BIS Brother

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Bis brother.jpg

BIS Brother (též Bohemia Interaktivní Softvér; zkráceně BIS) je jednou z nesčetných tajných služeb Republiky Česko, která je oficiálně zřízená pro odposlechy, špiclování a tyranizování nepohodlných občanů, především Moravistánců, kteří odmítli násilné počeštění a při sčítání lidu stále uvádějí moravskou národnost. Český statistický úřad patří mezi největší expozitury Bdělého Bratra.

Pošetilý pokus pražských agentů BIS o rozpoutání národnostních vášní na Znojemsku

Jednou z tajných operací BIS bylo založení a financování Necyklopedie s cílem rozeštvat Čechy a Moravany. Dalším tajným projektem BIS bylo založení Moravské osvobozenecké armády, která měla zajistit překročení plánu odhalených extremistických organizací za rok 2007. Současnou největší akcí BIS je příprava volby prezidenta.

BIS též úzce spolupracuje s OSA, například, jestli se vyprázdníte na veřejných záchodcích, BIS analyzuje vaše výkaly a zjistí, jestli nekradete software či jestli ho nekradou vaši rodiče nebo vaše babička. Jestliže ano, navštíví vás, nakopou vás do rozkroku nebo do něj nakopou vaše rodiče. Přiznáte se jim a jestli ne, vaše babička se zajisté přizná, kde sehnala ten software za těch 30 000 Kč. Poté vás donutí natočit amatérské porno, které zdarma dostanou vaši spolužáci a učitelé a vašich 10 nejlepších kamarádů.

Jistě jste slyšeli o tom, že všichni teroristé se scházejí v ZOO, jelikož když se prozradí, dostanou vstup zdarma. Proto jste při pobytu v ZOO neustále monitorování opicemi, které jsou většinou pravé, ovšem někdy se za ně převlékají pracovníci IT oddělení BIS.

Každý člen BIS starší 35 let, musel být i agentem StB, nebo s nimi mít podepsanou spolupráci. Ovšem také musí vědět, jak padělat lustrační osvědčení, jestliže se vám ho nepodaří zfalšovat spolehlivě, či jste jej dokonce nefalšovali, jste po zásluze vyhozen.

Agenti BIS se převlékají za pražské bezdomovce (někteří se někdy převlékají za lidi) a navštěvují Hlavní nádraží v Praze, snaží se si vypěstovat dobré styky s bezdomovci, aby zkontrolovali, jestli nepijí neokolkovanou okenu, či rum, nebo jestli neprodávají drogy, ze kterých nemá stát ani korunu.