Ross Hedvíček

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Výbušnina žlutě.gif
Výbušnina žlutě.gif
POZOR!

ACHTUNG! UWAGA! ATTENZIONE! ОПACHO! KUJDES! Πρόσεχε! ATENȚIE!
Tento článek pojednává o velmi kontroverz/sním tématu. Jakékoliv editace budou sledovány a autoři, kteří se budou pokoušet o vandaliz/smus či jinou formu z/shouby, budou bez milosti blokováni/aní.

Hořlavina.png
Hořlavina.png
Nejméně 952 987 082 401 uživatelů již bylo zablokováno na Českopedii a jiných projektech z důvodu vandalismu v souvislosti s tímto tématem


Klubzastarounecy.png


Tento článek vznikl 5.1.2006, je tedy skoro stejně starý, jako sama Necyklopedie.

Z důvodu ochrany historických hodnot je zakázáno článek jakkoli negativně hodnotit či dokonce upravovat.
Poškození článku se trestá dle zákona, vandal se navíc vystavuje nebezpečí lynčování davem rozzuřených staromilců.


Ross Hedvíček si příležitostně přivydělává prodejem falešných obrazů znuděným turistům na Key Westu


„Kyoto protokol byl komunisticke spiknuti proti USA.“

- Ross Hedvíček

„A Jezis? Jezis byl vlastne prvni emigrant!“

- Ross Hedvíček

„V tom Cesku musi byt neco ve vode - nedostatek jodu nebo tak neco. To jinak neni mozne.“

- Ross Hedvíček

„Czech students, who are the main fodder-contributors to the Czech Wikipedia are saturated to their eyeballs with Marxism. They could not be any redder“

- Ross Hedvíček

„What is wrong with those young Czechs? Why they are so angry?“

- Ross Hedvíček

„Jste zamrdani zkurvisynove! A trvam na tom. Ross Hedvicek - osobne“

- Ross Hedvíček o Necyklopedii
Aktuální (falešné) foto z Hedvíčkova blogu

Ross Hedvíček (*19. června 1954 Kojetín) je krotitel slepic a provozovatel necenzurovaneho diskusniho serveru nejenom českých emigrantů a českých občanů žijících v zahraničí: cs-klub, kam se může přihlásit KAŽDÝ pres stránky [1]. Bydlí v maringotce. (Satelitní snímek maringotky)

Vydává se za občana USA, ačkoliv kvůli utajení (je tajným agentem FSB) má pouze kanadský pas. Každé ráno v 6:45 vyjíždí z Port Charlotte do Fort Myers, kde pracuje v obchodě s auty. Má manželku jménem Candi.

Podle různých dobrozdání si poklidný penzista Hedvíček stále stěžuje, že jeho emailová adresa je zavalována a často naprosto paralyzována nesmírným množstvím spamových elektronických zásilek, které se z nepochopitelných důvodů pokoušejí objednat si jeden z posledních výtisků knihy Jak Paroubek sám a bez cizí pomoci kradl uzeniny z vojenské kuchyně, jež prý má vbrzku dostat cenu pana Puliceho.

V raném mládí chtěl být krotitelem dravé zvěře v cirkusu Kludský, začal tím, že trénoval domácí zvířectvo a naučil jezdit slepice na kole. Je mu už přes 98 let (i když se narodil v roce 1954, jde tu o jistý časoprostorový paradox).

Zastává často velmi extrémní, ale opodstatněné názory podložené důkladným výzkumem, které neo-komunisté z ČR nemůžou překousnout. Několik příkladů:

Byl řádně odsouzen dle zákona 140/1961 Sb, paragraf 109 Nezákonné opuštění republiky, paragraf 233 Zavlečení děti do ciziny a paragrafy 102, 103 a 112 Snižování vážnosti republiky v zahraničí - in absentio.

Ve volném čase žere žížaly a trhá mouchám nožičky. Osobně rozhazoval mandelinku bramborovou po jézeďáckých polích.

A ještě něco. Česko potřebuje tisíc takových Hedvíčků!

Ross Hedvíček popírá, že by byli Američané jako národ hloupí ([2]); naopak věří že se jedná o nejlepší národ na světě! Na věčné časy, a nikdy jinak!

Stanice CNN jeho kouzelnický kousek, kterým jednou provždy z Wikipedie nechal zmizet vymazlený článeček o své osobě, vyhlásila nejlepším kouzlem roku 2011. Až za ním se umístil David Copperfield s bolestivým trikem nadvakrát přefiklého lulána. Wikipedisté ještě dnes nevěřícně hledají „Rosse Hedvíčka“ na svých stránkách.

Externí odkazy[edit]