Komplexní řešení

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Nevěřte moc firmám, které slibují komplexní řešení vašich problémů. Komplexní řešení z pravidla mívají netriviální imaginární část.“

- Neznámý matematik o komplexním řešení války, ve které padl.

Komplexní řešení bylo donedávna považováno za platonský ideál, podle nejnovějších zpráv tomu tak není. Tajný agent s krycím jménem Ctirad Burský nám prozradil, že existuje! Ano, je to smrt. Během čůrání z Petřínské rozhledny, tedy mimo záznam, nám agent prozradil že existují i další tajná komplexní řešení. Nespornou nevýhodou těchto komplexních řešení ale je, že po nich účastníci mají velké komplexy, které zcela úplně nezřídka téměř vždy končí také smrtí, a to smrtí sžírání se.

Příčiny[edit | edit source]

Mrtvý člověk se dá využít jako účinné topivo, proto se nepovažuje za humální topit se ve výkalech, neboť peníze vynaložené za vytažení z hromady jsou vyšší než peníze získané za vytopení

Lidé se mohou pro komplexní řešení rozhodnout z mnohých důvodů. Někdy za to může idiocie, někdy jen imbecilita, a někdy jde o prostou debilitu.

Způsoby komplexního řešení[edit | edit source]

Mezi extravagantnější způsoby komplexního řešení patří přejetí bojovou šalinou. Tento snímek byl pořízen sebevrahem několik vteřin před jeho smrtí. Zapráskaný film se naštěstí podařilo vyčistit.

Je opravdu pestrá paleta způsobů komplexního řešení, a vyjmenovat je všechny by možná trvalo i tři dny a půl (Nejmenované zdroje uvádějí i délku trvání až čtyři dny a čtvrt).

Upalování[edit | edit source]

Patří k velmi oblíbeným komplexním řešením, ale narozdíl od upalování na špičatých kůlech nemá takovou šťávu ani pecku.

Upalování na špičatých kůlech[edit | edit source]

Pokus o uzákonění upalování na špičatých kůlech členů ODS prozatím neprošel

Jsou špinavé praktiky patříci k nejhrůznějším z voodoo rituálů ČSSD. Spočívá v nabodení oběti na špičatý kůl a opékání na pomalém ohni. Tato metoda je velmi efektní, není třeba používat kečup a navíc úspěšnost byla prokázána v 99 % případů.

Demolice zvířaty[edit | edit source]

Je velmi libový způsob komplexního řešení. Mezi nejúčinnější zvířecí katy se považuje kočkodlak a kočka sloní. Naopak s prasopsem je to nuda a tuny kečupu se stávají po několika minutách trapné.

Utopení ve výkalech[edit | edit source]

Tato žena z lidu je škodolibá a sebevrahům všechny výkaly sebrala a pak se jimi zahltila.

Je velmi smradlavé řešení a spočívá ve smrti zničením mozkových buněk v důsledku pachu, jehož hodnoty jsou blízké nekonečnu. V Brně se používá utopení ve Zvratce nebo v kašně na Zelném rynku.

Dříve bylo toto velmi oblíbený způsob, dnes se od tohoto upouští a raději se používá demolice kočkodlakem.

Michaliho choroba[edit | edit source]

Postižený Michaliho chorobou postupem času vidí ve všem napřímený pyj, a tak se brzy nabodne na nejbližší ulomené držadlo od sedadla šaliny. Smrt nastane v důsledku otravy polokovem (sedadla jsou podle našeho tajného zdroje vyráběny z druhého nejčastějšího prvku na Zemi, ze křemíku.

Smrt sžíráním se[edit | edit source]

Smrt sřízáním se, neboli introhladóza, je buňečné onemocnění žaludku (v případě žen) nebo žaludu (v případě mužů), které začnou konzumovat veškerou okolní buněčnou hmotu. Jako první bývá napaden mozek. Příznaky této nemoci v ranném stádiu jsou: ozvěny při klepání na cranium (lebku), nepřítomný pohled, přítomný nepohled. Příznaky v pokročilém stádiu jsou: významný úbytek na váze, desetihodinové průjmy. Těsně před smrtí zůstává z pacienta pouze tenká vrstva kůže, přičemž vnitřek nemocné osoby je úplně prázdný. Mezi laickou veřejností je takto nemocná osoba označována jako dutej kokot. Z etických důvodů se nedoporučuje těmto osobám ucpávat tělesné otvory, plnit je vodíkem a prodávat je místo balónků, protože Liga na ochranu důstojného umírání povolila pouze hélium.

Obrázky[edit | edit source]