Nelibimseti.cz

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Hlavní logo portálu. Rudá barva dokonale asociuje nenávist. Celkově je design Nelibimseti.cz dobrý. Byl dokonce navržen na cenu za nejlepší company design České republiky za rok 2018. (Protože v současnosti nemá konkurenta.)
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Nelibimseti.cz"

pojednává o opačném tématu než článek Tinder.

Se zvyšujícím se rozšířením internetu již není problém si najít přátele téměř kdekoli. Na světově rozšířené síti (dále jen internet) existují stovky více či méně úspěšných serverů s cílem na sbližování přátel. Přátele můžeme najít i ve všelijakých fórech. Dnes již není problém najít skupinu lidí se stejnými zájmy (například pojídání třešní s okurkovo čokoládovou polevou a psí srstí). Takže vítejme ve světě, kde může mít každý tucty přátel.

Ovšem v takovémto přátelském světě si člověk občas povzdychne po nepřátelích, protože není hrdiny co by neměl aspoň jednoho nepřítele. Tato lidská potřeba neméně podstatná jako sex nebo jídlo se stala základnou serveru Nelibimseti.cz. Lidé prostě potřebují své nepřátele, potřebují s někým bojovat a někomu dokazovat, že jsou lepší než on, potřebují dostávat rány aby mohli vstát a oplatit je, potřebují bolest, oheň a krev. A kde najít nepřátele, když si nechci znepřátelit celou vesnici nebo okruh přátel, spolužáků a známých? Přeci na internetu, přesněji na Nelibimseti.cz. Již nemusíte pracně navštivovat všelijaká fóra a dělat si namáhavě a pomalu nepřátele, vytvářet si blogy, na kteréch si svými výroky vydobijete věrnou skupinu nepřátel (například Zadek Ulán a jeho ego).

Jak to funguje?[edit | edit source]

Žhavý kandidát do seznamu vašich nepřátel. Možná i ten/ta druhý/druhá, ale to až při lehkém pátrání, kdože je to za dementa tam.

První co musíte udělat, je založit si profil. Vyplníte své osobní údaje a všelijaké dotazníky, dotazníky jsou velice obsáhlé a ve většině případů obsahují pouze radikální možnosti odpovědí. (Máš rád tmu nebo světlo? Světlo. Máš radši nácky nebo anarchisty atd...) Důvod je jasný, každý kdo vyplnil tmu se do vás může začít ihned navážet, že jste pobožný parchant atd. Právě toto úmyslné zvyšování šance na střet lidí je hlavní zbraní nelibimseti.cz.

Máte tedy založen profil plný radikálních údajů a pokud možno i extremistických fotek. Teď se již stačí přihlásit a můžete si najít nepřátele. Je tu hned několik variant jak. Nejspíše si vás hned někdo najde, přidá si vás do nepřátel a označí za čůráka, piču a dementa. Tak si jej teda také přidejte do nepřátel a hádka může začít. Ovšem ne vždy máte to štěstí, že si vás hned někdo najde, musíte se snažit! Teda ne tolik jako dřív, ale trošičku jo.

Můžete jít například na SHOUT (něco jako chat na libimseti.cz), můžete se zúčastnit nejrůznějších HÁDEK (diskuze na libku), založit si speciální blog, na který určitě přijde nějaký kokot co se do vás začne navážet, navštívit aukci a nadávat jaké sračky to prodávají, komentovat články NEGAZINU.CZ, buď že je dobrý a nebo že je špatný, vždy se někdo najde s opačným názorem a nebo začít pátrat po nepříteli, múžete dle věku, rasy, pohlaví, vyznání, bydliště, velikosti penisu, množství bradavek, bradavic atd. Tak už určitě máte hromadu nepřátel. Nelibimseti.cz vám dává spoustu možností jak je ničit. Můžete spamovat, trollovat, nadávat, pomlouvat atd...fantazii a agresivitě se meze nekladou (jen ty technické - přes internet zatím nemůžete zabít).

Funkce serveru[edit | edit source]

Můžete si zaplatit HITLER účet - statistiky, kdo vás jak nenávidí, komu jste to jak kde natřeli atd., můžete dát svému největšímu nepříteli sračku, kterou uvidí na svém profilu, bude vědět, že jej opravdu nenávidí, máte totiž jen jednu sračku na 14 dní, dále dostanete ke svému profilu malou rudou hvězdu nebo hákový kříž dle vašeho výběru!

I při běžném účtu máte možnost nechávat stopy bez cooldown. Například uvedu stopy "Posral ti hlavu", "Sereš mě", "Udělej dobrej skutek a hebni", "Nezajdeš na férovku?" nebo "Pravej čůrák". Tyto stopy jsou velkým přínosem při rozdělávání nepřátelského ohně.

Sraz uživatelů nelíbimseti.cz, často mylně považován za práci radikálních fandů nebo nějakých extremistů.

Můžete posílat i osobní zprávy na profily druhých lidí. Možností je i zaregistrovat se do rozhádky (něco jako seznamka). Zde jen zadáte menší text. Rozhodující je, co máte vyplněno v profilu, zejména pak, jaký typ vztahu hledáte. V kolonce hledám jsou možnosti: Lehké pohádáníčko (Flirt), Nepřátele (Kamarády), nepřátele na život a smrt (Vážný vztah).

Skvělou funkcí je i Nelibimseti.cz DeathMatch. Tato vychytávka umožňuje srazy uživatelů v reálném světě. Buď tuto službu využijete aktivně, nebo vám bude část chodit jako spam a stanete se pasivním odběratelem, je to dobré, člověk se aspoň nemusí starat o tyto srazíky. Když vám dojde vzkaz od osoby zvané Nasrávačka (něco jako Cluberka), tak je to dozajista pozvánka na nějakou akci. Nejčastěji se uživatelé Nelibimseti.cz scházejí na fotbalových stadionech, při srazech nacistů, anarchistů, komunistů, zelených a nebo jiných extremistických akcích, kde tvoří naprostou většinu zúčastněných.

Dále nabízí Nelibimseti.cz prdeloskop, videa, fotky, Rádiojdido... (pošle někoho do zvoleného místa či orgánu na vaše přání), recenze atd. Možností jak si udělat nepřátele je opravdu mnoho.

Vera Pohlova.jpg
Já bych všechny ty internety a počítače zakázala
Amateri.czČeština 2.0FacebookFirefoxGoogleGoogle AluminiumGoogle MarxLiterární serverNecyklopedieNeckykykloppedieNelibimseti.czNenecyklopedieNovinky.czParodie na NecyklopediiSeznamSociální síťWikipedieČeskopedieZpovědniceČSFD