Agent přisluhovač

From Necyklopedie
(Redirected from Agent)
Jump to navigation Jump to search
   Emotivní evangelizace J.P.
Soubor:Paroubek po volbach
Agent přisluhovač

Agent přisluhovač (volný překlad z marťanštiny, v originále grrhzlšewsxx ytrewq) je hodnost, používaná v marťanské flotile, kroužící v současnosti kolem Země, vedené Aštarem Šeranem.

Pojem agent přisluhovač se stal součástí běžné češtiny po "emotivní evangelizaci" Jiřího Paroubka na Hradě dne 3. června 2006. Jiří Paroubek se ve vzniklé vyhrocené situaci domníval, že díky nevyhraným volbám v Čechách, Moravstánu a Katolické autonomní oblasti (a absolutním propadem ve Vysočinské republice) ztratí nenávratně doposud silnou podporu Aštara Šerana a jeho loďstva, a že se síly vesmírné flotily reprezentované na Zemi skupinami poradců (vesměs v hodnosti grrhzlšewsxx ytrewq) přikloní v důsledku vzniklé situace na stranu ODS a katolíků. V takovém případě by bylo ohroženo nejen naplnění jeho smlouvy s Aštarem, ale byla by i ohrožena jeho další interplanetární kariéra a jeho srdeční čakra.

Vláda pod mým vedením ovšem tuto situaci změnila. Pod heslem Vítěz bere vše spoléhá ODS, že se rychle ujme moci a spolu se svými agenty přisluhovači zajistí těmto osobám beztrestnost. Toto já a sociální demokracie, jímž jsem předsedou, nedopustíme. Cítím povinnost oznámit, že demokracie v této zemi utrpěla tvrdý zásah srovnatelný snad jen s únorem 1948. Snad jen s rozdílem, že hrozí modrá totalita. Prověříme možnost podat žalobu na neplatnost voleb u Nejvyššího správního soudu, a to bezodkladně, to je nutné podat do 10 dnů od vyhlášení výsledků voleb státní volební komisi. Zdůrazňuji, prověříme. Činíme tak s vědomím odpovědnosti za zachování demokracie v naší zemi. Taková bezpříkladná manipulace se nesmí opakovat.

Jiří Paroubek, 3.6.2006

K dalšímu čtení[edit | edit source]

Google uncyc.jpg Agent přisluhovač na googleTohle je nejlepší článek na téma „Agent přisluhovač“ na celým internetu.