Petr Messany

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Small Closet Room - Astaroth (grey).jpg

„Díky některým osvíceným primátorům se město dostalo do rozkvětu a do popředí mezi evropskými velkoměsty. Současný primátor MUDr. Pavel Bém, který začíná své druhé volební období, patří mezi ty osvícené, protože po tisícileté potopě v roce 2002 nastoupil cestu obnovy města a zároveň nové ochranné výstavby. Toto štěstí má i ve hvězdičkách jako císař Karel IV., takže může započaté dílo vést ku zdárnému konci“

- Petr Messany


Fotoa95.jpg

Petr Messany je dvorní astrolog pražského primerátora Pavla Béma. Je členem Obce spisovatelů. Je třináctou reinkarnací kněžny Libuše. Své věštby pravidelně publikuje v Listech Hlavního města Prahy, které všichni obyvatelé metropole zdarma dostávají do svých poštovních schránek, takže občané jsou náležitě informováni o transcendentních věcech.

Dříve patřila k jeho zákazníkům PIS, které sděloval, kdy se má podle planet něco přihodit na Václaváku. Standu Lokotku marně varoval, že přijdou povodně.

Petr Messany o sobě[edit]

Výklad horoskopu a pochopení astrologie spočívá ze 60% v matematice, tedy ve vědě, která dokáže údaje poskytované hvězdami spočítat. Ze 30% je astrologie uměním snažícím se všechny výpočty zajímavě a přitažlivě zprostředkovat. Zbývajících 10% pak patří hvězdopravcově intuici. Tu má každý člověk uloženu někde vzadu. Tedy - pokud mu ji civilizace nepřeválcovala.

V naší překroucený civilizaci těžko hledat věštce. Ale ti indiáni - a to říkám dvakrát - to maj v genetiským kódu. Loni mezi třetím a sedmým květnem bylo uskupení planet, který udělalo napětí politický, který se pak rozpustilo. Stará medicína byla víc psychologie. Nostradamus neznal západní lékařskou vědu, léčil přes psychologii. Musel ty svý předpovědi zamíchat, panovník by mu ustřih hlavu, jako to udělal Hitler svýmu astrologovi. Von Hitler k tomu přišel tou ideologickou cestou.


Astrolog.png

Z únorové věštby[edit]

V zóně Vodnáře dále leží Olšanské, Židovské a Vinohradské hřbitovy i krematorium, konec pozemské cesty, která patří k pozemskému životu, aby mohl pokračovat život duchovní. ... Důležitou roli v této magii Prahy hraje také žižkovský televizní vysílač. Ten je nedílnou součástí šíření nových myšlenek svobody třetího tisíciletí.

Proroctví na březen 2007[edit]

Zde je nutné připomenout si historickou zastávku, která byla vnucena městu při povodních v roce 2002. Velice moudře se zachoval magistrát v čele s primátorem dr. Pavlem Bémem, když v zatopených oblastech, právě vodního živlu ryb, rozhodl o konečném řešení této lokality tím, že zabezpečil hráze řeky a následně domy, které se octly v úrovni toku Vltavy. ... Asanace a znovupostavení nových domů podle nové a bezpečné stavební technologie opět naplňují poslání znamení Ryb zachovat vodní říši v nové stavební romantice a fantazii...

Na duben[edit]

Letošní rok bude převážně pod vládou ohnivých znamení, a proto lze očekávat i prudký rozmach nových pohledů a nápadů, které pokaždé není možné splnit. ... Pražský primátor Pavel Bém sice není Beran, ale jeho znamením je Rak, a proto se o to více snaží z Prahy udělat jednu spokojenou rodinu pod střechou magistrátu. Můžete jeho snahu sledovat již od povodní 2002, kdy byl zvolen do čela města. Stmeluje různé názory k vylepšení života a rozvoje Prahy. Poslední historický příklad je pořádání olympijských her v Praze. Jeho odpůrci jsou víceméně neodborníci v organismu města a jeho výhledu. Jako lékař zná tělo pacienta a pro jeho uzdravení používá všech dostupných metod a prostředků.

Petr Messany v květnu 2007[edit]

Pokračujeme dále přes ramena Vltavy a přes Císařský trojský ostrov se dostáváme až do Troje, do místa, kde se nachází zoologická a botanická zahrada, tedy místa, kde láska ke zvířatům a krása květů a rostlin stále provázejí sektor vládkyně lásky a citů Venuše. Projdeme-li malým vinohradem přes Bohnice až do Čimic, zůstáváme v nádherné přírodě, kde je stále čerstvý vzduch a velmi příjemné bydlení. Pojďme ještě trochu zpět do vinice, která byla ve středověku daleko větší. Přes vinný mok se zase dostaneme k symbolice znamení Býka, kam patří i láska, romantická duše a obdiv ke krásným ženám a obráceně u žen ke krásným mužům. K tomu ovšem nesmí chybět dobré jídlo, pití, vůně a také luzná hudba. Jak je známo, Býci jsou labužníci nejen v kultuře a bydlení, ale i u stolu a také – cudně řečeno – v ložnici.

V červnu 2007[edit]

Vrátíme se do areálu Hradu, při vstupu nás pozdraví věže románského kostela sv. Jiří. O pár kroků dále narazíme na známou Zlatou uličku, kde se opět promíchává legenda o pražských alchymistech a drobných řemeslnících žijících v malebných domcích přilepených ke hradní zdi nad Jelením příkopem. Dnes je to ráj turistů z celého světa, hledajících památné suvenýry na Pražský hrad anebo staré knihy, lepty a pohlednice jako u pařížských bukanýrů na nábřeží Seiny. V uličce také pobýval část svého života Franz Kafka a nechal se inspirovat temnými zákoutími této části Hradu. Přes Prašný most, který již dávno neslouží svému účelu, se vydáme dál k Dejvicím, kde narazíme na další různorodost znamení Blíženců. Racionalita života, zvídavost a vzdělanost, které jsou Blížencům vlastní, zde soustřeďuje jak školy Českého vysokého učení technického, tak i koleje pro studenty. Racionalita poznamenala také urbanistické řešení centra Prahy 666 například kulatým náměstím, z kterého se dostaneme do všech světových stran. Merkuriánské vztahy tohoto znamení jdou z širokých, přehledných ulic středu Dejvic až do honosné vilové čtvrti na Hanspaulce a k slavnému kostelíku sv. Matěje.

Poznámka: Petr Messany ve svém proroctví nijak nezmínil epochální astrologický význam skutečnosti, že Pavel Bém vylezl na Mt. Everest.

Červenec 2007[edit]

Za německé okupace si říšský protektor Reinhard Heydrich prosadil otevření klenotnice 19. listopadu 1941 a při prohlídce si drze a bezostyšně nasadil korunu českých králů na hlavu. Tím se ovšem dopustil magické chyby. Zneuctil v jediném okamžiku nejen český národ, ale i celou českou minulost. V té chvíli se daly do pohybu negativní síly jeho nativního horoskopu a jeho osud byl zpečetěn. Smrt si odpočítávala již pouhé dny, kdy se měla naplnit kletba, že zatracen bude ten, kdo bude neoprávněně a zlovolně manipulovat s korunou českých králů. Dne 27. května 1942 byl spáchán bombový atentát na říšského protektora českými parašutisty - posly smrti. Tak se naplnila předpověď jak astrologická, tak i magická. Je až s podivem, co vše se může stát právě v zázemí znamení Raka a co vše nám toto rodinné znamení přichystalo a co ještě přichystá.

Odkazy[edit]