Domácí léčení

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Byli jsme odkojeni představou že Bartoloměj Semele, velký učenec, učitel, mučitel, bloger a Vážený šprt se zajímal o nejrostodivnější odvětví lidského učení, chování, života a smrti a vlastně jak jsem již napsal všeho. Jedno z těchto všech je také léčitelství. Nyní vám zde umožním nahlédnout do přepisu jeho bezpochyby geniálního návodu jak zvládnout nejrůznější druhy nemocí.

Návod[edit | edit source]

1. Workoholismus – Změňte zaměstnání. V uranových dolech vás veškeré nadšení přejde.
2. Obezita – přestaňte jíst.
3. Demence – začněte kouřit trávu Pomáhá ve všech stádiích. Doporučuji i mladým lidem do 25 let věku, kvůli prevenci.
4. Syfilis – uřízněte si ho. V případě že jste žena, berte vitaminy řady B. Sice vám to nepomůže, ale budu mít dobrý pocit že jsem vám něco předepsal.
5. Kleptomanie – pravidelně choďte na návštěvy k nějaké chudé rodině.
6. Narcismus – Kupte si konečně zrcadlo a podívejte se do něj. V případě, že nadšení nepolevuje, pomalujte si xicht vodovkami, nejlépe na hodině výtvarné výchovy a potom se podívejte do zrcadla.
7. Nemoci pohybové soustavy – Vezměte sekeru, třískněte s ní do monitoru, myš prašťte vší silou o protější stěnu, na bedničky nalijte kyselinu, klávesnici darujte potřebným a všechno ostatní odevzdejte do sběru, načež se začněte pohybovat, protože vám stejně nic jiného nezbývá.
8. Parkinsonova choroba – viz Demence
9. Drogová závislost – Začněte si píchat mléko. Je zdravé.
10. Svrab – Začněte se válet ve sněhu, pokud nepomůže, zkuste bahenné zábaly a pokud ani to, polejte se petrolejem a zapalte si doutník.
11. Alkoholismus – Není choroba. Neléčit, pokračovat.
12. Spavá nemoc – Dejte se pár šálků pravé černé kávy, pro děti doporučuji kofolu (když ji miluješ není co řešit), pokud se tyhle dobře míněné rady minou účinkem, stoupněte si do vosího hnízda.
13. Uhrovitost – Použijte Ariel. S ním bude všechno hladké a hebké.
14. Hemoroidy – Až budete znova flatulovat, zapalte si plyny vycházející z vašeho konečníku. Horko všechny oteklé žíly zmenší. Opakujte několikrát denně do omrzení. Pokud neflatulujete, zajděte si na psychiatrii.
15. Rakovina – Pravidelně mně posílejte váš měsíční plat a já budu dělat všechno pro to abych vás vyléčil. Pokud se to nepovede tak... máte smůlu.

Zdravotnictví
Ukopnutý palec Anatomie

BradaviceČakraDívadloErekceG-BodJazykKadidloKouleKoulenoKrevní plazmaMyšlenNosPatologiePenisPlešPlícePrsPrstySrdceStydké pyskyUherVaginaVlasyZuby

Prašule Léky na choroby

BukakeMočPlaceboVšemženPoloniumWobenzym

Arteterapie Léčebné metody

Domácí léčeníJak získat správnou liniiKardiostimulátorLobotomieMasážNarkózaNeurologické vyšetřeníOperacePorodRH faktorTotální endoprotézaUrinoterapieVodková pumpaZdravíZimním spánkem proti obezitě

Zdravotníčka Zdravotníci

LékařRadim UzelLeoš HegerMirek Oplzlák

Zákaz vstupu, hadi! Zdravotní zařízení

Ministerstvo zdravotnictvíNemocnice na kraji městaPatologieParacelsus (lékárna a poliklinika)Pobyt v nemocniciStomatologická ambulanceVšeobecná zdravotní pojišťovna