F7

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Bullfinch (51093556917).jpg

Kompletní pahýl Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je.

F7 je zkratka, kterou požívají zejména spáči, kteří F6 ještě spí. Jest tedy zcela na bíledni, že tuto repliku neuslyšíte z úst poctivě pracujícího dělníka, ale spíše od kavárenského povaleče či jiného floutka z Prahe.

Časté užití[edit | edit source]

„V kolik vstáváš, Lojzíku?“
„F7“

Z uvedené debaty mezi Pepíkem a Lojzíkem neplynou jasně žádné vývody. Toliko lze říci, že první mluvčí je zjevně submisivní osoba, z tónu hlasu se dá odvodit, že se jedná o muže, bělocha, stáří zhruba 27 let, dva měsíce a tři dny, s pihou na pravé hýždi, který miluje vyšívání gobelínů, háčkování deček pod televizi (převážně s růžovými odstíny) a dlouhé zimní noci tráví pletením svetrů s norskými vzory pro svého mužného, hrubě osrstěného partnera, který si rád přispí a očividně pracuje v kanceláři a nemusí na šestou na šachtu. Z tónu hlasu je též možno s nemalou pravděpodobností vydedukovat, že osoba číslo jedna by ráda strávila v ranních hodinách nějaký čas uspokojováním intimních potřeb s druhým mluvčím, ovšem tento není v dobré náladě, protože ten fotbal na mou věru nestál za nic.