Příležitost

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Tady se například chopil příležitosti pes

Příležitost je imaginární postava pravděpodobně ženského pohlaví, která má spadeno na různé věci a je nejčastějším iniciátorem všelijakých kriminálních činů. Protože ji ještě nikdo neviděl, nemáme fotografii. Ale můžeme se ji společnými silami pokusit najít.

Indicie[edit | edit source]

Níže rozepisujeme ty nejkřiklavější poznatky, které by mohly uvedenou identifakovat.

Materialismus[edit | edit source]

„Tyto boty jsou vhodné pro každou příležitost.“

- z reklamy

„Příležitost si vyžaduje frak.“

- z rádce dospívajícího muže

Jak vidno, inkriminovaná osoba má zálibu ve stylovém oblečení. Což má teda každá žena, to není nic zvláštního. Ovšem ne každá žena vyžaduje frak. Většinou se spokojí s tím, kdy muž má na sobě slušivou teplákovou soupravu se čtyřmi proužky a ponožky zhruba stejné barvy. Je tedy materiálně založená. A navíc pravděpodobně pěkně přísná. Což bývají například učitelky matematiky.

Nabádání k trestným činům loupeže[edit | edit source]

„Příležitost dělá zloděje“

- Staročeské přísloví

Zde je zajímavý povahový rys - osoba trpí k mánií vytváření kriminálníků, pravděpodobně z obyčejných občanů. Jedná se tedy osobu obzvláště opovrženíhodnou, zavile zlou. Což bývají typicky učitelky matematiky.

Odpor k repetici[edit | edit source]

„Příležitost se již nebude opakovat!“

- z reklamního letáku na investici do zlata

Odpíráním opakování čehokoli trpí povětšinou postarší osoby a osoby mdlého rozumu. Obvykle tímto vyhrožují starší ženy, matky a všelijaká lůza na úřadech. A učitelky matematiky.

Vzhled[edit | edit source]

„Popadněte příležitost za pačesy!“

- motivační heslo

Pod tímto bodem objevil náš výzkumný tým zajímavé stopy. Jednak je zcela očividné, že dotyčná osoba má pořádné háro, čili Karla Hálu můžeme s konečnou platností vyloučit. Škoda, ultrapravicové křídlo eugenické sekce naší univerzity na to dost sázelo.

Další zajímavou stopou je, jak zjistila členka feministicko-masturbačního odboru naší výzkumné centrály, že jedná se o ženu zcela zjevně submisivní a protože tato tématika se hojně vyskytuje v knize 50 odstínů šedi, jejíž typickou čtenářkou je překvapivě žena, o něco méně překvapivě žena vdaná, ještě o něco málo méně překvapivě žena v domácnosti. S peďákem obor matematika.

Shrnutí[edit | edit source]

Celostátní pátrání jest tedy vyhlášeno po osobě mající dlouhé vlasy, vlastnící tři (což je prvočíslo) tělesné otvory, rozkazovačné, leč zároveň submisivní povahy, která baží po majetku a nabádá lid k nízkým činům. Zkuste se pánové kritickým okem podívat na to, co máte doma, jestli to není ona. A když si dáte jedna a jedna dohromady, navíc ta vaše učí matematiku, zavolejte obratem.

Což neplatí pro gaye, to dá rozum. Šmankote, to by byla prdel.


Fat Martini Woman.jpg
Ženské věci
BlondýnaDámskoDominaHarfaHidžábJihočeské matkyKosmetikaMenstruaceMrchaPannaPrsPříležitostSeznam hereček a osobností s velkým poprsímStará pannaStydké pyskyTeorie ženské mysliTěhotenstvíTchýněVaginaVřetánkoWomaniumŽena obecnáŽena všeobecnáŽenská logikaŽenské hormonyŽenský orgasmusŽenský postargumentační dovětekŽenština