Šetření vody

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Nkvd.jpg
Ukázka magnětodinamickovo – vývěvocentrálnovo – selskochazjajstvennovo saprobačnovo principu
Voda
Ty si preca Dihydrogenmonoxid,
čo ma drží nad vodou

             Jožo Ráž, Elán
Sorry, why I can't be a drop of water...

Brněnská Přehrada
Česká přehrada
Přehrada Desná
Modřická přehrada
Žablonecká přehrada

Mordyje
Zvratka
Vltava
Lužická Hnisa

Česká flotila
Kardinál Miloslav Vlk
Křižník Václav Klaus
Loď Necyklopedie
Primátor Pavel Bém
Jaderná ponorka Kladno
Říční flotila Brno

Bezdrátová sprcha
Ministerstvo námořnictví
Námořnictvo České republiky
Těžká voda
Skoky do vody
Šetření vody
Vodáctví
Vodní elektrárna
Led Sníh Vodní pára
Vodní turistika
Vodní výtah
Povodně

Globální klimatické změny na naší planetě a budoucí nedostatek pitné vody. To jsou velké výzvy pro sovětské inženýry.

Tým vědců na Lomonosovově univerzitě objevil převratnou metodu v šetření pitnou vodou, pomocí magnětodinamickovo – vývěvocentrálnovo – selskochazjajstvennovo - saprobačnovo principu. Vynalezli metodu na vracení přebytečné vody do centrálního oběhu.

Saprobní index[edit | edit source]

Sovětští vědci přišli s genitální myšlenkou využít pro rematerializaci vody saprobní index.

Saprobní index , který nám charakterizuje znečištění, je dán vztahem:

,

kde je abundance zjištěného tažného vodního sloupce, je individuální saprobní index pružinového vodního sloupce a je indikační hodnota nácucného vodního sloupce.

Jak šetřit vodou – usnesení ÚV KSSS[edit | edit source]

Dávno před tím, než ekologové začali bít na poplach kvůli hrozícímu nedostatku vody, ÚV KSSS pod vedením moudrého soudruha Stalina, tehdy ještě neznámý problém vyřešil jednou pro vždy. Opět se prokázalo, že socialismus má ohromný náskok před prohnilým kapitalismem.

Usnesení:

  1. voda je jen pro dobytek a průmysl
  2. hygiena je buržoazní přežitek prohnilého kapitalismu
  3. na žízeň je vodka a lák z okurek
  4. plošné závlahy jsou zbytečné, poručíme větru, dešti
  5. čištění odpadních vod je trestuhodné mrhání státními prostředky
  6. nechme to na přírodě, příroda je skoro tak moudrá, jako strana

Na základě tohoto usnesení byla vytvořena zvláštní komise, která dohlížela s revoluční bdělostí na jeho dodržování v praxi. Běda tomu, kdo by chtěl toto usnesení mařit nebo dokonce sabotovat, se zlou by se potázal. Uvědomělý lid prokázal revoluční bdělost a KGB rovněž nezahálela. Byla rovněž nařízena osvětová kampaň vedená zkušenými soudruhy lektory, nutno podotknout, že se setkala s nevšedním pochopením širokých mas pracujících.

O škodlivosti přehnané hygieny byla vypracována vědecká zpráva profesora Mitrofana Osipoviče Suchomilova. Zpráva jasně dokazovala, že špína hřeje a třetí měsíc opadá sama, takže nějaké mytí je jenom trestuhodné plýtvání vodou a časem. Na případný živočišný pach lze jako protizbraň (pouze pro změkčilce) použít duchy, které velmi levně a ve velkém množství chrlil rozvinutý průmysl sovětské parfumerie. Duchy si záhy získaly oblibu po celém světě, sovětští občané jimi byli proslulí. Bylo využito vědeckého poznatku, že pokud smrdí všichni, tak vlastně nesmrdí nikdo.

Řadu dalších metod šetření vodou zde není možno pro nedostatek místa uvést, snad jen tolik, že jich bylo v SSSR vymyšleno mnoho, více či méně použitelných a účinných, vše ovšem na vědeckém základu a po schválení moudrou stranou. Opět se znovu jasně ukázalo, jak je strana předvídavá a čeho je pro spokojený život pracujícího lidu schopna.

Šetření v EU[edit | edit source]

V EU se také na tomto problému intenzivně pracuje EK dále přebírá zkušenosti Sovětského svazu, po vzoru RVHP byla vytvořena EU a těžce převoditelné Euro, což se osvědčilo, dnes se zabývá šetřením vodou. Začíná se od WC, úředníci tam tráví hodně času, tak k nápadu nebylo daleko, splachovaní se musí omezit, pro zkušenosti se úředníci rozjeli do celého světa což stálo nemalé peníze(jako vždy), v San Francisku je zaujal kombinovaný systém šetření vodou, který umožňuje navíc získat úplatky od chemických firem. Když se sníží množství vody na spláchnutí, tak je pochopitelně vysoká spotřeba chemikálií na čištění kanalizace a odstranění zápachu, obdobně jako když se nařídí používat úsporné žárovky na nejnemožnějších místech, například ve sklepě kde se úspora zaplatí až za 6666 let.[1]


Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloPodprdélníkProudová helikoptéraRádio JerevanRuská ruletaŠukafonT-72Metro v TaganskuTetrisTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс