Skutečný povolební projev Jiřího Paroubka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Paroubkův státnický projev okouzlil jeho osobní překladatelku Petru Kováčovou tak, že se mu oddala tělem i duší a na kolenou požádala o čest stát se jeho druhou manželkou podle islámského práva šaría. Jiří Paroubek se proto obrátil na imáma brněnské petrovské měšity s písemnou žádostí o úřední konverzi k islámu. Zamilovaný Paroubek se ale dopustil politovánihodné nepozornosti a k žádosti o konverzi přiložil jako doklad svého kladného a upřímného vztahu k islámu vysvědčení z Večerní univerzity marxismu-leninismu (VUML), kterému vévodila slovní pochvala za vynikající znalosti a aktivitu v předmětu vědecký ateismus. Rozzuřený imám odmítl udělit Paroubkovi souhlas s mnohoženstvím a milovaný vůdce ČSSD byl nucen se se svojí první manželkou rozvést.

Soudruzi a soudružky,

jak vidíte na tady této televizi, kterou zítra odhlašujeme, volby vyhrála ODS. A vy teď očekáváte, že jako předseda druhé nejúspěšnější strany podám ruku vítězům. To bych normálně udělal. Ale jedině, kdybych v ní měl kyselinu! A teď už ani to ne.

Sociální demokracie byla vystavena neuvěřitelnému tlaku. Podle fyziků, pracujících v naší straně, až 20 000 hektopascalů! Občanští demokraté v hrůze, že prohrají třetí světovou válku použili všech donucovacích prostředků nám v tom zabránit. Ještě loni zjara měli situaci zcela pod kontrolou. Sociální demokracie se potácela ode zdi ke zdi v Grossově bytě, který stál jeho strýce šest miliónů a nás 20 procent preferencí. Pak jsem přišel . Člověk s charismatem až na půdu, s bytem řádně zaplaceným a s vychytralostí a obratností staré lišky. Zemi jsem vyvedl z krize, do které ji dostala ODS. Lidem se začalo lépe dařit. Teplé jídlo jednou týdně a slušné seriály v televizi. ODS začala cítit porážku.

Začala sériová výroba jedné pseudokauzy za druhou. Když tento mechanismus u občanů nefungoval, uchýlila se ODS k metodám, jejichž obdobu nenaleznete v naší novodobé historii, jedině tak v Kongu. V předvečer voleb obvinila Sociální demokracii, že organizovaný zločin prorostl do nejvyšších vládních míst. Cítím povinnost oznámit, že demokracie v této zemi utrpěla tvrdý zásah srovnatelný snad jen s březnem 1939 a to ještě těžko. Tyto kauzy zásadně ovlivnily hlasování voličů a proto zpochybníme výsledky voleb na základě zákona 245 z roku 95. Což je myslím zákon o teplé vodě.

Chtěl bych ještě připomenout panu prezidentovi, že v tuto chvíli podle propočtů, které máme k dispozici, má levice 198 mandátů z 200, což je totálně absolutní většina. Nepředpokládám, že pan Topolánek by byl schopen sestavit vládu, která by měla v Poslanecké sněmovně 101 mandátů, které potřebuje. Víte, upřímně si myslím, že pan Topolánek není schopen ani dojít na záchod aniž by někoho neurazil. Prostě on tu vládu nepostaví, ani kdyby mu tu přiletěli marťani. Ti už hlasují se mnou. Děkuji za pozornost a ještě jednou děkuji všem voličům za jejich neschopnost.

Zdroj: http://strach.cz/?p=606