Zaklepání bačkorami

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem smrt.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Brko.jpg

Zaklepání bačkorami je zábava, kterou většina lidí udělá pouze jednou - takové komické číslo nakonec. Pravdaže, existují vyjímky, které toto představení nehrály až na samém konci svého vystoupení, ale tato odlišnost je statisticky nevýznamná. Jedná se totiž o stav, kdy je nevratně, s trvalým či netrvalým poškozením zaklepáno bačkorami. Bačkory mohou býti též nataženy. Natažena mohou býti s velkým úspěchem také brka.

Druhy stavů[edit | edit source]

Chvilkové natažení brk[edit | edit source]

Bez vážnějších následků. Například když skočíte z okna, namlátíte si hýždě, otřesete si mozek, zatemní se vám před očima. Též nazýváno Pa-natažení brk. Znalci používají termín hemipapuché (z francouštiny: hemi: polo, papuché: bačkory).

Klinické natažení brk[edit | edit source]

Obvykle s trvalými následky. Například když skočíte z okna, namlátíte si hýždi, zlomíte si všechna žebra až na to čtvrté odshora na levé straně (které se odmítlo na destukci podílet), otřesete si mozek a zatemníte před očima na dost dlouho. Vidíte tunel. V tomto případě nejde o zdravé zjevení sexuálních tuh (od touha), ale o to, že jdete za Pánem Bohem (Perunem, Moranou, Stevem Jobsem, Višnou, Shinigamim - sem dosaďte oblíbeného boha smrti, boha univerzálního (např. Alláh), nebo boha pekla (např. jak říkáme my, znalci, Luciper)). Zpravidla se poté koná děkovačka, v případě fenomenálního výkonu (například pád do mixéru, blízké pozorování růstu jaderného hřibu atp.) se provádí prostý sběr zbytků, případně seškrábání.

Všeobecné natažení brk[edit | edit source]

S jediným trvalým následkem, skonem. Například skočíte z okna, namlátíte si obě hýždě, zlomíte si všechna žebra, máte pánev na prášek, žádný otřes mozku nepřijde, protože je mozek dávno nefunkční (z mrtvice) a zatemnění před očima na věky věků věků, amen. Pokud jste čtyřrozměrní, pak na věky věků věků věků věků. Vrkú!!! Checht. Šlus, Ende, jak praví staří Čechové.

Zajímavost[edit | edit source]

Neškodně vypadající pár bačkorek na vlněném podkladu.

V přeneseném významu se používá natažení brk např. u ústrojů. Zde je nutno držeti se historického významu brk, nenahrazovati jej moderním termínem pero. Viz použití ve větách.

Použití ve větách[edit | edit source]

  • Stará natáhla brka. (srovnej s: Stará natáhla pero)
  • Taťule natáhl bačkory už před deseti lety.
  • Apendix natáhl brka před pěti lety. A já ho budu za rok následovat taky. Mám rakovinu plic. Vsadím se, že ty plíce natáhnou brka dřív než já.
    • - O co?
    • - To by tě zajímalo.
  • Mně je to jedno. Natáhnout brka nebo zaklepat bačkorami, vždyť výsledek je vždy stejný.
Crying-Baby.jpg
Tak jde život
Sex - Těhotenství - Porod - Babybox - Mateřská školka - Škola - Puberta - Práce - Svatba - Manželství - Pobyt v nemocnici - Vražda - Vězení - Důchod - Smrt - Pohřeb - Reinkarnace - Osud