Jiří Paroubek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Švejk2.jpeg „Já jsem znal nějakýho kořalečníka Paroubka v Libni. Jednou se mu tam opil nějakej dráteník jalovcovou a začal nadávat, že je to slabý, že do toho leje vodu, že kdyby drátoval sto let a za celej vejdělek si koupil samou jalovcovou, že by moh ještě chodit po provaze a nosit ho, Paroubka v náručí.
Potom ještě řekl Paroubkovi, že je huncút a šaščínská bestie… “
II/3 Švejkovy příhody v Királyhidě
Jiří Paroubek je ztělěsněním skvělé budoucnosti která naší zemi čeká. Kdo by s tímto nesouhlasil?
Zákaz vjezdu buldozerantů.
Po náročné a vyčerpávající práci socialistického politika se Jiří Paroubek po večerech věnuje tanci.
Prase.jpg

„No, já si myslím, já si myslím, že oni (KSČM) také sledují nějaký možná vyšší cíl, nechci je, nechci je přeceňovat, ale myslím, že oni chtějí ukázat, že jsou stranou, která je schopna se ztotožnit s demokratickým pořádkem.“

- Jiří Paroubek

„17. listopadu 1989?
To jsme seděli s přáteli v hospodě a netušili jsme, že se něco děje.“

Jiří Paroubek (prase domácí; krycí jméno papoušek Roko, mezi kámoši soudruhy Jyrka) byl český kontroverzní premiér bašmacké národnosti, orientoval se v oboru řeznictví, restauratérství apod. Proslavil se napsáním knihy "Jak Hedvíček kradl salámy", dále pak samozřejmě také svým postojem k CzechTeku a také svou bradavicí. Polovina obyvatel ho milovala, polovina by jej nejradši viděla viset za koule v průvanu. Někteří dodnes věří, že jednou nadejde den a vrátí se jako právoplatný vládce na český trůn a pevnou, ale spravedlivou rukou dovede zemi k dokonalé, beztřídní a bezpoplatkové společnosti. Údajně je naplněním starodávné pověsti o Paroubkovi I. Bradavičnatci, která je rozšířena především ve východních Čechách, hlavně pak v Koněpůlkách.

Paroubek byl velmi oblíben převážně mezi mladými lidmi, kteří iniciovali u ministerstva proměny (promini) kampaň za zavedení nové dopravní značky "Zákaz vjezdu pod plnou parou back". Tato značka se dnes hojně objevuje v ulicích Prahy a jiných měst.

Paroubek je také označován za člena pražského podsvětí, je napojen na gang překupníků s kolotoči pánů Kočky, Rysa a Ostrovida. Údajně v dřevěných koních se pašují drogy a Číňani. Toto obvinění vznesla ODS, na otázku, jak se 1 Číňan vejde do dřevěného koně, nynější premiér Topolánek však neodpověděl.

Protože prohlásil „Do zimy budu premiérem!“, v roce 2007 přišlo po podzimu rovnou jaro.

Skutečnými zvláštnostmi Jiřího Paroubka je to, že místo normálního inteligentního mozku má pouze sexy mozek a organismus dvacetiletého hocha.[1] Tato druhá zvláštnost však byla některými komentátory zpochybněna, ve skutečnosti prý šlo o zkomolení lékařské zprávy, která hovoří o organismu dvacetiletého hrocha.

Za prokázaný se považuje fakt, že Jiří Paroubek umí létat, což je doloženo svědectvím jeho nové manželky v proslulé "Ódě na manžela"[2], větou: "Můj muž najednou odhodil telefon, přeletěl asi deset metrů a přiskočil mi na pomoc." Není však s jistotou známo, zdali sepsání ódy nebylo paní P. P. zadáno jako stranický úkol.

V poslední době mu osud zasadil dvě těžké rány: nejprve při rozvodu s manželkou Zuzanou přišel o jezevčíka a o pár měsíců později, v říjnu 2008, mu zastřelili i Kočku.

Pane Bože, tento rok jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného spisovatele Johna Updika. Říkal jsem Ti už že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?“

Pochybnosti o původu

Některé důvěryhodné zdroje informovaly, že pan Paroubek ve skutečnosti není člověk, ale marťan (tedy, že pochází z Marsu), který přiletěl na naši planetu před 2 roky a přistál v newyorské centrále mužů v černém, kde mu byla přidělena identita Jiřího Paroubka, který krátce předtím zemřel na infarkt ve svém domě. O jejich výměně se nikdo nedozvěděl a pracovníkům záchranné služby byla vymazána paměť. Neexistují o tom žádné záznamy, kromě těch, jež jsou uloženy v centrálním registru MIB.

Proti těmto spekulacím protestují zástupci olašských Romů. Pravda je totiž taková, že Jiří Paroubek nejenom vypadá jako jeden z nich, ale ve skutečnosti JE čistokrevným olašským Romem. To potvrdí i Václav Kočka.

Bird hand.png Spolu na jedné notě
Zajímavá zoologicko muzikální studie o symbioticko-kadenciální harmonii různých živočišných druhů

Paroubek konečně zabodoval

V anketě časopisu Výběr provedenou agenturou GfK v otázce "Koho byste pověřili vyjednáváním s mimozemšťany? " obsadil pěkné první místo s počtem 16,3% před Václavem Klausem se 13,7% a Mirkem Topolánkem s pouze 5,5%, gratulujeme!

Paroubkovo krytí v USA

Po té, co Jiří Paroubek uprchl z newyorské centrály mužů v černém, snažil se zařadit do společnosti, aby nemohl být snadno nalezen. Nakonec se dostal do průmyslového centra USA Broken Hills, kde bylo volné místo uklízeče veřejných záchodků. Toto místo přijal a jako krycí jméno si zvolil Parcus. Jenže brokenhillský znečištěný vzduch a místní jaderná elektrárna způsobily Jiřímu Paroubkovi neuvěřitelné mutace (viz obrázek). Před odchodem do Republiky Česko proto na sobě provedl celkovou plastickou operaci. Vzhledem sice již do značné míry připomíná člověka, řečí i písmem ale svůj marťanský původ stále prokazuje.

Paroubek.jpg

Pozdravný dopis soudruhu Paroubkovi

Vážený soudruhu Paroubku, náš vůdče

Jako starý člen strany se cítím povinen podpořit Tě v těchto pro Tebe nelehkých okamžicích. Nemohu se smířit s tím, že jsi vláčen bahnem prodejnými žurnalisty, kteří pracují v žoldu ODS a Hradčan.

Můj vůdče, konečně se našel někdo, kdo vzal vedení strany pevně do rukou. Připomíná mi to staré krásné chvíle, kdy usnesení ÚV byla jednomyslná, schvalována bez připomínek hnidopichů. Tehdy naši pracující budovali nadšeně socialismus a disidenti byli v kriminálech. Jenom těch hodnotných socialistických závazků!Co měli zrádci Zeman, Pohanka a Melčák co kritizovat, všiváci. Jen malou výtku, ale to je jistě dílo špatných poradců, měl bys drahý vůdče rehabilitovat soudruha kakao Krause.

Jsem rád, že v době svých studií jsi pilně studoval marxismus - leninismus, je vidět, že vzdělanost na Tobě ulpěla jako dehtový nátěr. Kritici Ti, drahý vůdče vytýkají drsnost projevu. Copak jim není jasné, že v dobách Tvého mládí, kdy jsi velel pražským putykářům, to bez drsné mluvy nešlo?

Svou rázností mi připomínáš našeho velkého učitele soudruha Stalina, který rukou zkušeného sadaře nemilosrdně prořezával jalové výhonky na jinak bujně rostoucím stromu revoluce. Tvůj zásadový přístup k otázce amerického radaru mě fascinuje, můj vůdče. Je mi jasné, že kdyby šlo o radar ruský, jiště bychom zorganizovali tábory lidu na podporu jeho instalace a nejen jeho, ale i raket. Média:paroubek.jpg Pevně věřím, drahý vůdče, že v příštích volbách zvítězíme a opět zakotvíme v ústavě vedoucí úlohu strany. Se zrádci se tvrdě vypořádáme. Přeji Ti, drahý soudruhu a vůdče, pevné zdraví, tvrdost a ráznost a mistrnou ruku při výběru spolupracovníků, ti dnešní jsou elita, snad jen to trochu doplnit.

Čest Tvojí práci !

Adalbert Křivák člen ČSSD,

dříve KSČ, ODA, ODS, US, OH
mezi přáteli zvaný turista
Jiří Paroubek je velkým vyznavačem východních bojových umění. Konges ČSSD má ve zvyku ukončovat slovy „Mokuso Yame! Socaní... rei! Yame.[3] .

Genealogie

„Jiří Paroubek je národní hrdina Česka, ČSSD i KSČM.“

- Miloš Zeman

Video

Stalin kopie.jpg

Podívejte se také na

„Ó až ti bude nejhůře, národe český, v ten moment se tě zastane a přicválá můj druh z vojny Jiří Paroubek na bílém oři, třímaje v pravé ruce kradený salám na znamení všeobecného socialistického blahobytu.“

- Ross Hedvíček


Milenec roku 2007

Ve vnitrostranické anketě ČSSD byl Jiří Paroubek zvolen milencem roku 2007. Socialisté volili v tajném hlasování podle fotografií z následující galerie. Zcela tak vyvrátili sprosté pomluvy šířené nenávistnými podplacenými novináři, že nová partnerka Jiřího Paroubka si šéfa strany připustila k tělu ze zištných důvodů.

Jak se investigativní redaktorům Necyklopedie podařilo zjistit, připravuje ČSSD pro příští rok anktetu Nadsamec roku 2010, jejimž horkým kandidátem bude opět předseda Jiří Paroubek. Jakmile budou k dispozici fotografie z této soutěže, zveřejníme je opět v samostatné galerii. Dobrovolné příspěvky na lubrikanty pro soudruha předsedu posílejte na konto ČSSD.


Drtivé vítězství ve volbách do Poslanecké sněmovny 2010

Výsledek voleb byl pro ČSSD a zejména pak jeho všemi obdivovaného předsedy Jiřího Paroubka natolik překvapivý, že se nedá nazvat jinak než "drtivé vítězství". Zisk 22% odevzdaných hlasů namísto Paroubkem slibovaných 35% a historicky největší prohra levice v ČR od jejího vzniku, byl natolik důrazným zdrcením oranžgutánů, po němž Jiří uznal, že pro sociální demokracii jako celek udělal již dost a proto bude vhodné zaměřit se nyní výhradně na poslaneckou práci s mandátem uděleným občany Ústeckého kraje. Jak bude takové soustředění sil velikána české politiky vypadat a co přinese, to ukážou teprve následující roky. Vědecký tým Necyklopedie je nicméně přesvědčen, že výsledky čistě poslanecké práce státníka Jiřího Paroubka budou natolik drtivé a zdrcující, že rozdrtí nejodvážnější současné představy o budoucnosti Poslanecké sněmovny většiny občanů České republiky.

Reference

  1. Článek na iDnes [1]
  2. Óda na manžela [2]
  3. Něco jako "Konec meditace! Socaní... zdar!" (to Paroubek převzal ze Sensai-rei, což znamená úklon k učiteli. Více v [3].)


Premiéři Česka
Vendula-kikina.jpg
Klaus
Tosovsky.jpg
Tošovský
Zeman-spek.jpg
Zeman
Terminator Spidla.gif
Špidla
Standa Lokotka.jpg
Gross
Kdopakjetuprezdientem.jpg
Paroubek
ManekynTopol-orez.jpg
Topolánek
Fischer-Jan.jpg
Fischer
188x293-necas.jpg
Nečas
Rusnok.jpg
Rusnok
Elmex Sobotka.jpg
Sobotka
Andrej Babiš.jpg
Babiš
Petr Fiala (51940875566).jpg
Fiala
Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif