[edit | edit source]