Upalování na špičatých kůlech

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Chiesa.jpg

Ross Hedvíček[edit]

Pan Ross Hedvíček má výrazové prostředky komunistů padesátých let, avšak jenom náhodou mezi ně nepatří, takže se může vychloubat svým agresivním antikomunismem.

Ross Hedvíček budující tajnou podzemní organizaci v Brně-Žiguljovsku upaluje na špičatých kůlech své odpůrce, mezi něž patří především představitelé typického čecháčkovství. Tyto informace však nejsou prokázané, neboť Necyklopedie stále netuší, zda-li k tomu opravdu dochází. Ani Azis Veliký nemá dostatek informací, přestože se mu podařilo k bunkru dostat. Hlavní důvod pro upalování právě na kůlech, které jsou zašpičatěné, nebyl zatím objasněn, nejspíš to bude ale zvrácenost celé teroristické bandy.

Tato praktika je rozšířená ale rovněž i v ostatních organizacích, které byly Hedvíčkem ovlivněny, mezi ně patří například Mostecká uhelná společnost, či Vesmírní lidé, především ale dále uvedená ČSSD. Upalování na špičatých kůlech je kruciálním bodem celého boje podzemní žiguljovské organizace a jistě bude mít velký podíl na odhalení celého spiknutí, jehož cílem je vybudovat parkoviště pro obchodní dům Skala.

Major Milda[edit]

Existuje domněnka, že Ross Hedvíček má ve své centrále v Brně-Žiguljovsku připojení k Internetu a rozesílá odtud členům ČSSD seznamy rituálních kleteb a nadávek, které byly osobně schváleny Jiřím Paroubkem. Podle této nepotvrzené hypotézy vystupuje Ross Hedvíček pod nickem Major Milda a aktuální oficiálně schválené invektivy, nadávky a kletby na členy ODS a všechny jejich sympatizanty distribuuje průběžně na diskusních fórech internetového vydání Lidových Novin.

V sídle ČSSD, v temném Lihovém domě, se nachází nesčetně rituálních voodoo objektů a oltářů zasvěcených černé magii s jejichž pomocí se členové ČSSD snaží zničit nenáviděnou ODS.

ČSSD[edit]

Upalování na špičatých kůlech patří k nejhrůznějším z voodoo rituálů, které v temném Lidovém domě provozují členové ČSSD s cílem fyzické likvidace (především) členů a příznivců nenáviděné ODS. Při sepisování první verze stanov ČSSD předpokládal Miloš Zeman, že oběti třídní nenávisti budou doopravdy nabodnuty na špičatý kůl a následně upalovány na pomalém ohni.

V první verzi stanov ČSSD se proto nehovořilo o předsedovi strany, ale o Velkém Inkvizitorovi; na tento titul se Miloš Zeman těšil již od dětských let (podrobněji viz heslo pedofilie). Časem se ale, k velké nelibosti všech sociálních demokratů, ukázalo, že takováto forma politického trestu je v rozporu se Základní listinou práv a svobod a namísto osvědčených a neselhávajících prostředků musela nastoupit černá magie.

Voodoo[edit]

Ve voodoo obřadu proto nahradila špičatý kůl naostřená tužka. Existují dvě vysvětlení proč sociální demokraté zvolili právě tužku, obě dvě se přitom nikterak nevylučují. První vysvětlení říká, že tužka symbolizuje pevné spojení strany s vyznavači kultu těžby a spalování uhlí (symbolizované tuhou uzavřenou v pevném objetí násadky).

Druhé vysvětlení je složitější a odvolává se na tradiční turecké vyhlášení rozsudku smrti, při kterém vrchní soudce stvrdí ortel smrti zlomením tužky. Předpokládá se, že s tímto barbarským symbolem seznámili české sociální demokraty mladí členové Strany práce Kurdistánu (PKK), kteří v Praze studovali na Univerzitě 17. listopadu.

Velký Klementský Rituál ČSSD[edit]

Při ČSSD voodoo rituálu Upalování na špičatém kůlu se na rituální tužku nabodne lístek se jménem odsouzence a následně je na rituální tužce spálen. Odsouzenci nemusí nutně být jen členové a sympatizanti ODS, ale obecně všichni, kteří ve volbách nevolili ČSSD nebo KSČM. Jmenovitě slouží tento rituál k fyzické likvidaci českých žurnalistů, tzv. novinářské žumpy (ČSSD zkusila experimentálně i jiné metody, ale pokus o nájemnou vraždu novinářky Sabiny Slonkové katastrofálně selhal). Pokusy o upalování lidí se špičatými vlasy však dopadly úspěšně.

Ve voodoo rituálu Upalování na špičatém kůlu je sice možno použít i obyčejné tužky, mnohem účinnější jsou ale tužky zasvěcené při půlnočních socialistických vigiliích předcházejících svátku Svatého Klementa (někteří uvádějí, že nejde o Sv. Klementa, ale o našeho prvního dělnického prezidenta Klementa Gottwalda, který se narodil 23. listopadu 1896).

Antracitový trůn ukrývaný v katakombách Lidového domu.

Při tzv. Velkém Klementském Rituálu rodiny všech členů ČSSD zasednou ve svých domovech v místnosti se ztlumeným světlem u stolu pokrytého rudým ubrusem. Od okamžiku, kdy se na obloze objeví první hvězda pronášejí temné kletby na adresu svých politických nepřátel (především členů ODS). Před půlnocí nabodnou na naostřené tužky papírky se jmény osob, které mají do roka a do dne zemřít. Jakmile odbije půlnoc, začínají členové ČSSD své oběti rituálně upalovat.

Magická síla tohoto obřadu je umocněna černou mší, která souběžně probíhá v temném Lidovém domě. V nejtajnější černé svatyni v podzemních katakombách Lidového domu zasedá předsednictvo ČSSD oděné do stranických uniforem (tesilové kalhoty šedé či hnědé barvy a sako v téže barvě z téhož materiálu).

Předseda strany sedí na černém trůnu tvořeném jedním obřím blokem antracitu (symbolizuje sepětí ČSSD s vyznavači kultu těžby a spalování uhlí). Místopředsedové strany podávají Velkému Inkvizitorovi lístky se jmény členů grémia ODS. Velký Inkvizitor udeří do každého jména šestkrát rituálním kladivem a pak lístek se jménem odsouzence nabodne na špici rituálního srpu.

Uhelný chorovod[edit]

V počítačové hře Half-life 2 je možné vidět právě probíhající upalování na špičatých kůlech.

Jakmile odbije půlnoc spálí na rituálním srpu Velký Inkvizitor všechny odsouzence. Následně shromáždění členové užšího vedení ČSSD tančí kolem antracitového trůnu rituální chorovod až do ranního kuropění (stejný chorovod tančí ostravští havíři při oslavách Mezinárodního dne žen, více viz heslo Azis Veliký).

Kolektivní Klementský obřad dodává rituálním tužkám nepřemožitelnou magickou moc. Kromě upalování proto členové ČSSD používají tyto voodoo tužky pro psaní anonymních udání a při označování volebních lístků. Věří, že rituální tužka znásobí hlas volitele počtem upálených osob. Vedení ČSSD je přesvědčeno, že to byly především rituální svatoklementské voodoo tužky, které jim zajistily zdrcující vítězství v parlamentních volbách 2006.

Poznámka
Antracitový trůn ukrývaný v katakombách Lidového domu má pro členy ČSSD stejný význam jako Černý kámen, který ukrývá posvátná Ka'ba v Mekkce, pro muslimy. Rituální kamenování satana, které praktikují muslimové je obdobou Klementského rituálu, z čehož členové ČSSD vyvozují, že islám je nejpokrokovějším náboženstvím světa. Tato pozoruhodná afinita je základem zahraniční politiky ČSSD.

Skutečný původ[edit]

Skutečný původ termínu Upalování na špičatých kůlech je z renegátského encyklopedického projektu, který založili jistí "velmi populární editoři Wikipedie", (ještě teď si odpykávají mnohaměsíční blok). RH se zde jednou zmínil, že ultralevicový estabilishment Wikipedie bude vůči svým odpůrcům provádět kromě mnoha vysoce sadistických operací také upalování na špičatých kůlech.