Krávodlak

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Typická zástupkyně rodu Krávodlak (kravodlakus bohemijanys)
Krávodlak při pohledu ze předu (detail).

Krávodlak je specifickým druhem příšery, která nalezla domov na českých a slovenských pastvinách. Narozdíl od vlkodlaků (canidae sapiens) je krávodlak (bostaurus sapiens) tvorem veskrze mírumilovným, leč často nadrženým.

Původ krávodlaka[edit | edit source]

Krávodlakem se může stát jakákoliv vysokoškolačka pohlaví ženského s velikostí košíčku alespoň 80C, která bude každý den pít minimálně dva litry jihočeského mléka. Jedná se tedy o poměrně velký odklon od všeobecného názoru, že "kráva" je označení pro osobu s inteligencí pingpongového stolu. S krávodlaky se můžeme v dějinách setkat již od vzniku jihočeského pasterizovaného mléka - je nazváno podle muže, který jej jako první nadojil; byl to nyní již slavný Louis Pasteur. Albert Einstein o něm se závistí v hlase prohlásil "Ten by podojil i býka!" a měl jistě pravdu. Pasteur dojil vynikající mléko, jenž se stalo zkázou mnoha mlsných mladých žen.

Přeměna v krávodlaka[edit | edit source]

Pokud se chceme bavit o přeměně, nesmíme zapomenout zmínit jméno Jean-Paul Morpheur Transformeur, což byl nevlastní bratr již zmíněného Pasteura. Hned je jasno, odkud vítr vane - jemu vděčíme za slova morfování a transformování. Právě tento vědec byl prvním, kdo popsal přeměnu dívky v krávodlaka. Bohužel byl záhy napaden smečkou zkoumaných tchořodlaků a zemřel krutou smrtí, co smrdí.

Samotná přeměna probíhá pozvolně. Dívce se nejprve začnou zvětšovat ňadra, protože se v nich hromadí vypité mléko. Postupně začne postižené chuděrce rašit po těle srst s bílo-černými fleky, následují zvětšené nozdry, kraví uši a ocas sahající ke kolenům. V některých případech se zde transformace zastaví, jindy pokračuje dále roztomilým vemínkem, případně přeměnou bradavek na struky. Pro takto postiženou dívku již není cesty zpět a každou noc tráví buď na pastvě nebo pózováním pro úchylné německé magazíny.

Lék[edit | edit source]

Neexistuje.

Výskyt krávodlaků[edit | edit source]

S krávodlaky se nyní můžeme setkat i na Slovensku (kde je však častější kamzíkodlak, kozodlak či gašparovičodlak), nejčastěji se vyskytuje v Jižních Čechách, ale můžeme se s ním setkat prakticky kdekoliv, kde se pije mléko. Což je, kromě Brna, úplně všude, čímž se tento odstavec dokonale zacyklil.

Jak poznat krávodlaka[edit | edit source]

Krávodlaky bývají nejčastěji mladé vyprsené blondýnky s velkým výstřihem, při jehož podrobném prozkoumání zblízka objevíte drobné kapky mléka na dokonale opálených ňadrech brutálně vmáčknutých do těsné krajkované podprsenky. Pokud se již setmělo a proběhla transformace, je identifikace snadná. Nadržené bučení vábící vás do temné uličky, křoví či stodoly je jasným důkazem, že se nacházíte v blízkosti krávodlaka.

Krávodlaci v dějinách[edit | edit source]

Kravajazyk.jpg
Kraviny
Červené kravinkyHnůjHovězí líčkaKrávaKráva nebeskáKráva skákaváKrávodlakKrav magaLuŠtěLaMilka sloníPegasPovinné bučeníVálka volůVůl