Tereza Kerndlová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Tereza vracející se z vystoupení

Tereza Kerndlová je podle sebe samé populární česká zpěvačka malajského původu. Narodila se v roce 1986 jako dcera kontroverzního „otce“ gangsta-rapu Ládi Kerndla, který se ze všeho nejvíc proslavil natáčením gay porna ve 20. letech devatenáctého století. Terezin otec byl pro ni vždy velkým vzorem, a tak se rozhodla vydat v jeho šlépějích. Mezními okamžiky v Terčině hudební kariéře se staly veřejné vystoupení před publikem v soutěži Doremi v roce 2000, za které je dodnes trestně stíhána; dále zápis do historicky nejméně posloucha(tel)né heavy metalové skupiny Bloody Milk, jejíž modrej dým mohl být používán jako humánnější nástroj židovské genocidy místo kyanovodíku, kdyby byl býval objeven o několik desetiletí dříve, a v neposlední řadě zařazení českého národa do blízkovýchodní integrace účastí v Eurovizi v roce 2008.

Dětství[edit | edit source]

Tereza absolvovala speciální základní školu pro sluchově postižené, neboť slyší pouze frekvence v pásmu infrazvuku. Tento zdánlivý handicap, jak sama později uvedla, ji profesně nijak neomezuje a navíc si prý skvěle popovídá s aligátory. Podle Teruny i jejího otce byla v dětství velmi nadaná trianglistka, a na tento hudební nástroj se naučila hrát již za neskutečných 19 let. Ještě o rok dříve se naučila ovládat anglickou abecedu, čímž si otevřela nové obzory při studiu tohoto podle ní mrtvého jazyka, svou složitostí a významem srovnatelného pouze s jazykem Tuyuca, dnes používaným v povodí Tiquie a Papurí. Dalšího vzdělání nebylo díky Terezině vrozené inteligenci třeba. Sama si údajně ve třech letech vypočítala hodnotu svého budoucího IQ jako stoosmdesátinásobek derivace Eulerova čísla umocněného na x podle y (pozn. pro neabsolventy matfyzu nebo FJFI: 0).

Účast v Eurovizi[edit | edit source]

Koníčkem Terezky je i sběr hub

Když v roce 2008 Tereza postoupila z národního kola do semifinále věhlasné pěvecké soutěže mezi státy Balkánského poloostrova a Blízkého východu (pozn.: Švédsko se soutěže zúčastnilo a se skupinou ABBA vyhrálo v roce 1974 jakožto zámořské území okupované albánskými nacisty v čele s Matkou Terezou a jeho manželkou), bylo to pro všechny velkým překvapením. Terezka zde získala historicky nejvyšší počet bodů pod hranicí nuly: 357. Kritici o jejím vystoupení napsali, že mělo účinek srovnatelný s metamfetaminem, na rozdíl od něj však nebylo návykové. Nejvíce bodů jí odečetli nadržení makedonští puberťáci v momentě, kdy jim jediná kamera odepřela neopakovatelné potěšení z Terčina obnaženého pozadí z důvodu náhlého výstřiku kameramana do objektivu. Zbytek výstupu tak probíhal pouze formou audiohororu. Na tuto nespravedlnost si Tereza několikrát stěžovala u ředitele soutěže Nursultána Nazarbajeba, který jí vše vykompenzoval pouze nedobrovolným začleněním do svého početného harému. Zde se mimo jiné znovu po letech setkala se svou bývalou kolegyní, milenkou a nynější rivalkou Terezou Černochovou alias Fucky divou par excelence (francouzsky divá funící kráva).

Zajímavosti[edit | edit source]

Tereza se stala hlavní tváří nadace B-Stone Virus Foundation, která podporuje existenci projektu Ucho Svobody, přestože dodnes nedokáže pochopit, jak může existovat něco, co vlastně není vidět. Dále je aktivní členkou mezinárodní teroristické organizace OSA a velmi zarputile bojuje proti zařazení aligátořího masa na český trh.

Na počest její osobnosti bylo pojmenováno např. město v severních Čechách nebo parodie na známou píseň Waldemara Matušky, ačkoliv svou chloubu ve skutečnosti nemá ze železa, nýbrž z kobaltu.

Tereza se na rozdíl od svého milovaného otce nikdy nedokázala prosadit v pornoprůmyslu. Mohou za to nejspíš její nohy, které podle neoficiálních zdrojů měří 12,6 m a nevejdou se tak do běžného natáčecího studia. Tuto nepraktickou přednost mohla kdysi potlačit nabídkou natáčet v ostravské ČEZ aréně, to však odmítla se slovy, že by nahá přimrzla k ledové ploše.

Tereziným velkým pěveckým i životním vzorem se stala americká zpěvačka Beyoncé, což dokázala, když si ze zvého pokojíčku vytvořila její svatyni. Na druhou stranu Beyoncé na svém turné po Evropě na dotaz, zda zná Terezku Kerndlovou, k Terčině nevýslovnému překvapení prohlásila, že ne.