Hedvíčkova třída

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl 3. 12. 2006, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.


Dnes...
A za pár let...

Hedvíčkova třída se v Brně, hlavním městě Moravistánu teprve buduje.

Po dokončení se bude jednat o nejvelkolepější ulici ve městě, která předčí i Mao-Ce Tungovu třídu; bude totiž na ní asfalt. Kromě toho bude pod ní jezdit metro; bude mít čtyři pruhy. Svůj název nese po Rosťovi Hedvíčkovi, jež ji osobně měl otevřít na konferenci o vyhánění v Brně 1. 1. 2008. Leč, ze známých důvodů, nestalo se tak.

Radikální Moravané si již v současné době zamluvili tuto třídu na 2. 1. 2008; protože zde chtějí demonstrovat proti Praze. Přestože k tomu evidentně nemají důvod, nezalekli se ani varování pražského dopravního podniku, který jim pohrozil likvidací z lodi Primátor Pavel Bém, jež bude zakotvena na Vltavě. Proti této palebné síle nebudou mít Moravané šanci; jejich protiraketový deštník sice chytá dobře klacky, letící 10 km/h, ale oproti dobře mířeným raketám typu Morava-Morava je zcela bezmocný. (PIS ovšem spekuluje o dodávce vysloužilých tzv. МПР доштникů sovětské provenience jednotkám MOA, což by mohlo vysvětlovat aroganci Radikálních Moravanů.)


První moravstánská mešita
Brněnské čtvrti a pamětihodnosti
BetonovoBlekfíldCentralnojeHusoviceMaloměřiceMonte BúPisoárkyVineyardsŽiguljovskŽebrotín

AZ TowerPřehradaHlavní nádražíNáves SvobodyMetroLetištěHedvíčkova třídaNové nádražíOnderculus RomanusPetrovská mešitaPhallus BrunensisNoční linkyŘíční flotilaStarobrnoStart raketoplánuŠalinTubaU PavoukaVozovna PisárkyZOOZelný rynek