Lucie Bílá

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Vojíne Vomáčka, kohopak byste vy vyhnal na rozcvičku... nahýho do půl těla? Lucku Bílou vole!“

- Kapitán a vojín Vomáčka v kasárnách v Kameňákově
Podoba Lucky a smrtky je evidentní
Sestra Lucky - Věrka. Odmalička Lucce záviděla, že ještě nedostala infarkt.

Zasloužilá umělkyně Lucie Bílá, vlastním jménem Hanek Zaňák (i když rád/a používal/a pseudonym Jean Loumiére Jacques Phillip Penelopp Baptist Vesulonese XII., řečený Svatý) narodil/a 7.dubna 1966 ve městečku Otvovice. Pro svůj hlas se ve čtrnácti letech stal/a dobrým/ou dabérem/kou filmových příšer (Godzilly, Morfelínů nebo Quasimoda). Také pracoval/a jako doručovatel, jeho/jí nejoblíbenější obor byl rozvoz kuřiv. Ke zpěvu se dostal/a přes svoji sestru Věru, kterou musel/a jednou zaskakovat na marihuanové párty. Na té si ho/jí všiml Petr Hanning a po shlédnutí několika jeho/jích prací se rozhodl z chlapce udělat ženu se zbrusu novým jménem podobajícím se jeho/jí sestře.

Smlouva, dohoda[edit]

Jak je možné, že se z chlapce s odporným hlasem a vzhledem stala známá a oblíbená zpěvačka? Je to jednoduché, Petr Hanning, alias SMRT, s ní sepsal dohodu. Z Hanka se stane ucházející žena výměnou za podobnost Smrtce. Hanek nakonec souhlasil a odměnou za vzhled jako Smrtka dostal vzhled ženy a jistému procentu českého národa (nikoliv moravského) se dopomocí Smrtky začal líbit její zpěv. Řadí se do něj lidé, kteří Smrti utekli jen o vlásek a proto musí zažívat, ač neradi, do konce života ukrutná muka, a sice poslouchání desek Lucky Bílé. Část z nich to po čase vzdá a raději se Smrti vydají na milost. Je pravědpodobné že si šlehla.. Ale nikdo neví čeho

Primitivní písničky[edit]

Roku 1985 konečně vydala první singl Neposlušné penisy; Píseň byla o špatném sexu s Lucčiným manželem a zároveň dědečkem. Skladba se velice rychle rozšířila po celých Čechách, vysvětluje se to nejmenší úmrtností v tomto roce za posledních 50 let.
Další "oblíbenou" písní bylo Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě, Miluji Tě (...atd.), kterou však nebudu připomínat, vlastně tohle už stačí, abyste si je náhodou nezačali zpívat.

Muzikály[edit]

Lucka ráda kráká i před živým publikem převlečená za spoustu roztodivných tvorů, třeba za Drákulu, Krysaře, Elixír života či Němcovou. Občas přizve ještě horší zpěváky. Daniela Hůlku, nejodpornějšího, nejzarostlejšího a téměř nejchraplavějšího šoumena české populární scény, Helenku, plastikovou pannu, nebo opáleného borečka. Při muzikálech pouze chodí a řve na lidi, občas poskočí a kroutí se jak na diskotéce u tyče. Vřele doporučuji zajít na jeden z jejich muzikálů obdařeni houfnicí nebo alespoň zeleninou.

Soukromí[edit]

Když Lucka dlouho nevystupuje, nebo nenahraje nové album smrti, potřebuje se nějak zviditelnit pomocí skandálů. Ráda je provozuje se svým dědečkem Honzou nebo milencem Danem.
Tento odstavec z novin hovoří za vše (včetně oblíbenosti kuřiva a muzikálů).
„Premiéra muzikálu Obraz Doriana Graye vyvolala skandál. Daniel Hůlka (38) totiž údajně (a prý nejen on) během představení kouřil marihuanu. Celou věc šetřila i policie.“

- Rudé právo

(zdroj)