Jiří Zlatuška

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Bullfinch (51093556917).jpg

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.

Prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc. (* 15. září 1957, † 13.2.2018) byl český informatik, univerzitní profesor a politik. V říjnových parlamentních volbách 2013 byl zvolen do Poslanecké sněmovny na pražské kandidátce ANO 2011. Od září 2015 byl děkanem Fakulty informatiky Masarykovy univerzity, kterou zakládal a řídil již v letech 1994–1998 a 2004–2011.

Mezi jeho nejvýznamnější počiny patří jeho demonstrativní sebevražda oběšením.

prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc. plní i své volební sliby
prof. RNDr. Jiří Zlatuška, CSc. se loučí s rodinou před oběšením

Význam demonstrativní sebevraždy[edit | edit source]

Slavná české sebevražda, která je svým politickým významem témeř shodná se sebeupálením Jana Palacha. Její datování je pak následující i s jejími milníky.

Slib sebevraždy – 2013[edit | edit source]

Jiří Zlatuška dne 10. 12. 2013 v pořadu Hydepark ČT prohlásil, že pokud se prokáže Babišova spolupráce s StB, oběsí se.

Otazníky osobní integrity[edit | edit source]

Toto prohlášení vyvolalo v české veřejnosti pochyby, zda je myšleno vážne a zda je Jiří Zlatuška opravdu mužem morálky a práva, jak je v ANO vyžadováno po každém členovi! Jiří Zlatuška ale vždy jako správný ANOnista dokazoval své vysoké morální standardy, proto stále sílil tábor jeho příznivců, kteří mu důvěřovali a dokonce založili transparentní účet "Zlato se bude houpat" na nákup kvalitní oprátky a stoličky s designem ANO.

Babiš je Bureš – soud 2018[edit | edit source]

Dne 13. 2. 2018 pak slovenský soud zamítl žalobu Bureše Babiše, že je neoprávněně evidován jako agent ve svazcích StB.

Samotná sebevražda[edit | edit source]

Jiří Zlatuška ješte téhož večera vybral peníze z transparentního účtu, zakoupil pomůcky potřebné k oběšení se, přebytek účtu věnoval dobročinné organizaci ANOchod zabývající se péčí o poslance ANO v důchodu.

Následně uspořádal Youtube livestream, který se stal druhou nejsledovanější událostí na českém internetu (po pornu) a oběsil se.

Morální odkaz profesora Jiřího Zlatušky[edit | edit source]

Obrovský morální kredit profesora Jiřího Zlatušky je pro celou republiku a národ morálním majákem a odkazem pro budoucí generace! Čest jeho památce!

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif