Ivan Langer

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ivan langer.jpg
Ivan Langer
Biografické informace
Pohlaví

dlouhé

Barva očí árijská
Vlasy

husté a černé

Narození

1. dubna 1967
Olomouc

Rodina

matka: Václav Klaus
manželka: Dana Kuchtová

Děti

3 ks.

Národnost

česká

Tituly

JuDr., MiVn.

Přezdívka

Ivánek
Langoš
Bručoun
Všeználek
Íčko
Švestkový tatík

Povolání

cosi na ministerstvu
politik

Zajímavosti
1

arogantní
pragmatický
bagatelizátor

2

několikanásobný držitel ceny "ministr roku"

3

miluje švestky

  Ivan Langer zkoušel i herecké umění
ve videoklipech


250px

„Jestli praskne, že je tady o mně článek, tak tady někdo pude bručet.“

- Ivan Langer

„Po vás zůstanou takové smradlavé pšouky, po nás v Olomouci velké dílo!“

- Ivan Langer

„Úplatky? Ale já sem nic nevzal!“

- Ivan Langer

Ivan Langer (Иван Лангер) se podle svých vlastních slov narodil 1. dubna 1967 v Olomóci tehdy ještě neznámému ekonomovi Václavu Klausovi a jeho tehdy ještě mladé milence Daně Kuchtové. Je znám především díky své dlouhotrvající lásce k ODS (které je i členem) a prunofilii (láskou ke švestkám), díky které se dostal až na pozici ministra vnitra. Odtud pochází jeho přezdívka Švestkový tatík.

Šťastné dětství[edit]

O dětství Ivana Langera toho bohužel mnoho nevíme. Víme však o mládí našeho slavného ministra. Studoval na Čunkově univerzitě na Felčarské a Právnické fakultě. Z obou získal červený diplom, i když by už tehdy mnohem více uvítal modrý (což byla oblíbená barva jak jeho, tak jeho otce). V mládí také hodně flámoval, točil videoklipy a ochutnával marihuanu, na níž je závislý dodnes, což dokazuje to, že se neustále usmívá, i když řídí takový bordel jakým je Ministerstvo vnitra.

Současnost[edit]

Po dlouholetém stínovém ministrování se Ivan Langer společně s celou ODS dočkal vlády. Vždy kritizoval opozičního ministra vnitra, který dělal vždy všechno špatně (např. Frantu Bubláka nebo Standu Lokotku). Kritizoval i policejního prezidenta, který se dopouštěl chyby už jenom tím, že nepracoval pod ním. V roce 2006 však Ivan Langer vzal všechno tvrdě do svých rukou a energicky a s úsměvem přejal Ministerstvo vnitra. Myslel si, že je od základu změní, avšak v takovém bordelu se ani sám Ivan nevyznal, takže všechno běží při starém. Ivan Langer je znechucen hromadným odchodem policajtů pěšáků, kterým už se čtrnáctka hrubého za nasazování vlastního života přestala líbit, a nasadil tvrdá opatření (mimo jiné sám začal sloužit noční šichty).

Úspěchy a plány do budoucna[edit]

Jedním z úspěchů Ivana Langera bylo zrušení Ministerstva počítačologie, které vedl tak mizerně, že ho sám nejvyšší se znechucením zrušil. Ivan Langer plánuje již dlouho dobu revitalizaci policie, zatím však dělá jen prázdné kroky vedle. Uvidíme, jak to dopadne. Snem Ivana Langera je mít metál za nejlepší ministrování a schopnou a nezkorumpovanou policii. Jeho sen je však bohužel v českých podmínkách nerealizovatelný, což si s frustrací začíná uvědomovat i sám ministr (viz jeho výraz ve fotogalerii).


Fotogalerie[edit]

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelováBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif