Soulož

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
ID423.GIF

„Zkoušeli jsme sex na lodičce.“

„A jaký to bylo?“

„Udělali jsme se. A oba najednou!“

Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s články Kopulace, Pohlavní styk

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


Obrázek sem vložil stejné IP adresy a poštovní adresy jako Vy. Zjevně to však má poněkud popletené. Na obrázku fakt není skutečná soulož. Vypadá to, že Váš spolubydlící je nejspíš úplný dřevo!

„Pokud jde o milování, nejlepší byl Husák. Ten napsal druhý díl Kámasútry: 200 způsobů jak milovat Sovětský svaz.“

- Karel Gott

„Sex je pro malé děti, které nikdy nepoznaly skutečnou slast při Linux Kernel Hackingu.“

- neznámý hacker
Ve starém Řecku mravnostní cenzůra nějak nefungovala...

Soulož je společenská událost, jejíž náplní je maximální sblížení. Jedná se o jeden z mála fyzikálních jevů, kdy se dvě osoby dostávají do záporné vzdálenosti. K tomuto rituálnímu projevu sympatií dochází v 96 % mezi mužem a ženou (většinou opakovaně). Soulož je možno také provádět sám / sama, a to pomocí šprckuláše. Někteří lidé tvrdí, že na světě neexistuje nic lepšího, než soulož. Nemají pravdu, dvě soulože jsou lepší, než jedna soulož.

Speciální kategorií je zde soused, kdy je výše zmíněná činnost prováděna vsedě.

Lidé si od pradávna budují pro provádění soulože speciální místnosti, příznačně nazývané souložnice. Toto slovo se však později zkomolilo a zkrátilo na dnešní obligátní ložnice.

Předehra

Statistika[edit]

MANO - Erotische Szene.jpg

Soulož je, mimo jiné, šestým nejfrekventovanějším konverzačním tématem. Na soulož naráží přímo každá dvojsmyslná poznámka, nepřímo 80 % veškeré konverzace mezi mužem a ženou a 93,5 % mezi mužem a mužem (autor nemá možnost zjistit pravdivou informaci ohledně konverzace mezi dvěmi ženami). Soulož a její odvětví je tématem 23 % veškerých internetových stránek, 6% časopisů, 0,3 % televizních kanálů. Průměrné pornografické video je zhlédnuto 68310× častěji než sekvence zaznamenávající průměrné hřebelcování koně a 942550× častěji než video zaznamenávající zařizování akvária pro průměrného humra.

Rekni to kvetinou.jpg

Výpočet[edit]

Frekvenci souložení popisuje Cilkův vzorec , – počet souloží/den, – obvod hrudi ženy, – délka penisu muže, – doba provozování pohlavních styků/let, jsou počty pracovních hodin obou denně.

Soulož dokáže, podle knihy Zázračná síla mrdu, vyléčit i bércové vředy.

Synonyma[edit]

1135 - Keramikos Museum, Athens - Askos with copulation scene - Photo by Giovanni Dall'Orto, Nov 12 200.jpg

Ve slangu se neužívají obligátní výrazy jako mít sex, souložit nebo vyspat se s někým. Zde se nejčastěji setkáváme se slovesy a zpodstatnělými slovesy, která jsou lascivní až vulgární a s jejich gramaticky správným používáním mají problémy zejména národy neslovanské (mluvčí slovanských národů můžeme označit za přeborníky v této problematice). Za velmi chudou můžeme označit například angličtinu, kde se setkáme jen s pár frekventovanými výrazy:
take, have sex, eff, nail, screw, bang, hump, get laid, bonk, sleep with somebody, roll in the hay, get it on.

Naproti tomu čeština oplývá nesčetným množstvím výrazů popisující soulož:
Vy***ání, na***ání, za***ání, přefiknutí, ohnutí, přeříznutí, nabití, obtáhnutí, naložení, za***ání, trtkání, okradení, zasouvání, mr*dání, mrd*, mr*dačka, p*cání, vrzání, š**ání, š**stání, pilování, hoblování, masírování, pucování, klácení, šoupání, krákání, kokrhání, obtahování, manipulování, šroubování, orání, rubání, hejbání, ťukání, řachání, bouchání, píchání, fik, stříkání, kukání, ducání, pindání, šveholení, pudrování, voskování, kulčení, mastění, myškování, j*bání, přirážení, vrážení, našroubovat ho tam, podběhnout myš, vyvenčit slimejše, podrbat bobra, vzít mladýho pána do zoo, pustit šaška do manéže, hejbnout, strčit si, brnknout, klofnout, jít na exkurzi do metra, navštívit jeskyni sloupskou, nocovat u chlupatý studánky, vzít Vaška na štrúdl, prohant si rýnu, omočit dědka, oklepat brčko, ostrouhat mrkvičku, ohřát rampoucha, otřít parůžek, mastit kočku, sypat králíkům, pást kozy, pucovat komín, vymetat troubu, smejčit díru, vymetat pochvu, ocasem mrskat—vesele si prskat, vyklat se, dělat otroka, bejt u toho, hulákat, ládovat, flákat to do ní, namočit brk do kalamáře, poslat čerta do pekla, škrábnout, říznout, zazdít ho tam, nabodnout, natřepat ji, dát ji do těla, nachcat do studně, obskočit, přetáhnout, povalit, porazit, obtákovat, vlízt na ni, namačkat kozičky, roztáhnout nožičky, nahodit šoust, oprat kundu, hnout ji játrem, propálit pánvičku, frnknout, dát ji šišku, namrskat pindu, vyklepat kožich, obdělat zahrádku, drát peří, tlouct maso, šlehat smetanu, nacpat buchtu tvarohem, zadudat, namazat lano, natírat bůček, sekat maso, nafičit na potraty, tahat pilku, hrát kulečník, zatloukat hřebík, cvičit na kozách, protáhnout kocoura komínem, odbavit se, vypotit, pošimrat ji mezi nohama, jít na cvičení pohlavních orgánů, rozčísnout pěšinku, zaokrouhlit závitnici, dát si do piksly, nahodit roznožku, přirazit si, dát kocoura do trouby a mnoho dalších.

Mrdej potichu!
Kardinál Henryk Lahola připraven k akci.

Sexuální připozaharašeníčko[edit]

  • Těším se až zase přijdeš! Svlékneš si šaty a lehce mě pohladíš. Lehneš si na mne a po zádech ti přeběhne mráz... Potom se oddáme slasti a společně nás zaplaví vlna tepla. Miluji tě...

Tvoje vana.


  • Když budeš do mne vnikat prsty, dělej to pomalu a jemně. Předtím si je ale pořádně nasliň, abys celou silou pocítil obrovský příval mojí energie.

Tvoje elektrická zásuvka.


  • Stáhni si kalhoty, sedni si na mne a vychutnej si tu nekonečnou rozkoš naprostého uvolnění.

Tvoje záchodová mísa.


  • Koupeme se spolu ve vaně, jsme spoutáni nekonečnou vášní, těla máme krásně mokroučká a děláme spolu věci chutňoučké...

Tvoje mycí houba.


  • Nemám tě ráda, protože do mne v jednom kuse vztekle mlátíš, osaháváš mě špinavýma rukama a já jsem potom celá špinavá a upatlaná!

Tvoje klávesnice.


  • Jsem roztažená, vlhká a plním tvé chřípí svou neodolatelnou vůní.

Tvoje ponožka.


  • Ahoj. Právě jdu k tobě a až tě navštívím, určitě skončíme v posteli. Ručím ti za to, že se z toho, co s tebou budu dělat, celý zpotíš!

Tvoje chřipka.


  • Když do mne vniká hlouběji a hlouběji, chce se mi křičet. Když to do mne už stříká, myslím, že omdlím. Když je venku, je to slast!

Jó, injekce už jsou takové...


  • A nakonec vzpomínka z mládí:

Bylo to poprvé. Slíbil, že bude něžný, ale bolelo to. Když jsem uviděla krev, vykřikla jsem. Vytáhl ho a ukázal mi ho. Byl veliký.
Můj první vytržený zub!

Jiné sexy[edit]

Mainade satyros Staatliche Antikensammlungen 2654.jpg

Řekli o souloži[edit]

„Lékařská kniha moudře nám praví: Pěstujte soulož! Prospívá zdraví.“

- Elihu A Goldberg

Žena podvědomě očekává, že při první návštěvě doma se ji pokusíte povalit na postel. Jakmile to však uděláte, budete v jejich očích navždy bezcharakterní chlípník a sobec, který myslí jen na to jediné. Tím, že tak neučiníte, volíte menší zlo: bude vás mít za ňoumu a asexuála.“

- Karl Wagner

„Jest čestné koupiti si dívku, unésti ji násilím je znakem statečnosti a odvahy, ale svésti děvče úsměvy a sladkými slůvky je podlé a hanebné“

- Mór Jókai

„Fiktuzimir. (poté, co poprvé přišel do Německa, germánský jazyk zvládaje pouze začátečnicky)“

- Brakaštýr Harašmíd

„Říkejte si co chcete, ale největší smilník je vodník. Tolik lidí stáhnul pod vodu a všechny je omrdá

- Předseda sboru Českého učení

Sexy linky[edit]