Polonium

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Pohřeb.jpg Černý humor je specifický druh humoru a komiky založený na tom, že paradoxně vyvolává smích prostředky, které ve své podstatě vůbec k smíchu nejsou.
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Polonium na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
Polonium v bezpečnostním obalu


Polonium je doplněk stravy, který objevila polská kuchařka Marie Curie (která vynalezla také kari) na základě objednávky ruských tajných služeb. Polonium se vyrábí v Rusku v polské licenci . Tento potravinový doplněk byl neznámý jen do té doby, kdy Marie Curie získala za recept na výrobu polonia vyznamenání Hrdinka socialistické práce. O další úspěchy tohoto potravinového doplňku se postarali agent Litviněnko a Jásir Arafat

Příznivé účinky na zdraví[edit]

Potravinový doplněk zpočátku působí jako projímadlo. Dále podporuje činnost ledvin a jater. Konzument záhy ztrácí účes, díky tomu se ušetří za holiče. Nezanedbatelná je i omezení sexuální činnosti, ušetří se tedy za antikoncepci. Je zatím záhadou, proč konzumenti potravinového doplňku záhy umřeli. Možná proto, že aby se díky slavnému pohřbu stali slavní a nezapomenutelní.

Výroba[edit]

Polonium se vyrábí z polských brambor, polské vodky, polského piva. Je třeba smíchat stejné díly každé substance a po tři dny (polský pracovní týden) je hlídat důstojníkem polské tajné služby. Potom musí emulze ležet v prasečím žaludku, aby získala potřebnou radioaktivitu. Pak je polonium již hotové a může být nadávkováno a zabaleno do praktických kapslí.

Podívejte se také na[edit]

Chemistry.png Prvky
bolševikum
Bo
hliník
Al
arogantin
An
zlato
Au
bursík
Bs
uhlík
C
měď
Cu
debilit
Db
drtík
Dq
gentellur
Gn
vodík
H
hoaxium
Hx
chrastík
Chk
paroubkium
Pk
polonium
Po
prdík
Fu
prudík
smrdík
Sd
stalinium
St
tvrdík
Tu
vakuum
Va
womanium
Wo
noobium
No
potěmkinium
Pn
imbecilit
Im
dusík
N
kyslík
O
selen
Se
rozvodík
ROH
zemanium
Ze
transprdan
Tp
světlan
Lm
Bortlium
B
Ununpolium
Uup
Euran
Eu
Random
Rn
Praseodym-Hafnium
Pr-Hf
Úchylík
Bdsm
Olovo
Pb
Pneumonium
Pneu
Smajlík
:)
Uran
U
Plutonium
Pu
Lithium
Li
Éter
Ae
Arsen
Ass