T-72

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Ve službách gopniků.

T-72 je bolševický tank hromadovitého typu navazujicí svými úspěchy na MIG-29 a KV-2.

Důvod vzniku[edit]

Tak nanicovátý, že ani nejde utopit.

Jak šel čas, Ivani si zvykli na tank KV-2, který nestíhal plnit požadavky Rudé armády pro svou zaostalost (zejména nízkou poruchovost a kouřivost). Hledali proto nanicovatější a rezavější náhradu. Jednoho dne omylem kazašský inženýr Tupat Sagadyev (Boratův fotr a dědek) přinesl Chruščovovi návrh nové popelnice na šlapací pohon pro 3 osoby, kterou si Nikita spletl se zbraní hromadného ničení a okamžitě nařídil výrobu prototypu v jedné nejmenované kovárně na Uralu.

První prototyp[edit]

Jeden kovář jménem Anatoli Borisovič Gopnikov v roce 1971 ukradl 140kg kol Ukrajna, 20 000 000t křižníku Poťomkin a 400kg popelnic. S lupem se dal do práce a po minutóčce posilněný molotovovým koktejlem zbastlil prototyp pod nadávkou Objekt 262, který získal povolení k hromadné výrobě a přezdívku NATO Bullshit.

Co je pod kastlí?[edit]

Pod kastlí nalezneme 3 chudáky, šlapací motor, říditka z kol Ukrajna , parní kotel z MiGu-29, flašky vodky, kopačku, Počítač Elektronika 666, bordel jak v tanku.

Kde je mu konec?[edit]

Dnes se Rusové zaměřují na jiné metody boje a tanky T-72 s radostí přenechali různým Iráčanům, Somálsku nebo Íránu či Sýrii.

Výzbroj[edit]

Hlavní výzbroj tvoří automatická metačka brambor ze seříznuté hliníkové trubky a splašený gulomet PMKKT 3000.

Úspěchy sovětského strojírenství
Babeta AirbagBezdrátová sprchaBrněnské meždunárodné letochodištěCentrální šroubCyklomethanDunihlavDegenerátorElektrifikaceElektronika 666FichtlJaderná elektrárnaJak 42Jednosměrné letištěKalašnikovKardiostimulátorLetiště Klementa GottwaldaLáhev na zalévání kolejíLehkokolejná dráhaLidé z oceleLoupač brambor typu 3xKV-2MakroprocesorMerkurMiG-29MoskvičMPR deštníkNízkopodlažní tramvajPekloPodprdélníkProudová helikoptéraRádio JerevanŠukafonT-72Metro v TaganskuTopol MTramvaje v NevyslovitelnojeTu-154Raketoplán BuranSférické DVDŠetření vodyŠalinokoptéraUral 2Vertikální chrlič intelektuálůVodíková bombaŽabotlamŽigulíkЛинукс