Žena obecná

From Necyklopedie
(Redirected from Žena)
Jump to navigation Jump to search
Dr.evil.JPG VĚDA SCHVALUJE
Ďábelští vědátoři mají s tímto článkem velké ďábelské plány, protože tento článek je tak děsně íííívl a ukazuje smrtelná fakta pro jejich nepřátele. Who-hahaha!
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Dámsko.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Žena obecná"

pojednává o opačném tématu než článek Muž obecný.

„Na ženy pozor,když se naserou,jsou horší,než Mortal Kombat

- Známý matematický fyzik Albert Einstein

„Protože je nutné v rámci boje s mužským šovinismem splnit kvóty, je tady uveden také můj citát!“

- Dana Drábová
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Womanium.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Jeden z mnoha typů ženy obecné

Žena obecná (lat. homo femina vulgaris) posluhuje muži obecnému, nadře se jak debil a ještě dostane vynadáno, že celý den seděla na prdeli. Barva kůže v našich poměrech alabastrová, ovšem účinky chemických procesů se stává až čokoládovou.

Charakteristika a vlastnosti[edit]

Žena obecná se rodí z vajec válcovitého tvaru za řehotu ostatních samic[1]. Má tělo zpravidla lysé, srst se vyskytuje pouze na hlavě. Existují výjimky. Některé ženy mají malý knírek (Vědecký tým Necyklopedie už léta zkoumá, k čemu jim slouží), jiné jsou obdařeny srstí na pažích či na nohách. Většina takových žen však chlupy nemilosrdně likviduje, někdy dokonce i za cenu velkého fyzického utrpení, to jest vytrháváním.

Na první pohled se může zdát, že nespotřebuje mnoho krmiva (fatální omyl), což je dáno tím, že nekonzumuje mnoho potravy najednou, spíše uždibuje. Celkové náklady se však při pečlivé kalkulaci a kontrole zásob projeví. Žena obecná si navíc tvoří sama svoje vlastní zásoby, což lze zpozorovat pohledem na její zadek anebo stehna.

Její chování se neřídí logikou, jako muži, nýbrž fuzzy logikou. Přišlo se na to náhodně, při testování blondýnek a automatických praček. Není to ještě dokonalé neboť žena se dokáže chovat najednou několika způsoby, ale určitý matematický model se už připravuje. Po vyřešení tohoto problému již ostatní výzkumy jako cestování časem apod. budou hračkou.

Rychlost[edit]

Obecnou rychlost Ženy obecné lze jen velmi těžko určit. Při specifických činnostech dokáže vyvinout rychlost téměř nadzvukovou (kupříkladu nakupování (častější případ důchodců) nebo spotřeba kýblů s vodou, které jí musí muž přinášet a odnášet při mytí oken), při činnostech jiného charakteru (líčečení) je schopna téměř zastavit čas.

Zvláštnější pozornosti se doporučuje i upřesnění rychlostního ap. vztahu vzhledem k povolání, kde je určitá dispozice každé ženy, ale některým z teplotních důvodů (chladná), netolerantních (nejsou povolné) nebo jiných důvodů mají k rychlosti jiný vztah (např. manželky, matky, tchýně ap.): Rychleji se pohybujícím ženám se někdy říká "běhna", což jest synonymem pro ženu mravů spíše lehčích, proto též "lehká žena". Pozoruhodné je i označení žen pomalejších "coura", které jakkoliv jednoznačně definuje rychlost, je komplexně zařazena do stejné kategorie. Poznamenávám zároveň, že v téže kategorii končí i ženy měnící vektor pohybu, například zatáčející. Zde slengově z němčiny "kurva" - zatáčka. Ještě větší překvapení pro ženy pilotky, parašutistky, rogalistky či skokanky na lyžích je označení "povětrná žena", které opět bývá chápána, jako "lehká", přestože mnohdy bývá i hmotnosti nadprůměrné. V některých případech se takto označuje i žena dle účesu zvaná "štětka", ale přitom jde o obvykle profesionální servisní službu, o níž se říká, že je nejstarším řemeslem vůbec.(tento poslední odstavec lze reklamovat na dedekkorenar.cz)

Směr[edit]

Žena obecná se může pohybovat všemi směry. Určité typy však dávají některým trajektoriím přednost před jinými. Kupříkladu kultivar Filozofka upřednostňuje trajektorie končící v kavárnách, zatímco kultivar domácí Puťka, preferuje pohyb k hnízdu.

Základní kultivary dle použití[edit]

„Žena je jako plísňový sýr, nejpoužitelnější je úplně zkažená.“

- Casanova Žena obecná se dělí na mnoho poddruhů:

Kultivar okrasný, neboli Telátko[edit]

 • Srst: má-li nějakou, je blond.
 • IQ: 0 - 50
 • Využití: dekorace ložních prostor
 • Ostatní: nezná to jinou práci, než Avon Lady, vaření číny a vytrhávání obočí

Kultivar domácí, též zvaná Puťka[edit]

 • Srst: černá, huňatá
 • IQ: 50 - 90
 • Využití: na všecko, včetně vaření, praní, žehlení atd. krom dekorace ložních prostor
 • Ostatní: bývá psychicky labilní

Kultivar pouliční, jinak Frajle[edit]

 • Srst: většinou oholená
 • IQ: 50 - 70
 • Využití: na všecko, kromě vaření, praní, žehlení atd.
 • Ostatní: finančně náročná, nestálá, nevypočitatelná

Kultivar Domina[edit]

Kultivar Filozofka[edit]

 • Srst: kučeravá, barva různá
 • IQ: 120 - 150
 • Využití: na hovno, ale je s ní sranda
 • Ostatní: nedělá nic, jen čumí do blba, maluje, píše a kecá kraviny

Kultivar Nevypočítatelná[edit]

 • Srst: většinou černá
 • IQ: 90-140
 • Využití: když je sama, povídá si se všemi do okruhu cca 50m
 • Ostatní: tento typ je jeden z vzácnějších. Většinou hraje sporty.

Femalware[edit]

Ženy se dále děli na škodné,čili femalware.

Gen.C[edit]

Vydře z vás konto na neabsolutní hodnotu

Gen.C release notes[edit]

1.00 - Základní verze 1.01 - Přidan radar na peníze 1.02 - Autodestrukce 1.03 - Tlačítko na autodestrukci

Gen.A[edit]

Pije alkohol,často nalezení v hospodách

Gen.B[edit]

Nejužitečnější. Níčí škodivé Femalware,jinak podobně A.

Další poddruhy a typy[edit]

Žena obecná je tvor natolik proměnlivý, že ji lze třídit podle mnoha dalších kritérií a vlastností na poddruhy, typy, subtypy, variety krajové i sociální a jiné. V podstatě lze říci, co vědecký výzkumník v oboru, to alespoň jedno dělení. Několik příkladů:

a další, a další

Využití[edit]

Žena obecná, podrobená správné výchově je vhodná na údržbu domácnosti. Dobře nahradí myčku nádobí, zastane práci v kuchyni, péči o potomky. Je ovšem nutno udržovat pevnou morálku a hlavně pod tlakem vášně neprodlužovat řetěz od trouby tak, aby dosáhl do obyvací místnosti, nebo nedejbože až do pracovny pána tvorstva. Pak hrozí nebezpečí fixace na televizi, podlehnutí módním trendům a zvýšená spotřeba prostředků jakožto i snížení výkonnosti spotřebiče.

Architektonické hledisko[edit]

Na ženu je možno pohlédnouti jako na architektonický prvek. U některých jako klasickou funkcionalistickou stavbu, u některých spíše jako okrasnou záležitost. Zvláště u mladých exemplářů se nabízí srovnání s Lunaparkem – vhodné rozmístění atrakcí, jakož i jejich rozměr lahodí oku. Pravdou ovšem je, že ženu projektoval architekt-amatér, neboť umístil výstup kanalizace hned vedle nejvyhledávanější atrakce.

Vědecký výzkum ženského myšlení[edit]

Zjednodušené schéma ženského myšlení

O ženské mysli pojednává teorie příhodně zvaná Teorie ženské mysli

Logika[edit]

Výzkumu ženské logiky se zabývá mnoho lidí. Někteří tvrdí, že ženská logika neexistuje a jejivh názor postupně převládá, ale to jsou ubožáci, kteří své snažení již vzdali. Určité zákonitosti se našim výkumníkům podařilo zjistit. Dle některých zdrojů se ženská logika podobá nejvíce generátoru náhodných čísel.

O ženě se dá říct mnoho věcí podle pozorováním jejích rukou. Jsou-li například pevně obemknuty okolo mužova hrdla, je pravděpodobně krapítek naštvaná. Třímá-li v ruce ostrý kuchyňský nůž a její chřípí se chvěje, je jedinou správnou odpovědí (ať již byla otázka jakákoli) "ano, miláčku" a vykonání jakékoli domácí práce, která se nabízí.

Viz také[edit]

Mezi ženy obecné lze zařadit i:

 • Aničku Dajdou
 • Zdeňku (i když s určitými výhradami, jedná se spíše o mutaci)
 • Někteří badatelé sem řadí i blondýnu, zatímco jiní tvrdí, že jde o zcela samostatný živočišný druh
 • Zařazení Helenky je velmi sporné, většina badatelů ji neřadí ani do rodu Homo
 • Ženou je pravděpodobně i Lucie Bílá, pokud ovšem není mužem.
 • Velmi specifickým druhem ženy je Eden Mor.

Zdroje[edit]

Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština