Hemeroidy

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Hemeroidy.jpg
Hemo-stop.jpg

Hemeriody (nově též hemoroidy či dokonce homorejdy (od slova rejdit)) je ošklivá nemoc, jejíž prvotním příznakem je nesnesitelné svědění prdele. Nemoc nejvíc postihuje českou střední a vyšší podnikatelskou vrstvu, tím pádem i celou naši ekonomiku. Mnoho dohodnutých velkých obchodních projektů skončilo, když se naši vyjednávači a byznysmani začali v nejnevhodnějších situacích škrábat v řiti, postiženi nutkavou, neodolatelnou potřebou.

Šipky Hemo-Stop[edit]

Všem postiženým a celé české ekonomice se velmi ulevilo po masivní reklamní kampani na průlomovou léčbu pomocí šipek Hemo-Stop.

Aplikace[edit]

Z přibaleného návodu není způsob aplikace úplně zřejmý, ale lze vycházet z reklamních materiálů. Pravděpodobně půjde o nastřelování speciálních šipek do oblasti konečníku. Aplikace musí být velmi přesná, snad proto je nutno předem namalovat soustředné kružnice ve tvaru terče. Jelikož výrobce kontaktoval Unii šipkových organizací UŠO, aplikace musí být velmi přesná. Dle výrobce metoda působí rychle a také preventivně.

Původ[edit]

V ojedinělých případech se neléčený hemeroid může rozšířit z řitní oblasti do oblasti obličejové. V takové situaci patogen přebírá kontrolu nad hostitelem a stává se z něj humanoidní (antropomorfní) hemeroid. Mechanismus infekce je nejvíce pozoruhodný - používá akustické nosné vlny k přenosu patogenních částic ze svých úst na nového hostitele (prostě mele hovna). Částice infikují hostitele a tak se jeho životní cyklus uzavírá.

Choroby
Zkumavka s močí SS Tělesné choroby

CukrovkaČechomorDorostenecká nemocDýmějový humorHemeroidyJabbismusKlešťová encefalitidaKokotokokyKyprovkaMichaliho chorobaMonogamieMusculativní demenceMuskulární hypertrofieNemakačenkémieNádorNajbrtObezitaPrasečí chřipkaPrůjemRýmičkaZácpaSvrabSyfilisŠkoloviceŠkrlaToxoplazmózaZimní virózaZrakovinaŽlutá zimniceŽízeň

Ptačí ruka Duševní choroby

ApplepsieArchitekturaAutofilieČlenství na FacebookuDepreseDyslexieEmoFóbieInsektofilieKlausofobieKlišéKrize středního věkuKulocentrismusLepenský virLiterární masochismusMaterialismusMetapsychická jaringitidaMzeMoribundusMoralismusNarcismusObrnaObsedantně kompulzivní poruchaParanoiaPedofilieProkrastinacePsychoanalýzaŘízkofilieSušiho komplexMatematický ďábelSerbantropieVeganstvíVegetariánstvíVPDSPWindowsXenofobieZávislost na mobiluZprasitelský komplex

Skwádačka Choroby a metly Českopedie

AdamstownAdminitidaAhAkvarijní rybyArbitrážeAzbukopedieBl8CinikCopyrightEditcountitidaFranta VolantHumorJak počítají IQ ČeskopedistéKult popelniceMomentálně můžete editovat WikipediiNudleOsobní útokyOxymoronSprávciTramvajová dopravaToma646VandalismusWikipedistéWikichrámWikityranieZastaralé šablonyČeskofilm (Wikipedie TV)

<blink>FREE SEX</blink> Ostatní

AstrologismusJehovismusInkontinenceKomunismusKonspirační chorobyRosamunde PilcherSebevraždaSyndrom vyhořeníTrest smrti