Chrchelná elektrárna

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg Chrchelná elektrárna na googleTohle je nejlepší článek na téma „Chrchelná elektrárna“ na celým internetu.
Kvůli extrémní nevýnosnosti musejí elektrárny šetřit. Ta v Opatovicích alespoň šetří vyváženě: vyrábí sice jen jednu fázi, ale každý den jinou. Momentálně je to L2.
Komín elektrárny při distribuci léčivých látek

Chrchelná elektrárna je jedním z nejužitečnějších vynálezů moderní doby. Přestože byla původně určena čistě k energetickým účelům, zvláště v poslední době roste její medicinský význam.

Na co to maká, chytrolíne?[edit | edit source]

Maká to na uhlí. Nevíme-li, co je uhlí, klikáme na odkaz. Víme-li, co je uhlí, představujeme si vagony plné uhlí. Překoukli-li jsme se a četli jsme něco jiného, přečteme si tento článek.

Jakékoliv heslo na téma Chrchelná elektrárna byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Fungování chrchelné elektrárny[edit | edit source]

Když už víme, co je uhlí, pokračujeme dále. V prostoru elektrárny stojí (leží, sedí - to podle pracovní doby) větší, nebo menší množství umazaných dělníků. Dělníci zevlují, na vlídný pokyn nadřízeného se chápou lopat a už házejí hnědé uhlí do pece. Víme co je pec? Nevíme-li, přečteme si článek peklo, nedovíme se nic, ale budem vědět, že je tam teplo. Anebo si přečteme článek TJ Baník Vysoká Pec a to už nám neřekne k tématu lautr nic.

Copy start.gif
Zde vystřihněte

Popis výroby mluna v chrchelné elektrárně
V peci hoří huhlí. V peci je teplo. Ach, jaké je tam teplo. Velké. Strašně hodně moc velké teplo. Zmínili jsme se, že je tam teplo? Je. Veliké. Veliké teplo ohřívá vodu. Jak je voda rozehřátá a celá žhavá, tak roztahuje nohy.. omlouváme se, to ty vagóny. Voda se roztahuje. Tlačí na lopatky turbíny a pak už je to děsně moc vědecké a tím vás zatěžovat nebudeme. Dráty, brnění, blik lampička.

Co z teho majó lidi, kemo?[edit | edit source]

Lidé z toho mají především kašel. Což je dobře. Díky tomu ušetří nemalý obnos peněz za různé léčivé přípravky prodávané v krabičkách, nebo své prsty při takovém tom domácím připravování léčiv. Člověk se ráno probudí, chce si zacvičit při otevřeném okně, jak je jeho zvykem a sotva nasaje první doušek vzduchu, provede chrchláž. A má hotovo. Nadšení a obdiv budově elektrárny i jejímu provozovateli - charitativní organizaci ČEZ projevují občané zpravidla každoročními peticemi, požadujícími zvýšení účinných látek.

Lidé z toho mají taktéž mluno, které jim lecjak pomáhá. Rotáčí to lopatky vysoušečů vlasů, saje to luxem, zprostředkovává to moudra staršinů kmene a produkuje to kravál ve vaší luxusní limuzíně. Též to umí popravovat slony a jinou havěť, ale to je ožehavé téma a to tu rozebírat nebudeme.

V neposlední řadě jest též třeba připomenout kladný vliv na arizaci automobilů, protože do vzduchu vypouštěné látky, nejsou-li včasně a pohotově inhalovány lidmi, dosedají na luxusní automobily čímž mění jejich barvu na šedou, v exkrementálních případech na bílou.

Elektrárny
Fotovoltaicka elektrarna-orez.jpg
Fotovoltaická
Wwer-1000-scheme.png
Jaderná
Lisak chechtavy.JPG
Liščí
Pocitani.jpg
Ňaderná
Povetrna elektrarna.jpg
Povětrná
A sunflower.jpg
Sluneční
Zdimacka.jpg
Vodní
Komin.jpg
Chrchelná
HrbitovTemelin-orez.jpg
Bendostroj