Roman Onderka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Montérka

„Tyhle facebookové stránky každého jen obtěžují. Všechny bych je do jedenácté zakázal...“

- Roman Onderka

„Brno je největší město v ČR, protože Praha je kraj.“

- Onderkův postulát.

Roman Onderka je nejlepším primátorem Brna, hlavního města Moravstánu.

Do historie nejen Brna, ale i celého světa zůstane navždy nesmazatelně zapsán zejména vybudováním Phallus Brunensis. Což je symbol moravstánské plodnosti uctívaný vyznavači nového náboženského směru tzv. fallusiány. Tento je umístěn na východní straně náměstí Svobody. Na stavbě tohoto velkolepého díla se primátor osobně podílel ve dne i v noci, a od té doby se pro něj mezi lidmi vžila přezdívka Rumun Montérka.

Jeho dalším velkým počinem bylo zrušení facebookové stránky iniciativy Žít Brno. Ačkoliv byl kritiky čin hodnocen jako nepřípustný zásah cenzury proti kritikům magistrátu, jiní jej naopak schvalují jako ideální způsob šíření myšlenek iniciativy za hranice Moravstánu. Poté, co si primátor uvědomil dosahy svého kroku nahlas vykřikl "Kdo z vás stiskl to červené tlačítko?" což bylo slyšet až na Špilberku. Když si však zjistil zjevnou nesmyslnost svého dotazu, raději se odebral rozjímat na náměstí Svobody ke svému pomníku. O dalších osudech Rumuna Montérky budete dále informováni prostřednictvím (nejen) této stránky, která je prozatím ve výstavbě.

Podrobnější údaje naleznete v článku Primátor Onderka zahajuje golfovou sezónu.


První moravstánská mešita
Brněnské čtvrti a pamětihodnosti
AugecBetonovoBlekfíldCentralnojeHusoviceMaloměřiceMonte BúPisoárkyVineyardsŽiguljovskŽebrotín

AZ TowerPřehradaHlavní nádražíNáves SvobodyMetroLetištěHedvíčkova třídaNové nádražíOnderculus RomanusPetrovská mešitaPhallus BrunensisNoční linkyŘíční flotilaStarobrnoStart raketoplánuŠalinTubaU MikuláškaU PavoukaVozovna PisárkyZOOZelný rynek


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?